Делегація Сенату США зустрілась з представниками НАБУ, САП та ВАКС

Делегація Сенату Сполучених Штатів Америки зустрілась з представниками НАБУ, САП та Вищого антикорупційного суду.
Про це в соцмережі Х написала посол США в Україні Бріджит Брінк, передає Цензор.НЕТ.
"Відданість України незалежності її антикорупційних інституцій сприяє забезпеченню прозорості використання іноземної допомоги США", - наголосила Брінк.
Раніше повідомлялось, що до Києва прибула двопартійна делегація високопосадовців з Комітету з питань асигнувань Сенату США.
А, якщо зовсім стає гаряче, справу завжди може забрати ручне СБУ і закрити. Татаров не дасть збрехати.
Доречі, Коломоя та Дубінського не СБУ від правосуддя США ховає?