10960 відвідувачів онлайн
6 562 34

Україна наразі програє війну, РФ зберігає перевагу на фронті, - міністр оборони Нідерландів Брекельманс

Брекельманс про ситуацію на фронті в Україні

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс похмуро оцінює ситуацію на фронті в Україні, оскільки Росія поки що зберігає перевагу на передовій.

Про це він заявив на дебатах щодо оборонного бюджету в парламенті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BNR.

Можна навіть сказати, що Україна програє війну. І ми маємо справу з результатами виборів (у США - ред.), які досить сильно все перевертають, тому що ми знаємо, що новий президент Дональд Трамп зробив заяви про те, як він ставиться до України і як він змусить сторони сісти за стіл переговорів", - зазначив він.

Водночас Брекельманс не вважає вести переговори про "мир в Україні" зараз правильним.

"Ризик полягає в тому, що Україні доведеться піти на великі поступки, тому що вона буде вести переговори з позиції слабкості. Це означатиме, що агресія в Європі переможе. Тоді ми дійсно будемо жити разом на іншому континенті, ніж той, на якому ми всі виросли", - вважає глава Міноборони Нідерландів.

Топ коментарі
+21
Якби марафон показували в Нідерландах, Брекельманс був би іншої думки ...
показати весь коментар
05.12.2024 19:13
+13
В Білому Домі до цієї пори не усвідомили, що Україна не може воювати, бо знаходиться в заручниках у кремлівського Гуманного Терориста, який попереджатиме в майбутньому свою заручницю, коли в слідуючий раз гвалтуватиме її своїми "орєшками".

Проти російських "горішків" не в змозі воювати мобілізовані солдати. Бо в таких випадках проводиться антитерористична операція світовими поліцейськими, які цинічно кинули свою заручницю напризволяще.

Замість того, щоб оголосити антитерористичну операцію проти путіна, заокеанські лицеміри загнали Україну в рамки згубної прикордонної війни, залишаючи за небезпечним для світу терористом дипломатичний імунітет та право кожного дня проводити ракетно-дроновий геноцид цивільного населення, не закривши силами натівських союзників навіть небо над Україною.

Лицемірну допомогу, яка схожа на встановлення крапельниці стікаючій кров'ю заручниці для того, щоб її продовжував гвалтувати своїми балістичними подарунками "С россии, с любовью" Кремлівський Ірод, трампісти погрожують припинити взагалі, висмикнувши із тіла заручниці голки з розчином Рінгера-Локка.
показати весь коментар
05.12.2024 19:14
+12
США під тиском забрали в України треті по могутності ядерні сили, зброю, віддали "гаранту" безпеки, "гарант" в порушення всіх підписаних міжнародних угод, законів, вдерся в Україну, загарбав землі,території , ввів їх у свою конституцію, вбиває , знищує народ, державу а "миротворці", не даючи ніякої гарантії безпеки, пропонують віддати за МИР"20%-120тис.кв.км загарбаної території України, а це як Чехія (78866 кв.км) та Словаччини(49053)кв.км .або Угорщина (95030)+Словенія(20273), у Швейцарії 41285кв.км. Висновок: якщо тобі обіцяють мир та захист за твоє роззброєння, не вір-збрешуть! Якщо ти агресор, заводь ядерну зброю, захоплюй інші землі, грабуй, вбивай і ніхто тебе не чіпатиме бо в тебе є БОМБА!? А такий " Миру мир" як дехто пропонує Україні це Чехословаччина 1939 року, тільки з безкарною, безмежною зажерливістю рф на загарбання інших держав...? А таких "миротворців" чекає не Нобелівська, а супер Шнобелівська премія і одвічне прокляття українського та інших народів на яких нападе росія...!!!
показати весь коментар
05.12.2024 19:27
Коментувати
Сортувати:
Нідерланди ...?!!!
показати весь коментар
05.12.2024 19:13 Відповісти
США під тиском забрали в України треті по могутності ядерні сили, зброю, віддали "гаранту" безпеки, "гарант" в порушення всіх підписаних міжнародних угод, законів, вдерся в Україну, загарбав землі,території , ввів їх у свою конституцію, вбиває , знищує народ, державу а "миротворці", не даючи ніякої гарантії безпеки, пропонують віддати за МИР"20%-120тис.кв.км загарбаної території України, а це як Чехія (78866 кв.км) та Словаччини(49053)кв.км .або Угорщина (95030)+Словенія(20273), у Швейцарії 41285кв.км. Висновок: якщо тобі обіцяють мир та захист за твоє роззброєння, не вір-збрешуть! Якщо ти агресор, заводь ядерну зброю, захоплюй інші землі, грабуй, вбивай і ніхто тебе не чіпатиме бо в тебе є БОМБА!? А такий " Миру мир" як дехто пропонує Україні це Чехословаччина 1939 року, тільки з безкарною, безмежною зажерливістю рф на загарбання інших держав...? А таких "миротворців" чекає не Нобелівська, а супер Шнобелівська премія і одвічне прокляття українського та інших народів на яких нападе росія...!!!
показати весь коментар
05.12.2024 19:27 Відповісти
Дяка Нідерландам за доромогу. Шоб ВСІ так робили б як ви то була б інша картина.
показати весь коментар
05.12.2024 19:13 Відповісти
Якби марафон показували в Нідерландах, Брекельманс був би іншої думки ...
показати весь коментар
05.12.2024 19:13 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2024 19:24 Відповісти
Возможно Американцы хотят мира для выборов, и думают поменять зеленую власть, потому что эта власть делает вся для капитуляции Украины. Или запад мало делает для победы Украины? Запад призывал нас готовится к войне, а не к шашлыкам.
показати весь коментар
06.12.2024 03:33 Відповісти
Тюю.....
Закидаєте кацапів тюльпанами та косяками. А вони за це будуть вас гвалтувати. Всіх без винятку.
показати весь коментар
05.12.2024 19:13 Відповісти
Не дочекаєшся
показати весь коментар
05.12.2024 19:27 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2024 19:14 Відповісти
Проблема "орєшників" вирішуєтся дуже просто. В Польщі і Румунії є бази ПРО. Треба просто домовитись з НАТО, що би вони робили заатмосферний перехват повітряних цілей над нашою країною, або підключити наши ПЕТРІОТИ до їхніх РЛС (це технічно можливо) і надали ракети ЕРІНТ. Умовити Захід на це не складно. Але нинішня влада цього робити 100% не буде нажаль.
показати весь коментар
05.12.2024 19:37 Відповісти
Умовити Захід нескладно? Ви що живете в минулому столітті часів Рузвельта-Черчілля?
показати весь коментар
05.12.2024 19:40 Відповісти
Иди договорись умник, перехват балистики такого уровня могут делать только две системы хэц 3 и THAAD их никто не даст - дорого
показати весь коментар
05.12.2024 20:34 Відповісти
Тобі скільки років фантазер-казкар? Із дитсадка "Сонечко" віщаєш?
показати весь коментар
05.12.2024 22:19 Відповісти
Да, десь звідти. Із "Сонечка".
показати весь коментар
05.12.2024 22:22 Відповісти
У цього хлопа наш *********** не приймає?
показати весь коментар
05.12.2024 19:18 Відповісти
Та ні, шановний! Жити ви у такому випадку теж не будете! Від слова- зовсім!
показати весь коментар
05.12.2024 19:20 Відповісти
Нідерландський Аркадій.Війну програє в першу чергу американські брехливі і лицемірні політики ,після цього натівський брехливий позор ,а також стара "європейська мадам" ,в тому числі і українські "зепоцріоти"
показати весь коментар
05.12.2024 19:24 Відповісти
Програє війну влада і тягне в прірву всю Україну...
показати весь коментар
05.12.2024 19:28 Відповісти
Так і є-ось підтвердження:_https://www.youtube.com/watch?v=GLIEp2Sp-c8
показати весь коментар
06.12.2024 01:45 Відповісти
Що би успішно програти війну наша країна зробила багато дурних і смертельних ходів:
-обрала в лідери московських кловунів
- зумисно і демонстративно не готувалась до війни
-розігнала і повигоняла з армії всії бойових генералів
-закрила власні збройні програми
-закрила власні ракетні програми
-втопила напередодні війни власний флот
-переругалася з західними собзниками
-не дозволила завести бойові літаки
-не дозволила входження військових країн НАТО
-розбазарила оборонний бюджет на всіляку фігню типу світлофорів
-принципово заборонила будувати укріпрайнои на небезпечних напрямках
-принципово не хоче бити по тилам противника ні своєю ні західною зброєю
-заборонила диверсії в тилу ворога. ССО використовуют як звичайну піхоту.
-саботувала всіма силами рекрутинг поповнення до армії
показати весь коментар
05.12.2024 19:32 Відповісти
Якщо здатися, буде теж бойня але накшталт м'ясокомбінату, як в окупованому Маріуполі. Загонять всії в фільтраційні концтабори і 90% розстріляють. А потім навколо міст з'являтся 40х40 км цвинтарі з братськими могилами. Доброго кінці в цій війні нема. Або ми їх, або вони нас.
показати весь коментар
05.12.2024 19:41 Відповісти
Кому ви це пояснюєте? По гнилому наративу видно ж що кацапня.
показати весь коментар
05.12.2024 19:51 Відповісти
***** спалює останні мааасковскіє ресурси для "послєднєго і решитєльного пОнта", щоб впЄчатлітєльниє "міністри оборони Нідерландів" злякалися ліхорАдочних кремлівських конвульсій і повірили в міфічні "вундервафлю-орєшнік-втАруюарміюміра" і що "Україна наразі програє війну"...
якщо в них такІ міністри оборони, то як вони, на Заході, збираються оборонятися?
показати весь коментар
05.12.2024 19:38 Відповісти
Ну, програє. Але, вибачте, з такою крапельною допомогою, та суцільними "стурбованостями", з самодуром-узурпатором, який дупля не віддупляє в політиці, віськовій справі та геополітиці, жодна країна не протрималася б так довго перед паРашою+Іран+КНДР+Китай.
Україна і так показала всьому світу класс, єдина країна яка не засцяла вступити у боротьбу с вялікой расієй. Медоїда в бою практично неможливо перемогти, але навіть його можна вбити.
показати весь коментар
05.12.2024 19:49 Відповісти
Україна не програє, її зливають.
показати весь коментар
05.12.2024 19:51 Відповісти
Закрий писок, розумнішим будеш здаватися.
показати весь коментар
05.12.2024 19:55 Відповісти
А в вас стоїть не зберігання військова техніка, ржавіє сохне проводка, але ви Україні даже в лізінг не даєте, доречі Швеція свої літаки в лізінг, чому не провести такі перемовини з країнами, де є багато техніки, за пошкоджени ми заплатили б, а цілу віддали назад!
показати весь коментар
05.12.2024 20:23 Відповісти
якось голандці просрали флот кінноті (!) французів. так що ваша думка нам до дупки
показати весь коментар
05.12.2024 20:30 Відповісти
Це не тільки Україна програє. А і весь західний світ. Скоріше б вони це зрозуміли.
показати весь коментар
05.12.2024 20:31 Відповісти
Він це каже бо напевно наші плани перемоги не читав
показати весь коментар
05.12.2024 21:09 Відповісти
Не читав, 100% не читав. Прочитати ту муйню фізично не можливо.
показати весь коментар
05.12.2024 22:30 Відповісти