6465 посетителей онлайн

Украина сейчас проигрывает войну, РФ сохраняет преимущество на фронте, - министр обороны Нидерландов Брекельманс

Брекельманс про ситуацію на фронті в Україні

Министр обороны Нидерландов Рубен Брекельманс мрачно оценивает ситуацию на фронте в Украине, поскольку Россия пока сохраняет преимущество на передовой.

Об этом он заявил на дебатах по оборонному бюджету в парламенте, сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на BNR.

Можно даже сказать, что Украина проигрывает войну. И мы имеем дело с результатами выборов (в США. - Ред.), которые достаточно сильно все переворачивают, потому что мы знаем, что новый президент Дональд Трамп сделал заявления о том, как он относится к Украине и как он заставит стороны сесть за стол переговоров", - отметил он.

В то же время Брекельманс не считает вести переговоры о "мире в Украине" сейчас правильным.

"Риск заключается в том, что Украине придется пойти на большие уступки, потому что она будет вести переговоры с позиции слабости. Это будет означать, что агрессия в Европе победит. Тогда мы действительно будем жить вместе на другом континенте, чем тот, на котором мы все выросли", - считает глава Минобороны Нидерландов.

Топ комментарии
+21
Якби марафон показували в Нідерландах, Брекельманс був би іншої думки ...
показать весь комментарий
05.12.2024 19:13 Ответить
+13
В Білому Домі до цієї пори не усвідомили, що Україна не може воювати, бо знаходиться в заручниках у кремлівського Гуманного Терориста, який попереджатиме в майбутньому свою заручницю, коли в слідуючий раз гвалтуватиме її своїми "орєшками".

Проти російських "горішків" не в змозі воювати мобілізовані солдати. Бо в таких випадках проводиться антитерористична операція світовими поліцейськими, які цинічно кинули свою заручницю напризволяще.

Замість того, щоб оголосити антитерористичну операцію проти путіна, заокеанські лицеміри загнали Україну в рамки згубної прикордонної війни, залишаючи за небезпечним для світу терористом дипломатичний імунітет та право кожного дня проводити ракетно-дроновий геноцид цивільного населення, не закривши силами натівських союзників навіть небо над Україною.

Лицемірну допомогу, яка схожа на встановлення крапельниці стікаючій кров'ю заручниці для того, щоб її продовжував гвалтувати своїми балістичними подарунками "С россии, с любовью" Кремлівський Ірод, трампісти погрожують припинити взагалі, висмикнувши із тіла заручниці голки з розчином Рінгера-Локка.
показать весь комментарий
05.12.2024 19:14 Ответить
+12
США під тиском забрали в України треті по могутності ядерні сили, зброю, віддали "гаранту" безпеки, "гарант" в порушення всіх підписаних міжнародних угод, законів, вдерся в Україну, загарбав землі,території , ввів їх у свою конституцію, вбиває , знищує народ, державу а "миротворці", не даючи ніякої гарантії безпеки, пропонують віддати за МИР"20%-120тис.кв.км загарбаної території України, а це як Чехія (78866 кв.км) та Словаччини(49053)кв.км .або Угорщина (95030)+Словенія(20273), у Швейцарії 41285кв.км. Висновок: якщо тобі обіцяють мир та захист за твоє роззброєння, не вір-збрешуть! Якщо ти агресор, заводь ядерну зброю, захоплюй інші землі, грабуй, вбивай і ніхто тебе не чіпатиме бо в тебе є БОМБА!? А такий " Миру мир" як дехто пропонує Україні це Чехословаччина 1939 року, тільки з безкарною, безмежною зажерливістю рф на загарбання інших держав...? А таких "миротворців" чекає не Нобелівська, а супер Шнобелівська премія і одвічне прокляття українського та інших народів на яких нападе росія...!!!
показать весь комментарий
05.12.2024 19:27 Ответить

Загрузка...