Україна наразі програє війну, РФ зберігає перевагу на фронті, - міністр оборони Нідерландів Брекельманс

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс похмуро оцінює ситуацію на фронті в Україні, оскільки Росія поки що зберігає перевагу на передовій.
Про це він заявив на дебатах щодо оборонного бюджету в парламенті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BNR.
Можна навіть сказати, що Україна програє війну. І ми маємо справу з результатами виборів (у США - ред.), які досить сильно все перевертають, тому що ми знаємо, що новий президент Дональд Трамп зробив заяви про те, як він ставиться до України і як він змусить сторони сісти за стіл переговорів", - зазначив він.
Водночас Брекельманс не вважає вести переговори про "мир в Україні" зараз правильним.
"Ризик полягає в тому, що Україні доведеться піти на великі поступки, тому що вона буде вести переговори з позиції слабкості. Це означатиме, що агресія в Європі переможе. Тоді ми дійсно будемо жити разом на іншому континенті, ніж той, на якому ми всі виросли", - вважає глава Міноборони Нідерландів.
Проти російських "горішків" не в змозі воювати мобілізовані солдати. Бо в таких випадках проводиться антитерористична операція світовими поліцейськими, які цинічно кинули свою заручницю напризволяще.
Замість того, щоб оголосити антитерористичну операцію проти путіна, заокеанські лицеміри загнали Україну в рамки згубної прикордонної війни, залишаючи за небезпечним для світу терористом дипломатичний імунітет та право кожного дня проводити ракетно-дроновий геноцид цивільного населення, не закривши силами натівських союзників навіть небо над Україною.
Лицемірну допомогу, яка схожа на встановлення крапельниці стікаючій кров'ю заручниці для того, щоб її продовжував гвалтувати своїми балістичними подарунками "С россии, с любовью" Кремлівський Ірод, трампісти погрожують припинити взагалі, висмикнувши із тіла заручниці голки з розчином Рінгера-Локка.