11948 відвідувачів онлайн
6 695 34

Україна наразі програє війну, РФ зберігає перевагу на фронті, - міністр оборони Нідерландів Брекельманс

Брекельманс про ситуацію на фронті в Україні

Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс похмуро оцінює ситуацію на фронті в Україні, оскільки Росія поки що зберігає перевагу на передовій.

Про це він заявив на дебатах щодо оборонного бюджету в парламенті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на BNR.

Можна навіть сказати, що Україна програє війну. І ми маємо справу з результатами виборів (у США - ред.), які досить сильно все перевертають, тому що ми знаємо, що новий президент Дональд Трамп зробив заяви про те, як він ставиться до України і як він змусить сторони сісти за стіл переговорів", - зазначив він.

Водночас Брекельманс не вважає вести переговори про "мир в Україні" зараз правильним.

"Ризик полягає в тому, що Україні доведеться піти на великі поступки, тому що вона буде вести переговори з позиції слабкості. Це означатиме, що агресія в Європі переможе. Тоді ми дійсно будемо жити разом на іншому континенті, ніж той, на якому ми всі виросли", - вважає глава Міноборони Нідерландів.

Топ коментарі
+21
Якби марафон показували в Нідерландах, Брекельманс був би іншої думки ...
показати весь коментар
05.12.2024 19:13 Відповісти
+13
В Білому Домі до цієї пори не усвідомили, що Україна не може воювати, бо знаходиться в заручниках у кремлівського Гуманного Терориста, який попереджатиме в майбутньому свою заручницю, коли в слідуючий раз гвалтуватиме її своїми "орєшками".

Проти російських "горішків" не в змозі воювати мобілізовані солдати. Бо в таких випадках проводиться антитерористична операція світовими поліцейськими, які цинічно кинули свою заручницю напризволяще.

Замість того, щоб оголосити антитерористичну операцію проти путіна, заокеанські лицеміри загнали Україну в рамки згубної прикордонної війни, залишаючи за небезпечним для світу терористом дипломатичний імунітет та право кожного дня проводити ракетно-дроновий геноцид цивільного населення, не закривши силами натівських союзників навіть небо над Україною.

Лицемірну допомогу, яка схожа на встановлення крапельниці стікаючій кров'ю заручниці для того, щоб її продовжував гвалтувати своїми балістичними подарунками "С россии, с любовью" Кремлівський Ірод, трампісти погрожують припинити взагалі, висмикнувши із тіла заручниці голки з розчином Рінгера-Локка.
показати весь коментар
05.12.2024 19:14 Відповісти
+12
США під тиском забрали в України треті по могутності ядерні сили, зброю, віддали "гаранту" безпеки, "гарант" в порушення всіх підписаних міжнародних угод, законів, вдерся в Україну, загарбав землі,території , ввів їх у свою конституцію, вбиває , знищує народ, державу а "миротворці", не даючи ніякої гарантії безпеки, пропонують віддати за МИР"20%-120тис.кв.км загарбаної території України, а це як Чехія (78866 кв.км) та Словаччини(49053)кв.км .або Угорщина (95030)+Словенія(20273), у Швейцарії 41285кв.км. Висновок: якщо тобі обіцяють мир та захист за твоє роззброєння, не вір-збрешуть! Якщо ти агресор, заводь ядерну зброю, захоплюй інші землі, грабуй, вбивай і ніхто тебе не чіпатиме бо в тебе є БОМБА!? А такий " Миру мир" як дехто пропонує Україні це Чехословаччина 1939 року, тільки з безкарною, безмежною зажерливістю рф на загарбання інших держав...? А таких "миротворців" чекає не Нобелівська, а супер Шнобелівська премія і одвічне прокляття українського та інших народів на яких нападе росія...!!!
показати весь коментар
05.12.2024 19:27 Відповісти

Завантаження...