7268 відвідувачів онлайн
51 860 180

Захід готує для Зеленського "золоте заслання" в Лондоні, поки в Україні проходитимуть президентські вибори, - El Mundo

Зеленського можуть відправити в Лондон після мирної угоди з РФ

У дипломатичних колах української столиці останні два тижні "ходять чутки", що Захід готує для Володимира Зеленського "золоте заслання" в Лондоні, поки в Україні відбуватимуться президентські вибори. Це може бути після досягнення угоди з Росією про завершення війни.

Про це пише El Mundo з посиланням на дипломатичні кола в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на hromadske.

Як зазначається, серед дипломатів у Києві останніми тижнями "ходять чутки" про відправлення Зеленського в Лондон. Там це назвали "золотим засланням".

Видання пише, що в цей час в Україні нібито мають відбутися президентські вибори, які очікуються з 2023 року і які довелося відкласти через війну.

Як зазначає El Mundo, такий крок супроводжувався б "швидким" вступом до Євросоюзу, фінансовою допомогою на відбудову та розгортанням європейських миротворців. Ці війська були б переважно з Великої Британії та Франції на лінії зіткнення з росіянами, замороженою, як тільки буде досягнуто перемир'я, щоб "забезпечити дотримання режиму припинення вогню".

Іспанське видання, зокрема, посилається на план спецпосланця новообраного президента США Дональда Трампа Кіта Келлога щодо України, який раніше описували у ЗМІ.

Зокрема, він пропонуватиме припинення вогню між РФ та Україною за поточною лінією бойових дій.

"США продовжуватимуть озброювати Україну і зміцнювати її оборону, щоб гарантувати, що Росія не зробить жодних подальших кроків уперед і не завдасть нових ударів після припинення вогню або мирної угоди. Однак майбутня військова допомога США вимагатиме від України участі у мирних переговорах з Росією", - цитує видання план Келлога.

Топ коментарі
+62
А чому в Лондон, а не в буцигарню? Його місце на нарах.
показати весь коментар
05.12.2024 21:52 Відповісти
+46
А може держзраднику Гаагу підготувати? За знищення України? Нє?
показати весь коментар
05.12.2024 21:51 Відповісти
+36
Засранець.
показати весь коментар
05.12.2024 21:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
а єрмак і ще 3 мін'єджерів
в Монако??
показати весь коментар
05.12.2024 22:43 Відповісти
Хто ж дьЄрьмака посадить? Він же - пам'ятник
показати весь коментар
06.12.2024 18:32 Відповісти
А чому б йому не залишитися в країні його мрій?

Передвиборна програма Володимира Зеленського має назву "Крана мрій" і побудована як антитеза тим основним проблемам з якими країна стикається сьогодні. Своїм головним завданням він визначає зміну системи заради майбутнього і одразу зазначає, що для цього йому потрібен лише один термін. https://apostrophe.ua/projects/zelensky
показати весь коментар
05.12.2024 22:46 Відповісти
А чому не на о.С.Йєлєни,як в свій час виїхав на пмж його ідол Наполєон,який Банапарт???)
показати весь коментар
05.12.2024 22:47 Відповісти
І не тільки заслання. А й підмішування в вінішко різних сполук, щоб здихав повільно і в муках.
показати весь коментар
06.12.2024 18:34 Відповісти
А чому не на о.С.Йєлєни,як в свій час виїхав на пмж його ідол Наполєон,який Банапарт???)
показати весь коментар
05.12.2024 22:49 Відповісти
Захід готує для Зеленського "золоте заслання"

Тра заздалегідь подумати про "золоту шибеницю" чи "золоту стінку".
показати весь коментар
05.12.2024 22:50 Відповісти
Про організоване злочинне угруповання.

Міністр оборони Умєров і голова комітету ВРУ з нацбезпеки Завітневич діють заодно. Завітневич, у свою чергу, «кришує» Державну службу експортного контролю, яку очолює його довірена особа Павліченко. Поруч на фото - заступник Умєрова Кліменков, повністю людина міністра. Кліменкову, теж мусульманину, Умєров зараз передав усі (!) ресурсні питання в Міністерстві оборони. Забрали зокрема у першого заступника Гаврилюка, який відмовився брати участь у схемах.

Крім того, було обмежено максимально діяльність антикорупційної голови закупівельної агенції Безрукової, хоча не вдалося її звільнити після суспільного резонансу. Наглядова рада, яка мала б забезпечувати контроль і прозорість, досі не функціонує.

Тимчасову спеціальну комісію ВРУ, яка відповідає за нагляд щодо наданої військово-технічної допомоги, очолює народна депутатка Олександра Устінова. Вона рекомендувала Умєрова Єрмаку як кандидата на посаду міністра та всіляко його підтримує, зокрема «відмазує» перед міжнародними партнерами. Чоловік Устінової проживає у США, де, до речі, вона і народжувала, щоб дитина отримала громадянство США.

Кругова порука.

Пане Президенте Володимир Зеленський, Ви не знали?
показати весь коментар
05.12.2024 22:51 Відповісти
мусли
показати весь коментар
06.12.2024 00:01 Відповісти
Получается,что в Украине он седеть не будет?
показати весь коментар
05.12.2024 22:51 Відповісти
Сивіти чи сидіти?
показати весь коментар
05.12.2024 23:07 Відповісти
Висіти.
показати весь коментар
06.12.2024 00:25 Відповісти
зеленський ти ЧМО .
показати весь коментар
05.12.2024 22:54 Відповісти
Навіть ліньки коментувати якийсь вкид ...
показати весь коментар
05.12.2024 23:01 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 21:23 Відповісти
певно, їм усім медом намазано в тому Лондоні
показати весь коментар
05.12.2024 23:04 Відповісти
при чому саме місто - нічого особливого.
показати весь коментар
06.12.2024 01:19 Відповісти
Там климат особливий. Зима як в Сочі, а влітку плюс двадцять.
показати весь коментар
06.12.2024 08:10 Відповісти
і дощ і мряка постійно
показати весь коментар
06.12.2024 21:55 Відповісти
А як ермак,без якого він ні кроку?
В Британії він в списках рос.агентів.
Скоріше,оба в ростові оголосяться.
показати весь коментар
05.12.2024 23:06 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 21:25 Відповісти
Цікаво- а куди зашлють завгоспа ОПи...?)8
показати весь коментар
05.12.2024 23:13 Відповісти
Цікаво - чи буде Зебздюк в холодному поті прокидатись в своєму золотому вигнанні, очікуючи ледоруб в макітру, або FPV дрон в сраку.
Чи йому не слід лякатись, бо волелюбний нарід швидко пробачить та забуде тих, хто їм країну об стіну макітрою розбив. І через 50 років, якщо щось лишиться, в українських підручниках будуть писати, що Зєля то потужний український герой, який згуртував та врятував націю і помер в 90 років.
показати весь коментар
05.12.2024 23:16 Відповісти
Чомусь усі дописи про долю Зеленського і де він би мав бути окрім Лондона. Але зміст новини не про це, а про вже практично вирішену долю України. Розчленовану Україну. Пошматовану Україну. Зганьблену Україну. Про якусь її частину, яку з пафосом приймуть до ЄС. Можливо, Колись. Захід покрив себе ганьбою віддавши нас на поталу *****. Те, що залишки нашої країни якийсь час, можливо, навіть побудуть частиною ЄС не змінить плани росії щодо захоплення половини Європи. Бо ніхто не бажає вибити їй зуби. Що ж, хай колишні країни Варшавського Договору починають знову вивчати російську. Вона їм незабаром знадобиться. А згодом знадобиться і парижським рантьє, і лондонським денді. Це тільки питання часу. Відлік вже почався. З тої самої секунди коли заговорили про лінію розмежування, а не про відновлення міжнародно признаних кордонів України.
показати весь коментар
05.12.2024 23:20 Відповісти
Цікаво, рашисти погодяться на лінію розмежування у Курській області ?? Ги- ги ...
показати весь коментар
06.12.2024 00:09 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 21:27 Відповісти
👍
показати весь коментар
06.12.2024 01:20 Відповісти
Нехай забирають,а нам Залужного на місце цого чмурика Зелі...
показати весь коментар
05.12.2024 23:23 Відповісти
Оченята протри, може після цього побачиш, що вони з одного кагалу
показати весь коментар
06.12.2024 16:27 Відповісти
о? кругом одни евреи?..йой бідося....
показати весь коментар
07.12.2024 01:28 Відповісти
Да, з твоєю товкачкою дійсно бідося, ні навіть біда. Протерти зеньки вже не допоможуть.
показати весь коментар
12.12.2024 07:58 Відповісти
воно підсадной, зіц.председатель, глупо було б думати, що воно чи єлдак в чомусь серйозному шарять. вони звичайні маріонетки.
показати весь коментар
05.12.2024 23:24 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 21:29 Відповісти
🤡 Пів України здав ! Сотні тисяч люду згубив ,і в золоте заслання ?!!! Це тільки тому Захід на це їде , шо зеленський це їх ,та кремлівська с*ка , який на 60 % впорався з задачею України і більше вже не може ...Та він там на передозі вхопиться ...
показати весь коментар
05.12.2024 23:35 Відповісти
В Лондоні є кунсткамера? Не знав...
показати весь коментар
05.12.2024 23:37 Відповісти
Видно будуть такі угоди, що доведеться переховувати Зе в Лондоні.
показати весь коментар
05.12.2024 23:51 Відповісти
Ему явно предлагают ПОЛИТИЧЕСКОЕ УБЕЖИЩЕ
В обмен на уход из власти и НЕУЧАСТИЕ в будущих выборах
То есть украинский народ будет по вине этого урода
Еще лет 50 разгребать последствия
А у него будет НЕПРИКОСНОВЕННОСТЬ в Лондоне
Ну разве не прелесть?
показати весь коментар
06.12.2024 00:28 Відповісти
А чому б і ні? Захід схиблений на законності. А "велике всенародне горе" можна й відстрочити. Головне не злякати передчасно ...
показати весь коментар
06.12.2024 21:37 Відповісти
Ну чому ж так радикально, можна просто: "Я втомився. Я йду." Таке вже було ...
показати весь коментар
06.12.2024 21:44 Відповісти
І не треба морочитися ні з переворотом, ні з виборами. Таке теж уже було ...
показати весь коментар
06.12.2024 21:48 Відповісти
Згадайте Єльцина та Януковича ...
показати весь коментар
06.12.2024 22:04 Відповісти
Думаю Заходу потрібен хтось, хто підпише не вигідні для України умови. Вони це подадуть своєму електорату як досягнення миру, а що буде з Україню, то вже таке - Меркель з Обамою ж пропитляли.
От такому підписанту і надають "золоте заслання".
показати весь коментар
06.12.2024 21:55 Відповісти
Умовний Захід цинічний, але не дурний. Для них воювати чужими руками саме те. Ваш варіант означає, що зрештою воювати доведеться їм. Це нам не пощастило з сусідом і це у нас немає особливого вибору: або ми їх, або вони нас. На жаль ...
показати весь коментар
06.12.2024 22:18 Відповісти
Та не буде ніякий Захід воювати, путін не на стільки тупий щоб починати війну проти НАТО. Його вже з Сирії гонять, куди йому тягатись з альянсом. Це звісно не виключає гібридну війну, але у відкриту наврят. Та з рештою він дві області в Україні намагається захопити три роки, воюючи проти армії яка не має ******** авіації, флоту, ракетних військ, супутників і багато чого, що має Захід - включно з людським ресурсом.
показати весь коментар
06.12.2024 22:36 Відповісти
Поживемо - побачимо ...
показати весь коментар
07.12.2024 01:59 Відповісти
Зелєнскій буде чудово виглядати на будь якому дереві. "Какая разніца?" на лондонському платані чи на києвському каштані?
показати весь коментар
06.12.2024 00:29 Відповісти
Це піздёжь - не пускайте слюні.
показати весь коментар
06.12.2024 00:44 Відповісти
чхати де буде зеленський. Що буде з самою країною?
показати весь коментар
06.12.2024 01:21 Відповісти
Ага розмріялись.Зеля може спокійно піти на другі вибори бо конкурентів по рейтингу тут по суті в нього немає.Залужний фіг повернеться зі свого теплого місця в Британії.Але на 99 % буде те шо пуйло не піде ні на яку довготривалу заморозку бо 4 українські області він вніс в свою гівноконституцію,а по суті ні над одною областю не має 100 % контролю.Переговори пуйло може вести, навіть зупинити бойові дії,але тільки для того щоб переозброїтись,окріпнути і через півроку чи рік знову почати наступ.
показати весь коментар
06.12.2024 02:35 Відповісти
Міняємо зе на Залужного?
показати весь коментар
06.12.2024 06:20 Відповісти
Їх можна тільки в тюрмі в камерах міняти
показати весь коментар
06.12.2024 07:08 Відповісти
Агенство "Еl Bulba" якась .
показати весь коментар
06.12.2024 07:39 Відповісти
А може його в Марік чи Бахмут ? Какая разніца
показати весь коментар
06.12.2024 07:53 Відповісти
а для чого це москалям?
показати весь коментар
06.12.2024 08:12 Відповісти
Як тільки Зеленськмй втратить владу,його чекає динамічне майбутне,там навіть не потрібно особливого розслідування. Починаючи від продажу масок під час пандемії,вагнер далі більше.
Уявляю як йому спиться... Кільце звужуютєься і це тільки питання часу.
показати весь коментар
06.12.2024 08:43 Відповісти
Набагато цікавіше, це питання щодо скумбрії, адже вона розумніша, але влізла в цей заміс і, як буде вилазити з "отприскамми" ?
показати весь коментар
12.12.2024 08:02 Відповісти
То що, вони тій ****** хочуть життя зберегти! Ну нічого, ''новічьок'' тебе і там знайде!
показати весь коментар
06.12.2024 08:50 Відповісти
Всю цю зе-банду злодіїв на шибеницю.
показати весь коментар
06.12.2024 09:05 Відповісти
Гуантанамо.
показати весь коментар
06.12.2024 10:56 Відповісти
Краще б йому золотий шнурок від султана прислали. Щоб вдавився сам з честю
показати весь коментар
06.12.2024 13:17 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 22:28 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2024 22:29 Відповісти
Про честь це ви загнули не подумавши ...
показати весь коментар
06.12.2024 22:50 Відповісти
Один з його корешів-ефективних менеджерів, котрий начебто "має честь" (твердження з його заяви) до цих пір не дібрався до війська. То про яку честь чотирижди ухилянта можна говорити взагалі?
показати весь коментар
12.12.2024 08:10 Відповісти
А слідом і пєтров з бошировим підтягнуться знову відвідати лондонські шпілі-вілі.
показати весь коментар
06.12.2024 18:52 Відповісти
Вони одного поля ягоди.
Хіба що,для братерської підтримки.
показати весь коментар
06.12.2024 20:50 Відповісти
Невже тут немає тих хто за нього голосував.
показати весь коментар
06.12.2024 21:48 Відповісти
Поховалися ...
показати весь коментар
06.12.2024 22:31 Відповісти
Якийсь тупий текст. Маючи в руках марафон, Зе спокійно набере своїх 73%. Нафіг йому той Лондон
показати весь коментар
07.12.2024 08:37 Відповісти
Без вступления в НАТО нет смысла заключать мир. Иначе потом россия окрепнет и попрет дальше.
А Евросоюз нам лучше пока не вступать. Нас там разорят окончательно..соседи у нас со всех сторон шакалье. Может и нам пора подумать про о своих интересах. А потом лет через 20 уже и Евросоюзе думать. Туда со слабой экономикой нельзя идти
показати весь коментар
07.12.2024 10:58 Відповісти
Без вступу внатиє смисл в тому щоб перезавантажити цю зелену недоношену владу оптом. Вступ в НАТО з цією шоблою, за словами покійного С. Хмари, для України нічого доброго не гаранту.
показати весь коментар
12.12.2024 08:06 Відповісти
Скоріше б ця українофобська гнида здохла
показати весь коментар
07.12.2024 13:05 Відповісти
Перша інформаційна ластівка пішла в Україну...
показати весь коментар
08.12.2024 12:49 Відповісти
Эь мундо....Оно канешно,да...В курсе всех событий,&&ять,как радио Сандино,"всюду и ни где"....А если серьезно,"Цензор,Вы ж вроде как приличное новостное издание,а перепечатываете новостной шлак)))
показати весь коментар
11.12.2024 23:41 Відповісти
Сторінка 2 з 2