6101 відвідувач онлайн
14 689 32

Ворог окупував Новопустинку, Старі Терни, Іллінку та Новодмитрівку. Має просування на Донеччині, - DeepState. КАРТА

Ворог окупував ще чотири населені пункти на Донеччині.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики DeepState.

"Ворог окупував Новопустинку, Старі Терни, Іллінку, Новодмитрівку".

Крім того, йдеться в повідомленні, росіяни просунулися в Кураховому, Романівці та біля Успенівки.

Карта
Карта
Карта
Карта

Топ коментарі
+20
Ага. Одно одна тепер втіха лишилася.
Наголосували? "Хоть паржьом!"?
показати весь коментар
06.12.2024 07:12 Відповісти
+17
В районі Успенівки якщо не виведуть всіх з кишені тієї, просто всіх свідомо покладуть, не можна там більше тримати людей.
показати весь коментар
06.12.2024 06:49 Відповісти
+14
Це ще раз показує провальну стратегію вищого військового керівництва насамперед головкома Сирського ,ось наслідок зміни Залужного і його команди і зриву мобілізації, заради рейтингу "найвеличнішого".
показати весь коментар
06.12.2024 07:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Все повернемо коли ***** здохне, а здохне скоро
показати весь коментар
06.12.2024 06:47 Відповісти
Ага. Одно одна тепер втіха лишилася.
Наголосували? "Хоть паржьом!"?
показати весь коментар
06.12.2024 07:12 Відповісти
Я не етнічний московит і не асимільований тому це не до мене
показати весь коментар
06.12.2024 07:20 Відповісти
В районі Успенівки якщо не виведуть всіх з кишені тієї, просто всіх свідомо покладуть, не можна там більше тримати людей.
показати весь коментар
06.12.2024 06:49 Відповісти
"Очень жаль, что все, кто "умеют" руководить государством, уже работают таксистами и парикмахерами." - Франсуа Миттеран французский политический деятель 1916-1996г.
показати весь коментар
06.12.2024 09:36 Відповісти
А також весільні фотографи, професійні свахи та інші арахімії
показати весь коментар
06.12.2024 10:22 Відповісти
А в нас руководять клоуни, краще б парикмахер якийсь руководив - в нього мізків більше.
показати весь коментар
06.12.2024 13:01 Відповісти
"Згідно з міжнародною експертизою, екс-президент Янукович вкрав в України 40 млрд доларів США. Це річний бюджет країни. Давайте знайдемо ще одного папарикмахера якооогойсь..... У Вас э знайомий , про кухарку Ленина у 1917р. я промовчу....
,
показати весь коментар
06.12.2024 15:35 Відповісти
Коли проведуть експертизу "клоунади" - Янукович буде здаватися шльопером, зі своїми дріб'язковими 40 млрд
показати весь коментар
06.12.2024 16:41 Відповісти
От коли проведуть експертизу "клоунади" тоді і порівняємо.

Понад 13 млрд доларів було відмито через естонські банки з 2012 по 2016 рік.

Департамент фінансової розвідки Естонії в п'ятницю відзвітував, що поряд із понад $6 млрд, відмитими через схеми в естонських банках, шляхом продажу російських акцій та облігацій в естонські банки було направлено незареєстровані $7,3 млрд.

все так неоднозначно
Скількі млрд доларів було відмито через естонські банки з 2016 по 2024 рік. данних ще немаємо.... чекаемо

https://epravda.com.ua/rus/news/2018/05/25/637172/
показати весь коментар
06.12.2024 16:56 Відповісти
Біля Успенівки шо не бачуть оточення? - для чого доводити до ручки?
показати весь коментар
06.12.2024 07:13 Відповісти
Це ще раз показує провальну стратегію вищого військового керівництва насамперед головкома Сирського ,ось наслідок зміни Залужного і його команди і зриву мобілізації, заради рейтингу "найвеличнішого".
показати весь коментар
06.12.2024 07:54 Відповісти
Все іде за планом, Планом перемоги Зеленського.
показати весь коментар
06.12.2024 08:14 Відповісти
Найдовша і захоплююча подорож починається зі слів - я знаю найкоротшу дорогу до перемоги.
показати весь коментар
06.12.2024 09:34 Відповісти
Цього разу, це прозвучало як "надапростапєрєстатьстрєлять"
показати весь коментар
06.12.2024 10:23 Відповісти
треба щоб це прозвучало як "наданепростастрєлятькацап@вАе@башить"
згоден
показати весь коментар
06.12.2024 17:00 Відповісти
Від Міттерана до "@башить" за такий короткий проміжок часу? Це розчарування.
Думав, у секті "Винєпанімаєтє! Етадругоє!" з'явився хтось розумний.
показати весь коментар
06.12.2024 17:16 Відповісти
- Пригодитттсааа!
- Таллекооо ли та Таллиннааа?
показати весь коментар
06.12.2024 17:38 Відповісти
О, пад(а)ляцьки боти почали переходити на особистість.
Гей-но, гавкни "пра піндосів", дивлячись на мій прапорець біля нікнейму! Чи воно лячно?
"Віккі Спартц прийде- зелена гнида впаде!" Жирним афедроном на палю!
Слава нації!
показати весь коментар
06.12.2024 23:18 Відповісти
Якщо хтось не виконую свої обов'язки і на протязі року одні провали, то його міняють на іншого, чи не так? Якщо вумний нарід 73% у 2019 році знищив останній механізм-запобіжник своєї безпеки, давши у парламент монобільшість бариг і мародерів від слуг і ригів, які ніколи не проголосують проти себе, то Херпіду Потужний мав би піти сам і дати можливість Україні створити уряд спасіння і захищатися.
показати весь коментар
06.12.2024 08:23 Відповісти
5 окупованих сіл в день... потужняк з кацапом просирським здають території пришвидшеними темпами.
показати весь коментар
06.12.2024 09:14 Відповісти
Нашому військовому керівництву, що карти не показують? Щось вимальовується схоже на котел.
показати весь коментар
06.12.2024 10:38 Відповісти
Кожен день "ворог окупував", "ворог просунувся". Здається, зрозуміло, чому партнери так топлять за мир. Щоб врятувати хоча б щось.
показати весь коментар
06.12.2024 13:02 Відповісти
сирок з піною біля рота з усіх сил захищає батьківщину.
показати весь коментар
06.12.2024 17:07 Відповісти
Спочатку був "Оманський план".
"Зри у корінь!"(с)
показати весь коментар
06.12.2024 23:29 Відповісти