Бійці 3-ї ОШБр знищують ворожу штурмову групу: "Там ще один п#дар! Хто на FPV підлітає - в’#біть його!". ВIДЕО
Бійці 3-ї ОШБр знищили ворожу штурмову групу, яка рухалася на українські позиції двома хвилями.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, відеозапис успішної бойової роботи українських воїнів опублікований на сторінці підрозділу у соцмережах.
"Нічник зафіксував групу окупантів, які почали наступ на позиції Третьої штурмової.Піднявши в небо FPV, пілоти нейтралізували одного п#дара. Ще два заскочили в траншею, де їх відразу догнали наші дрони. На штурм висувається наступна група та, як зомбаки, пре туди, де щойно роз#башило їхніх попередників. І "несподіванка" - аналогічно відгрібає від бійців 3 ОШБр. Нищили ворога з неба специ з Батальйону безпілотних систем і 1-го мехбату", - пишуть бійці у коментарі до відео.
Увага! Ненормативна лексика!