Окупанти на самокатах атакували позиції ЗСУ під Торецьком і зазнали невдачі,- ОТУ "Луганськ"

У районі Неліпівки (Торецький напрямок) російські загарбники атакували позиції Сил оборони України на самокатах. ЗСУ завдали втрат ворогу, знищивши техніку та особовий склад.
Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Близько 80 осіб на цих самокатах, мотоциклах і під прикриттям бойових броньованих машинах наступали на наші позиції, однак наші хлопці знищили усю техніку, яка наступала і майже весь особовий склад, який наступав",- розповіла речниця.
Раніше речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова розповіла, що у селищі Неліпівка на Торецькому напрямку Сили оборони України провели вдалий контрштурм.
Топ коментарі
+11 izzabaru #594100
показати весь коментар
07.12.2024 21:48 Відповісти Посилання +10 Ватник Дзедываевалов
показати весь коментар
07.12.2024 21:56 Відповісти Посилання +9 Микола Січень #486030
показати весь коментар
07.12.2024 22:03 Відповісти Посилання