6652 відвідувача онлайн
6 298 30

Окупанти на самокатах атакували позиції ЗСУ під Торецьком і зазнали невдачі,- ОТУ "Луганськ"

Окупанти на самокатах атакували позиції ЗСУ під Торецьком і зазнали невдачі,- ОТУ "Луганськ"

У районі Неліпівки (Торецький напрямок) російські загарбники атакували позиції Сил оборони України на самокатах. ЗСУ завдали втрат ворогу, знищивши техніку та особовий склад.

Про це в ефірі телемарафону розповіла речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Близько 80 осіб на цих самокатах, мотоциклах і під прикриттям бойових броньованих машинах наступали на наші позиції, однак наші хлопці знищили усю техніку, яка наступала і майже весь особовий склад, який наступав",- розповіла речниця.

Раніше речниця ОТУ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова розповіла, що у селищі Неліпівка на Торецькому напрямку Сили оборони України провели вдалий контрштурм.

Топ коментарі
+11
показати весь коментар
07.12.2024 21:48 Відповісти
+10
покажіть уйобків на самокатах..
показати весь коментар
07.12.2024 21:56 Відповісти
+9
Зафіксовані атаки свинособак на ходулях...
показати весь коментар
07.12.2024 22:03 Відповісти

Завантаження...