10183 відвідувача онлайн
1 566 13

Делегації США та Британії обговорили війну в Україні, - Пентагон

Пентагон

Делегації оборонних відомств США й Великої Британії провели зустріч у рамках Оборонного діалогу, під час якої, зокрема, обговрювалась російська війна в Україні.

Про це розповів представник Пентагону Ерік Пахон, передає Цензор.НЕТ.

"Стратегічна частина діалогу включала обговорення недавно оприлюдненого Стратегічного огляду у сфері оборони Великої Британії, співпраці у сфері стратегічної готовності, а також неспровокованої агресивної війни Росії в Україні",- йдеться в повідомленні Пахона.

Сторони також обговорили стійкість оборонно-промислової бази двох країн та Європейського Союзу, заходів щодо зміцнення колективної безпеки, партнерство в рамках ініціативи AUKUS та інші питання.

Пахон зазначив, що делегації з обох сторін очолили заступники міністрів оборони та заступники начальників генеральних штабів.

Топ коментарі
+5
Краще б тихенько дали нам кілька тисяч томагавків, без попередження і розголосу. ×уйло такий вранці прокидається, а оборонної промисловості вже нема, ескалації кірдик, і по бункеру нишпорять якісь аборигени з лопатами - самогон шукають і млинці.
показати весь коментар
10.12.2024 01:07 Відповісти
+1
Іхде у цьому наш гешефт?
показати весь коментар
10.12.2024 00:41 Відповісти
+1
USA 🇺🇸 and UK🇬🇧 ruled by cowards, unfortunately.
показати весь коментар
10.12.2024 02:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І?
показати весь коментар
10.12.2024 00:32 Відповісти
Та просто класна у них робота. Чисто ППР.
показати весь коментар
10.12.2024 06:40 Відповісти
Іхде у цьому наш гешефт?
показати весь коментар
10.12.2024 00:41 Відповісти
Краще б тихенько дали нам кілька тисяч томагавків, без попередження і розголосу. ×уйло такий вранці прокидається, а оборонної промисловості вже нема, ескалації кірдик, і по бункеру нишпорять якісь аборигени з лопатами - самогон шукають і млинці.
показати весь коментар
10.12.2024 01:07 Відповісти
USA 🇺🇸 and UK🇬🇧 ruled by cowards, unfortunately.
показати весь коментар
10.12.2024 02:31 Відповісти
Ones ruled by assholes will be precisely...
показати весь коментар
10.12.2024 04:35 Відповісти
WEAPONS LET'S QUICKLY !!!
показати весь коментар
10.12.2024 02:53 Відповісти
ДА ЛІКВІДУЙТЕ ПУТІНА Й ВСЕ !!!
показати весь коментар
10.12.2024 04:00 Відповісти
Да скільки ж можна своїми язиками бовтати? Вже мабуть вони зістерлися
показати весь коментар
10.12.2024 04:30 Відповісти
Делегації США та Британії обговорили війну в Україні.

Та ви шо... Неочікувано. І як воно...?
показати весь коментар
10.12.2024 06:38 Відповісти
Не давайте порад дипломатам і державникам США і Великобританії, час показав ще у 2019 році, що ви толку не могли дати в Україні, а ще стараєтеся радити тим, які живуть і розвиваються краще в світі.
показати весь коментар
10.12.2024 08:07 Відповісти