Зеленський про $20 млрд від США: Це рішення є вагомим актом справедливості

Президент України Володимир Зеленський подякував США за виділення 20 мільярдів доларів у межах механізму ERA.
Про це він написав у соцмережі Х, передає Цензор.НЕТ.
Він зазначив, що ця важлива підтримка, що фінансується за рахунок заморожених російських активів, посилить обороноздатність України та допоможе захистити наш суверенітет і народ від неспровокованої агресії.
"Це рішення є вагомим актом справедливості. Використовуючи російські активи для підтримки України, "Велика сімка" притягує агресора до відповідальності. Це чіткий і рішучий сигнал: Росія має заплатити за свою жорстоку війну, а режим Путіна має понести наслідки за порушення міжнародного права, воєнні злочини та напад на демократію. Підтримка України – це не лише підтримка однієї нації. Це зміцнення безпеки у Європі та важливий урок для всіх, хто прагне розпалювати війни: відповідальність за такі дії є неминучою", - написав Зеленський.
Нагадаємо міністерство фінансів США оголосило про надання Україні позики у 20 мільярдів доларів, отриманих від заморожених російських активів.
буба ночями не спить,
список накидує кому скільки - 10 йому,
а там вже бийтеся самі за свій зелений кусок.
стефанішина сказала "Україні не достає вьязниць!"
як не дати зеленому бидлу втекти? - точно на всіх зелених їх недостане))
не достає всього для фронту,
шо би стабілізувати кацапнячє просування - дронів не достає,
міни вітчизняного виробнивцтва? - лайно непрохідне,
молися мінометник і не чекай підтримки піхота,
а целеним не достає вьязниць в Україні!
давай всі транзакції, банкі, номера карток + офшорні - перешлю.
перешлю по пей пелу!
і порада - ніколи не хріпи по англійські - не твоє це.
засрані штани, майка і кеди - о це твоє!