9499 відвідувачів онлайн
1 569 12

Суд заочно засудив депутата держдуми РФ на 15 років із конфіскацією майна за підтримку "ДНР" та "ЛНР"

Депутат держдуми РФ засуджений до 15 років заочно

Вінницький міський суд ухвалив заочний вирок депутату державної думи РФ за дії, які порушують територіальну цілісність України.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області, інформує Цензор.НЕТ.

Як повідомляється, його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України.

Обвинувачений 15 та 22 лютого 2022 року підтримав постанови щодо визнання незаконних "ДНР" і "ЛНР" незалежними утвореннями та ратифікував "договори про дружбу та співробітництво". Це рішення стало підґрунтям для повномасштабного вторгнення РФ в Україну, що призвело до численних жертв, руйнувань і порушень прав громадян.

Депутат ігнорував судові засідання, а вирок поки що не набрав законної сили.

Топ коментарі
+6
ідіоти
показати весь коментар
11.12.2024 12:22 Відповісти
+4
І майно конфіскують на Кацапії! Потужно!
показати весь коментар
11.12.2024 12:21 Відповісти
+4
На чому набили руку наші "непідкупні" суди, то це на заочних, суворих судових рішеннях, від яких нікому не холодно і не спекотно, зокрема й обвинуваченим.
показати весь коментар
11.12.2024 12:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І майно конфіскують на Кацапії! Потужно!
показати весь коментар
11.12.2024 12:21 Відповісти
ідіоти
показати весь коментар
11.12.2024 12:22 Відповісти
... потужна робота ! І зарплата відповідна!
показати весь коментар
11.12.2024 12:28 Відповісти
ще й нагороду якусь за сумлінну працю отримає суддя
показати весь коментар
11.12.2024 17:26 Відповісти
А чого одному? Там єдіногласно голосували за визнання лднири. Треба всім заочні вироки! Щоб було потужно!
показати весь коментар
11.12.2024 12:30 Відповісти
Яке стратегічне рішення!!! А як на рахунок українських депутатів втікачів-зрадників, суддів-хабарників, чиновників-корупціонерів??? Українцям, власне насрати на мордорських депутатів. Хоча б не позорилися такими заявами.
показати весь коментар
11.12.2024 12:31 Відповісти
100% це про бородая - ну він і на кацапії лишній чєлавєк
показати весь коментар
11.12.2024 12:33 Відповісти
На чому набили руку наші "непідкупні" суди, то це на заочних, суворих судових рішеннях, від яких нікому не холодно і не спекотно, зокрема й обвинуваченим.
показати весь коментар
11.12.2024 12:38 Відповісти