6495 відвідувачів онлайн
1 091 20

Зеленський анонсував зустріч з прем’єром Іспанії Санчесом (оновлено)

Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський провів розмову з прем'єр-міністром Іспанії Педро Санчесом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт президента.

"Говорив щойно з Прем’єр-міністром Іспанії про нашу спільну роботу – усіх у Європі – заради єдності, яка може наблизити мир. Я вдячний Іспанії за підтримку. І особливо – за підтримку в посиленні нашої ППО. Продовжимо роботу й цього тижня, і наступного, щоб спільні європейські позиції стали більш міцними й допомогли всім нам повернути Україні та всій Європі безпеку", - сказав Зеленський.

Він наголосив, що координація та спільна робота завжди допомагають досягти результатів

"Саме це зараз і потрібно Європі, а не чиїсь окремі зусилля всупереч усім іншим на континенті. Досягти надійного миру – це важке завдання, і цю вагу треба змогти витягти. Європейська позиція щодо миру має бути максимально сильною", - резюмував президент.

Згодом в соцмережі Х Зеленський додав, що домовився з Прем’єр-міністром Санчесом про особисту зустріч наступного тижня в Брюсселі.

Також глава держави висловив щирі співчуття іспанському народу у зв’язку з руйнівними повенями, які трагічно забрали життя близько 255 осіб.

Та сказав, що Україна готова надавати допомогу й підтримку в подоланні наслідків таких стихійних лих.

Топ коментарі
+5
Йой! А транслювати спільний виступ лисого з "кварталу" і бика будуть?
показати весь коментар
11.12.2024 20:39 Відповісти
+4
Ще до кінця місяця є час - а він всі бонусні хвилини намагається використати на телефоні ....Не розуміє, що податки за це платять українці!
показати весь коментар
11.12.2024 20:05 Відповісти
+4
зелене чмо збирается гастролювати з шапито по Іспанії??
показати весь коментар
11.12.2024 20:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще до кінця місяця є час - а він всі бонусні хвилини намагається використати на телефоні ....Не розуміє, що податки за це платять українці!
показати весь коментар
11.12.2024 20:05 Відповісти
зелене чмо збирается гастролювати з шапито по Іспанії??
показати весь коментар
11.12.2024 20:05 Відповісти
Спільна робота Кварталу-95 і кориди.
показати весь коментар
11.12.2024 20:06 Відповісти
Йой! А транслювати спільний виступ лисого з "кварталу" і бика будуть?
показати весь коментар
11.12.2024 20:39 Відповісти
Збирається десь в Европі якусь нову посаду знайти?
показати весь коментар
11.12.2024 20:22 Відповісти
Хорошо хоть не корриду обсуждали. У нас быков много, да с мозгами и с рогами проблема---нету этого, и не растут рога. Лбами бьются.
показати весь коментар
11.12.2024 20:48 Відповісти
Ця нікчема мелькає скрізь по декілька разів на день; навіть обігнав вже "дарагова ліаніда іліча", котрого піарили майже кожного дня майже в усіх центральних (і не тільки) газетах.
показати весь коментар
11.12.2024 21:03 Відповісти
Конферансьє, блн..

Все номери оголошує..
показати весь коментар
11.12.2024 21:35 Відповісти
Це фейк!
Ця обкладинка є підробкою росіян. Про це свідчить дата виходу - 9 грудня (понеділок), хоча насправді тижневик виходить щосереди.
показати весь коментар
11.12.2024 21:46 Відповісти
Після віборів 2019 р. мені було соромно за українських віборців ,зараз за це чмо небрите,
воно як не як представляеє Україну. Закрийте цього зеленого попугая в клітку і нікуди не випускайте.
показати весь коментар
11.12.2024 21:58 Відповісти
Санчес -заколи шпагою цього уй@бка
показати весь коментар
11.12.2024 21:39 Відповісти
В 2022р писали шо в Іспаніі є 400 Леопардів - тільки іх іржа побила - може вже підшаманили?
показати весь коментар
11.12.2024 21:40 Відповісти
Трясця, мерщій до Іспанії. З десятком морських дронів. Там кацапські корита в океан будуть прориватись. Хоч одна корисна справа піде в актив. Не дозволимо кацапським коритам свинячити в океані !
показати весь коментар
11.12.2024 21:50 Відповісти
"Дон Кіхот,.... Санчо.... - і Санчес" - Боневтік не сплутає?
показати весь коментар
11.12.2024 21:50 Відповісти
Мабуть про маєток Зеленського в Іспанії балакали.
показати весь коментар
11.12.2024 22:12 Відповісти
всі новини про зеленського і трохи про погоду...
показати весь коментар
11.12.2024 23:20 Відповісти
Новина в укрнеті: Майбутній директор ФБР Кеш Патель має намір порушити розслідування проти Зеленського: чим він незадоволений

Йдеться про звітність щодо військової допомоги, яку отримує Україна від США, Патель незадоволений через неправильне використання американської військової допомоги, зокрема щодо інцидентів із ракетами української ППО

Гундоса беруть за яйця?
показати весь коментар
11.12.2024 23:36 Відповісти
Шатун бовтун занурений у свою улюблену роботу.
показати весь коментар
12.12.2024 09:20 Відповісти