9619 відвідувачів онлайн
2 070 24

Заморожування війни не відповідає інтересам ані України, ані ЄС, - Шмигаль

Шмигаль прокоментував заяви про заморожування лінії фронту

У разі заморожування лінії фронту в Україні Російська Федерація використає це для підготовки нової ще жорстокішої агресії проти інших держав, тому це не є в інтересах ані нашої країни, ані країн Євросоюзу.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на пресконференції в Берліні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Він зазначив, що Україна з 2014 року має досвід заморожування лінії фронту, і Росія завжди використовувала це для власного посилення і наступного агресивного кроку.

Тож ми впевнені, що просто заморожування лінії фронту призведе до наступного кроку агресії через кілька місяців чи років, коли росіяни будуть набагато краще підготовлені. І ця агресія не зупиниться лише на українській території, тому що вони врахують свої помилки. Вони зараз мають кращий досвід, кращі технології, використовують набагато розумніші підходи, тож заморожування лінії фронту призведе до наступної, значно більш жорстокої агресії з боку Росії. Отже, заморожування лінії фронту не відповідає інтересам ані, України, ані Європейського Союзу", - наголосив Шмигаль.

Прем'єр-міністр зауважив, що саме тому Україна говорить про необхідність довготривалого справедливого миру на своїх умовах та умовах Європи.

На його думку, Україна як жертва російської агресії повинна брати участь у всіх потенційних переговорах про мир.

"Німецька влада, німецькі політики завжди наголошують, що "нічого про Україну без України". Тому вкрай важливо включити Україну в усі дискусії про те, як зупинити цю війну", - резюмував голова українського уряду.

Топ коментарі
+12
Тобто треба воювати до останнього українця - поки Шмигаль та компанія буде красти мільйони та наповнювати свої офшорні рахунки
показати весь коментар
11.12.2024 20:36 Відповісти
+12
Шмигаль, дай перелік твоїх родичів та родичів твоїх ЗЕлених міністрів, які зараз в ЗСУ, на фронті. Хто з родичів офісу раЗЕдента зараз в ЗСУ, на фронті? Хто з Квартальних ****** в ЗСУ (Пікалова нє прєдлагать, бо він лише рахується в ансамблі Нацгвардії, але ніхєра не служить). Грьобаний зелений квартальний цирк, як ви вже реально всіх за@али... Але буде таки да і вашому шоу кінець. Ребрендінг не спрацює, не сподівайтеся.
показати весь коментар
11.12.2024 20:49 Відповісти
+10
Вас уже ніхто питати не буде. Бо ви дискредетували владу України, як таку і стали токсичними. Не намагайтеся кидати пред'яви. особливо Трампу, бо через вашу тупість, знову страждатиме Україна. Тихенько йдіть у ліс.
показати весь коментар
11.12.2024 20:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
трамп за тільки за трампа!
буба тільки за бубу!
він Україну і не всамьятає завтра і з Банглодешом перепутає...
думав пан Юрій умніше, помилка вийшла...
показати весь коментар
11.12.2024 20:32 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=VlhMOq5NpP4
показати весь коментар
11.12.2024 21:07 Відповісти
після дикого пройобу по мінам зельоний запускають бєрлаг шмигалей холуев - це просто димова завіса

шмигаль це покидьок який має гнити довічно
показати весь коментар
11.12.2024 20:34 Відповісти
Тобто треба воювати до останнього українця - поки Шмигаль та компанія буде красти мільйони та наповнювати свої офшорні рахунки
показати весь коментар
11.12.2024 20:36 Відповісти
Тобто треба воювати до останнього росіянина.
показати весь коментар
11.12.2024 20:47 Відповісти
А які пропорції і хто закінчиться раніше?
показати весь коментар
11.12.2024 21:28 Відповісти
Жонглювання словами, за якими не видно сенс...
показати весь коментар
11.12.2024 20:37 Відповісти
ЧХАЛИ США і на інтереси України і на ЕС
показати весь коментар
11.12.2024 20:39 Відповісти
Вас уже ніхто питати не буде. Бо ви дискредетували владу України, як таку і стали токсичними. Не намагайтеся кидати пред'яви. особливо Трампу, бо через вашу тупість, знову страждатиме Україна. Тихенько йдіть у ліс.
показати весь коментар
11.12.2024 20:39 Відповісти
А давайте заморозим Шмыгаля для потомков на исследования.
показати весь коментар
11.12.2024 20:40 Відповісти
Там нічого окрім хитрозробленості та хуцпатості виявити не вдасться, основних рис даної народності.
показати весь коментар
12.12.2024 08:20 Відповісти
Та вже йдуть торги. Збираються Херсонщину і Запоріжжя зробити демілітаризованими автономіями.
Ніякого НАТО 50 років.
показати весь коментар
11.12.2024 20:46 Відповісти
а є посилання на джерело?

- юо Херсонщина і Запоріжжя вписані у російську конституцію,
- та і лавров, піськов і пуйло вже декілька разів повторювали, що без окупації цих областей по адмін кордонам (+Дон, Луг і Криму), ніяких переговорів...
- ці піторги навряд би позорились на весь світ такими заявами. щоб потім дати задню ("узкіє нє сдаютса") .
показати весь коментар
11.12.2024 20:51 Відповісти
Так кацапи і так не повернуть окуповані території ,нам би стабілізувати фронт і втримати залишки Донецької області , і перемир"я за корейським варіантом (демаркаційна лінія по лінії фронту і союзних договір з США ( як у Південної Кореї ).
показати весь коментар
11.12.2024 21:09 Відповісти
Так на Херсонщині лінія фронту по Дніпру стала намертво ,ні в один ,ні в інший бік ,крім позиційної війни за острови ,яке немає якого великого значення.
показати весь коментар
11.12.2024 21:11 Відповісти
Шмигаль, дай перелік твоїх родичів та родичів твоїх ЗЕлених міністрів, які зараз в ЗСУ, на фронті. Хто з родичів офісу раЗЕдента зараз в ЗСУ, на фронті? Хто з Квартальних ****** в ЗСУ (Пікалова нє прєдлагать, бо він лише рахується в ансамблі Нацгвардії, але ніхєра не служить). Грьобаний зелений квартальний цирк, як ви вже реально всіх за@али... Але буде таки да і вашому шоу кінець. Ребрендінг не спрацює, не сподівайтеся.
показати весь коментар
11.12.2024 20:49 Відповісти
"Він зазначив, що Україна з 2014 року має досвід заморожування лінії фронту, і Росія завжди використовувала це для власного посилення і наступного агресивного кроку." Джерело: https://censor.net/ua/n3524635

Те, що з 2014-го звільнили 2/3 захопленої території фактично без армії - фігня. Те, що замороження конфлікту ("мінським договорняком") допомогло відновити/створити ЗСУ - фігня. Те, що розвинувся ВПК України і створювались нові види озброєнь (до 2019-го) - фігня. Те що путлєр просто не міг не напасти, коли після виборів 2019-го зупинився ВПК, були відведені війська з обладнаних ліній оборони в чисте поле, зупинилось виробництво новітнього озброєння, розміновувалися десятки кілометрів суходолу та акваторія Азовського моря, розформовувалися військові частини, що були створені для оборони окремих напрямків, побудовані нові автостради від кордону в глиб країни - теж фігня. А от зупинка просування московитів - то катастрофа!
Я правильно зрозумів цю заяву? 🤔
показати весь коментар
11.12.2024 21:00 Відповісти
Шмигаль напевно вважає, що Стамбульська капітуляція, на яку в березні 2022 була повністю готова влада ЗЕлених покидьків, набагато ліпша за Мінські домовленості, які дали Україні час на реформування ЗСУ, на перезапуск оборонки, на початок багатьох реформ, зокрема реформи місцевого самоврядування, яка є головною вимогою для вступу в ЄС, на отримання безвізу, в який ніхто тоді не вірив, на отримання Томосу, в яке ніхто не вірив, на прийняття засадничих законів, як закон про використання української мови, на внесення в Конституцію курсу на НАТО та ЄС, від якого слуг кремля курвило навіть вже після широкомасштабного вторгнення "єслі би нє курс на НАТО, то на нас би нє напалі"... Що ви очікуєте від антимайдану, який зараз при владі? Вони ведуть країну до катастрофи, до капітуляції, завдяки абсолютній владі, яку їм віддав мудрий піпл в 2019. Тепер все дуже просто: або Україна прокинеться від зомбі-кварталів та зомбі-марафонів, або стане "бєларусієй 2.0" в колекції московії, де й досі крутять фільми "свати", "папік" та інше інформ-лайно, зорієнтоване на рускоязичний лохторат, з якого отримує свої 30 ********* найвеличніший Боневтік зі своїми квартальними братами Шафьорами (доречі де вони раптом зникли???)
показати весь коментар
11.12.2024 21:55 Відповісти
На інтереси ЄС мені взагалі начхати, а про інтереси України поговоримо після наслідків чергової ракетної атаки і які прості рішення буде пропонувати Шмигаль та решта менеджерів.
показати весь коментар
11.12.2024 21:26 Відповісти
Мінські угоди їм були поганими...а тепер війна-"хороша"..?!
Бо можна мутити і людьми і бюджетом..?!
І тому що вибори неможливі..?!
показати весь коментар
11.12.2024 21:39 Відповісти
"... ми впевнені, що просто заморожування лінії фронту призведе до наступного кроку агресії через кілька місяців чи років, коли росіяни будуть набагато краще підготовлені."

Шмигаль сам в курсі, що після заморозки велике крадівництво продовжиться з новою силою і до наступного нападу ми будемо готові як 300 студентів під Крутами... А зараз ми типу потужно і незламно творимо перемогу.
показати весь коментар
11.12.2024 22:21 Відповісти
Ні, він просто в курсі, що після не прийняття в чергове воєнного стану, дія плавно перейде до відповідальності за все скоєне кагалом гуртом та в роздріб.
показати весь коментар
12.12.2024 08:25 Відповісти
Прекращение огня = Выборы = новый президент, премьер, кабмин и Рада = подготовка к новому раунду противостояния с рфией. Вот и весь расклад, а шмыгали своё отбарабанили уже.
показати весь коментар
12.12.2024 10:42 Відповісти