8657 відвідувачів онлайн
16 550 29

У Грозному та Курську пролунали потужні вибухи. ВIДЕО

Уночі 12 грудня у Курську та столиці Чечні Грозному пролунали потужні вибухи. Росіяни заявили про атаку безпілотників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

БпЛА у Грозному

Вночі у Грозному відбулася повітряна атака із застосуванням БПЛА на будівлю другого полку МВС Чечні. У мережі вже з'явилося відео "прильоту" по цьому об'єкту.

Пізніше в мережі з'явилися дані, що у столиці Чечні після дронового удару по будівлі другого полку МВС є поранені серед силовиків. Telegram-канал Niysoo пише, що щонайменше п'ять карет "швидкої допомоги" відвезли поранених до найближчої лікарні.

Реакція Кадирова

Згодом глава Чеченської Республіки (РФ) Рамзан Кадиров підтвердив чергову атаку із застосуванням безпілотника на будівлю полку спецпризначенців у місті Грозний.

Реакція кадирова на вибухи у Грозному

За його словами, начебто над казармами полку поліції ім. Ахмата Кадирова Міністерства внутрішніх справ у Чечні був збити безпілотник, а уламки при падінні "викликали невелику пожежу, яку швидко загасили".

"Серйозно ніхто не постраждав. Легкі поранення отримали 4 бійці варти. Особистий склад, що чергував, у цей час перебував у захищених від подібних атак приміщеннях", - стверджує глава Чечні.

Він додав, що "якихось серйозних пошкоджень будівля не отримала", а "БПЛА, що здетонував у повітрі, пошкодив покрівлю і вибив шибки".

Кадиров традиційно обвинувачує Україну в цьому дроновому ударі, та видав гнівну тираду про намір помститися.

Крім того, він розповів нібито про готовність резерву із 84-х тисяч "добровольців та бійців підрозділів із Чеченської Республіки висунутись на передову за першим наказом".

"Ми цього так не залишимо! І лише за цих 4 поранених ми покладемо 400 укронатівців", - стверджує Кадиров.

Вибухи у Курську

Про вибухи у районі міста Курськ в мережі стали писати після опівночі. Як повідомили місцеві пабліки перед вибухами  військові попереджали про ракетну небезпеку.

Також в інтернеті були оприлюднені кадри, зняті камерами спостереження, на яких можна почути та побачити звуки вибухів та спалахи.

Місцеві зазначають, що вибухи начебто були досить сильними. Проте  місцева влада наразі коментувала ситуацію.

Нагадаємо,  4 грудня вранці повідомлялось про те, що у Грозному прогримів вибух. Тоді ж в місцевому аеропорту було введено план "Ковер". Тоді Кадиров також визнав атаку БПЛА на полк поліції спеціального призначення у Грозному. У ранковій атаці він звинуватив Україну.

Топ коментарі
+16
Забавно як у кацапа побудований мозок. Влізли в сусідню країну, вбиваємо там дітей-жінок, а коли прилетів у відповідь один сраний БПЛА б'ємся в падучій з погрозами отвєтки...
показати весь коментар
12.12.2024 07:00 Відповісти
+12
Казарми як казарми, а от непогано було б палац цього виродка накрити.
показати весь коментар
12.12.2024 06:53 Відповісти
+11
Цікава штука - П"ЯТЬ машин "швидкої" відвозили ЧОТИРЬОХ поранених вартових... Одного що, напополам поділили?
показати весь коментар
12.12.2024 07:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
був один уламок і один потужний вибух
показати весь коментар
12.12.2024 06:52 Відповісти
Казарми як казарми, а от непогано було б палац цього виродка накрити.
показати весь коментар
12.12.2024 06:53 Відповісти
Курськ, шо там пепео ?
показати весь коментар
12.12.2024 06:53 Відповісти
От шо меньше всього цікавить, це "реакція Ахматкі Дирова"...
показати весь коментар
12.12.2024 06:55 Відповісти
Забавно як у кацапа побудований мозок. Влізли в сусідню країну, вбиваємо там дітей-жінок, а коли прилетів у відповідь один сраний БПЛА б'ємся в падучій з погрозами отвєтки...
показати весь коментар
12.12.2024 07:00 Відповісти
Перші ластівки почали прилітати до коемлівських холуїв. Далі буде
показати весь коментар
12.12.2024 07:01 Відповісти
Завтра пʼятниця саме час вдарити рутами по головній оттоманській мечеті
показати весь коментар
12.12.2024 07:01 Відповісти
Головна оттоманська мечеть в Стамбулі. Йди, похмелись
показати весь коментар
12.12.2024 07:08 Відповісти
в нас вечір ще не час похмілятися
я мав на увазі отоманську мечеть серце чечні на вулиці путіна
показати весь коментар
12.12.2024 07:14 Відповісти
Дурік, Україна не воює з Чечнею. Україна воює з кацапським ху'єсосом кадиркою і його холуями...
показати весь коментар
12.12.2024 07:25 Відповісти
Сейчас Четверг, а не пятница!
показати весь коментар
12.12.2024 07:09 Відповісти
Надо было в палац этого бородатого выродка дроны зафигачить, толку бы намного больше было!
показати весь коментар
12.12.2024 07:11 Відповісти
на одного 3,14дора дрон тратить , по казармі better
показати весь коментар
12.12.2024 07:14 Відповісти
Каким образом? Если бы Кадырова грохнули- на Чечне началась бы гражданская война за власть между генералами Дырова, а удар по казарме абсолютно ни на что не повлияет!
показати весь коментар
12.12.2024 07:25 Відповісти
потужня вибухи

Харошя.
Незламня.
показати весь коментар
12.12.2024 07:15 Відповісти
потужня уламок
показати весь коментар
12.12.2024 07:16 Відповісти
Цікава штука - П"ЯТЬ машин "швидкої" відвозили ЧОТИРЬОХ поранених вартових... Одного що, напополам поділили?
показати весь коментар
12.12.2024 07:42 Відповісти

Як варіант: було знайдено не 4, а 5 комплектів "конструктора". Звідкіля взявся п'ятий? А дідько його знає...
показати весь коментар
12.12.2024 21:42 Відповісти
«Тихої» ночі вам сволоти!
показати весь коментар
12.12.2024 07:53 Відповісти
А не так давно той Грозний виглядав як зараз Вуглдар та інші...
показати весь коментар
12.12.2024 08:09 Відповісти
На що пан натякає?
показати весь коментар
12.12.2024 08:28 Відповісти
Хтось не робить висновки або пам'ять доже коротка... Взаголом як і скрізь...
показати весь коментар
12.12.2024 11:55 Відповісти
Этонемы, настамнет, и вообще это партизаны
показати весь коментар
12.12.2024 08:29 Відповісти
Теж саме потрібно робити і зсу : масово валити руссо - чеченців
показати весь коментар
12.12.2024 09:46 Відповісти
"..небольшой взрив, нєбольшой пожар, нєбольшие ранения"))) Ага, віримо. Уламки дронів страшніші ніж самі дрони вже, ото так бпла в Україні )))))
Горіть суки лапотні у пеклі!
показати весь коментар
12.12.2024 10:19 Відповісти
ВСЕ цеє НАШЕ надто мала крапля!!!
показати весь коментар
12.12.2024 10:24 Відповісти
Мало!!! Треба бити по палацу головного овце..оба