5370 відвідувачів онлайн
1 099 16

Батальйон "Ахіллес" отримав допомогу від киян - пікапи, дрони та вантажівку, - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко передав батальйону "Ахіллес" велику партію допомоги від громади Києва – дев’ять автівок та дрони.

Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні бійцям батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" 92-ї окремої штурмової бригади передали чергову партію допомоги. На один з найгарячіших напрямків фронту від громади Києва вирушать 18-тонна вантажівка з маніпулятором для інженерно саперної служби бригади та 8 пікапів", - повідомив Віталій Кличко.

Також "Ахіллесу" передано 650 10-дюймових дронів найкращої якості з батареями великої ємності, додав мер.

"Всього за цей рік 92 бригада отримала від громади столиці вантажної, автомобільної техніки та дронів на суму 174 млн грн. Ми продовжимо допомагати нашим захисникам і надалі. І за кошти громади міста, і за небюджетні гроші", - наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що у 2024 році столиця виділила з міського бюджету на допомогу Силам оборони більше усіх регіонів - майже 10 млрд грн. Наступного року підтримка захисників буде не меншою, підкреслив Віталій Кличко.

Топ коментарі
+6
Молодець Кличко!
показати весь коментар
12.12.2024 13:59 Відповісти
+5
Віталію Кличку щира подяка від наших Воїнів і украінців за допомогу
на фронті нашим військам 👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
тільки розміщувати фото і місце знаходження техніки не обовʼязково !!
показати весь коментар
12.12.2024 14:03 Відповісти
+3
Велика подяк КИЯНАМ і шановному пану Кличко ! От так буде правильна подяка
показати весь коментар
12.12.2024 14:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодець Кличко!
показати весь коментар
12.12.2024 13:59 Відповісти
Ещё один "барыга". А вот кто-то отправил потужный видосик на фронт. Вот это круто.
показати весь коментар
12.12.2024 15:38 Відповісти
Віталію Кличку щира подяка від наших Воїнів і украінців за допомогу
на фронті нашим військам 👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
тільки розміщувати фото і місце знаходження техніки не обовʼязково !!
показати весь коментар
12.12.2024 14:03 Відповісти
У Києві в неділю, 1 грудня, відкрили для проїзду https://www.unian.ua/economics/transport/podilskiy-mist-koli-vidkriyut-noviy-mist-u-kiyevi-novini-kiyeva-12833385.html Подільсько-Воскресенський мостовий перехід. Його почали будувати ще 1993 року.
Подільський мостовий перехідКонструктор, архітекторФукс Георгій БорисовичПодільський мостовий перехід Подільський мостовий перехід (Україна)
показати весь коментар
12.12.2024 14:17 Відповісти
За подільський міст вам требо свистіти на могилі пана Омельченко. Ви не за тою адресою звернулися.
показати весь коментар
12.12.2024 14:50 Відповісти
Які мільярди? Вас що, телевізором контузило?
показати весь коментар
12.12.2024 15:00 Відповісти
Де там тунелі ?
показати весь коментар
12.12.2024 15:31 Відповісти
вы настоящий 73% ый....
показати весь коментар
12.12.2024 15:42 Відповісти
Велика подяк КИЯНАМ і шановному пану Кличко ! От так буде правильна подяка
показати весь коментар
12.12.2024 14:22 Відповісти
Клічко реально молодець. І тероборону організував вчасно і армії допомогає. Якби в нас всі політики були такі, починаючи з президента, то війна давно вже скінчилася би нашою перемогою.
показати весь коментар
12.12.2024 14:59 Відповісти