11085 відвідувачів онлайн
11 980 32

Командування неграмотно організовує оборону навколо Покровська, що дозволить РФ оточити місто, - Бутусов. ВIДЕО

Російські війська намагаються не атакувати Покровськ в лоб, а оточити його.

Про це у своєму відео розповів головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За його словами, у ворога також є проблеми з боєприпасами, тому безперервно місто окупанти не обстрілюють.

"Значну частину Покровська, як і значну частину Селидового та Новогродівки, не зруйновано. Ворог намагається зекономити БК, не втягуватися у вуличні бої, не атакувати місто в лоб. Тому вони намагаються зосередитись та на вузькому фронті обійти та оточити Покровськ. 

Якщо вони зараз захоплять Шевченко та Новотроїцьке, зайдуть в Піщане, то фактично Покровськ опиниться в оперативному оточенні. Тому що траса буде під контролем ворожих дронів, будуть зручні позиції для накопичення військ. І вони спокійно оточать Покровськ", - пояснив журналіст.

Бутусов зазначив, що замість того, щоб за тиждень до того розгорнути війська на позиціях, чекають до останнього.

"Брешуть, що все добре. А потім кидають війська замість оборони в зустрічні бої в посадках. На тих позиціях, які ворог вже захопив", - додав головред Цензор.НЕТ.

Суспільство, наголосив Бутусов, має вимагати від влади змін у військовому управлінні.

"Воно застаріло. Воно некомпетентне та неадекватне. Якщо у нас не буде застосований стандарт армії США TC 25-20, тобто after action review (аналіз проведених дій) - у нас не буде розвитку. Ми не навчаємося, ми повторюємо одну й ту саму помилку. Під Бахмутом здавалися райони оборони просто без бою, тому що війська сточувалися у посадках і вигідні рубежі не займали. Під Сєверодонецьком, Лисичанськом, Авдіївкою... 

Згадайте, скільки разів нам розповідало вище військово-політичне керівництво, що війська з Авдіївки ідуть на вигідні позиції. Оце вони відійшли, вже за Селидове відійшли, в посадку голу під Покровськ, за 38 км. Ситуація критична, треба все зусилля приділити тому, щоб у нас війська ходили на передові позиції під дронами. Щоб були нічні мавіки, щоб спостерігати за переміщенням ворога вночі. Щоб були мавіки аутели, слідкувати та перехоплювати ворожі дрони, які роблять скиди, шукати ворожу піхоту ще на підходах і воювати технікою, а не людьми", - підсумував він.

Топ коментарі
+20
сирські генерали та вище державне керівництво зливає Україну під виглядом "помилок", недостатньої допомоги Заходу і тд і тп

все.
показати весь коментар
12.12.2024 15:15
+17
показати весь коментар
12.12.2024 16:05
+13
він це говорить нам..ці зельоні генерали бАнальні зрадники..бо неможливо бути настільки дебілом

позиції здаються свідомо сирськими під виглядом "помилок"
показати весь коментар
12.12.2024 15:11
Коментувати
Сортувати:
Сирський напевно з більшим завзяттям захищав свою. малую Родіну - Кержацький район Владімірськой області.
показати весь коментар
12.12.2024 14:46 Відповісти
кому ви це розказуєте? генералам, які вчились у совкових академіях разом зі своїми кацапськими товаришами? карта поганої якості, на якої можна малювати стрілочки та нові рубежі червоним олівцем, замість дронів-розвідників..., поки намалюєш, вони вже втрачені... та нічого страшного, ми ще намалюємо..., які мавіки, які аутели, вони слів таких не чули та й навіщо вони, коли є карти 10-річної давнини...
показати весь коментар
12.12.2024 14:54 Відповісти
він це говорить нам..ці зельоні генерали бАнальні зрадники..бо неможливо бути настільки дебілом

позиції здаються свідомо сирськими під виглядом "помилок"
показати весь коментар
12.12.2024 15:11 Відповісти
В мене одне питання - знайдіть в собі сили відповісти чесно, де та Юля, Сенченко, та всі патріоти, які волали Іловайськ? Не хочете зайти в церкву, стати на коліна та покаятись? Та да, в вашій церкві за це цілували та цілують в десна.
показати весь коментар
12.12.2024 15:11 Відповісти
Як совок вбиває армію:

https://youtu.be/6af9lm2m0po?si=N4PoBlnk_cEYQ7Zi
https://youtu.be/r9nCkxMStdg?si=ukP546ZhRalDOVIV
https://youtu.be/eZa9FiGa_28?si=PfaZrg8Qg4SY1g21
https://youtu.be/YT_6zQf6v4A?si=D7p9zfOCApxkaqw6
https://youtu.be/uu7bCg2qm00?si=bLbSFZ0aEXgZBV96
показати весь коментар
12.12.2024 15:15 Відповісти
сирські генерали та вище державне керівництво зливає Україну під виглядом "помилок", недостатньої допомоги Заходу і тд і тп

все.
показати весь коментар
12.12.2024 15:15 Відповісти
Інших воєначальників у клована для України немає. Всі притомні та адекватні офіцери в більшості не при справах.
показати весь коментар
12.12.2024 15:19 Відповісти
А навіщо вони кловану, притомні та адекватні?
Замаячили переговори та заморозка, Вову побачить за одним столом з х.йлом весь світ!
А притомні, які розуміють, що до чого та готові діяти, в армії Боневтіка зайві...
показати весь коментар
12.12.2024 16:06 Відповісти
Так в оманських договорняках це все передбачено
показати весь коментар
12.12.2024 15:21 Відповісти
Який сенс волати до зрадників у вищому керівництві?! Чому не діють ті, кому Україна небайдужа?! Зайва дірка в макітрі одного з 5-6 менеджерів почала б виправляти становище.
показати весь коментар
12.12.2024 15:28 Відповісти
Ну все, приїхав Генерал Наступу Сирок. Переходимо в наступ!!!
показати весь коментар
12.12.2024 15:35 Відповісти
До кого він звертається? Там одобрений кредит (читай дарунок) на 20 мільярдів $. Срати вони хотіли на Покровськ і на війну в цілому. Їх цікавить скільки островів в Дубаях вони собі куплять...
показати весь коментар
12.12.2024 15:47 Відповісти
Оман, Оман - кругом Оман (песТня Зєлєнскага-Підєрмачного і їхнього хору з вєрьОвкой)
дебіли-зрітєлі кварталу понаобирали..
показати весь коментар
12.12.2024 15:51 Відповісти
І чомусь жодного слова від "найвеличнішого" ,ось вся його стратегія ,кожен день відосіки ні про що ,жодного розуміня що відбуваєтся на фронті ,всі вині окрім нього.
показати весь коментар
12.12.2024 15:57 Відповісти
А уявіть собі, що десь там, в Туреччині, бородата хламідія щось таємно домовилась про здачу Донецької області. І от нафантазувавши таке - Ви точно впевнені що командування неграмотно організує оборону? Чи дуже таки грамотно?
Не фанат теорій змов, але останнім часом, все більше і більше проблем на фронті легко пояснюється зрадою України певними особами. І одночасно важко пояснити звичайною неграмотністю та пофігізмом. А в житті, досить часто - саме просте пояснення і є правильним. Бритва Оккама, як кажуть філософи.
показати весь коментар
12.12.2024 16:02 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2024 16:05 Відповісти
Коли, коли пофігізм, непрофесіоналізм та відвертий саботаж вищого військового керівництва переповнить чашу терпіння військових?
Чи терпіння це єдине, чого у нашого війська надлишок?
показати весь коментар
12.12.2024 16:16 Відповісти
У них воно необмежене. І нема чому дивуватися. Бо навіть коли війни не було, вони легко мирилися з кримінальним безладом у країні. З бандюками боялися війну розпочати! Ну так як вони з ними будуть воювати, коли вони їм накази віддають??? Будуть слухняно виконувати і мовчати...
показати весь коментар
12.12.2024 19:47 Відповісти
ПАНЕ БУТУСОВ. Вірити що 6 років вони роблять помилки кожний день може лише ідіот - у них у всіх по 2-3 зірки героя РАСЕЇ і вони хочуть ще як у Брежнева
показати весь коментар
12.12.2024 16:22 Відповісти
він просто як журналіст не може сказати прямо що це СВІДОМА ЗРАДА
показати весь коментар
12.12.2024 16:28 Відповісти
Пане Бутусов. Командування отримує вказівки з фсб і лише після цього "грамотно їх організовує",що приводить до швикоплинної окупації .та виконання "оманського договорняку"
показати весь коментар
12.12.2024 16:44 Відповісти
Такої кількості помилок не зробить навіть мавпа , якщо буде керувати військами ,це свідомий саботаж і знищення ти х то ще може воювати. А хто і кому за це платить , не так важко здогадатись.
показати весь коментар
12.12.2024 16:55 Відповісти
Я думаю, що Бутусов помиляється, коли говорить. що керівництво тупе і не готує оборону на вигідних позиціях а кидає війська в зустрічні бої. Думаю, що це все робиться спеціально. Ціль нашого керівництва не зупинити ворога а зробить все щоб ми зазнали найбільш можливих втрат,потім поставити суспільство перед фактом, що немає кому воювати і що потрібно підписати мирні угоди на умовах путіна. Наступним етапом буде остаточна ліквідація України. Це і є план єрмака-путіна- байдена.
показати весь коментар
12.12.2024 17:09 Відповісти
До дрімучої некомпетентності "зелених" воєначальників добавте небажання (на межі із зрадою) воювати з братами-кацапами! От і маємо те що маємо, здачу позицій. Потрібна свіжа кров, адекватні патріотичні люди. І вони у військах є...
показати весь коментар
12.12.2024 17:18 Відповісти
На мой взгляд зря Зеленский поменял Залужного на Сирского.
показати весь коментар
12.12.2024 19:06 Відповісти
Захищатися тільки дронами, а тим більше звільняти території без піхоти, - не можливо. Треба міняти стратегію.
показати весь коментар
12.12.2024 19:23 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2024 19:59 Відповісти
Я погоджуюсь з тезою і аргументами (доведенням) Юрія Бутусова зі статтей:

1. "Українське командування просто "подарувало" росіянам ключовий укріпрайон під Покровськом, - Бутусов. ВIДЕО" - Джерело: https://censor.net/ua/v3524750

2. "Командування неграмотно організовує оборону навколо Покровська, що дозволить РФ оточити місто, - Бутусов. ВIДЕО" - Джерело: https://censor.net/ua/n3524742

Думаю, що Верховному Головнокомандувачу Президенту України потрібно якнайшвидше замінити керівників ОТУ "Донецьк" і ОСУВ "Хортиця".
показати весь коментар
13.12.2024 00:51 Відповісти
Бахмут, Сєверодонецьк...Хто ж тоді геніально командував військами? Хто цей попередник Сирського?
показати весь коментар
13.12.2024 06:49 Відповісти
Россия меняет командиров пока не достигают цели , Украина не делает этого по этому тот же результат и будет. Сырьский и его окружение явно не тянет , как можно терять страну и за такого командования