6192 відвідувача онлайн
2 542 36

На Покровському напрямку готуємося до можливих дій ворога, втрати РФ стабільно високі, - Сирський

Сирський: Готуємося до можливих дій ворога на Покровському напрямку

Уже декілька місяців Покровський напрямок залишається одним із найскладніших на передовій.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, ЗСУ прораховують і готуються до всіх можливих варіантів подальших дій російських окупантів на цьому напрямку. 

Вдячний військовослужбовцям за ефективну бойову роботу. Втрати російських окупантів на Покровському напрямку стабільно високі, особливо у живій силі", - наголосив головком.

Сирський додав, що лише у грудні противник в середньому за добу підтверджено втрачає близько 400 солдатів вбитими та пораненими.

Топ коментарі
+18
Пізно всрався, вже здали за проcто так ключовий укріп під Шевченко
показати весь коментар
12.12.2024 17:46 Відповісти
+16
Нє, при Залужному Авдіївка була наша. Знали його за "президентський" рейтинг. А Авдіївку здали вже при Сирському, десь за 2 тижні після призначення.
показати весь коментар
12.12.2024 17:57 Відповісти
+13
Іншими словами кажучи, гоВнокомандувач готується здати каzапам Покровськ.
показати весь коментар
12.12.2024 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заберіть мене з цієї довбаної ОМБр!!!!
показати весь коментар
12.12.2024 18:50 Відповісти
А українські втрати стабільно малі! Я все вірно зрозумів?
показати весь коментар
12.12.2024 17:42 Відповісти
Як у Афганістані,.... скількох убили нашіх, п'ять, а афганістанців? Точно не скажу, пишите двадцять
показати весь коментар
12.12.2024 18:00 Відповісти
Пізно всрався, вже здали за проcто так ключовий укріп під Шевченко
показати весь коментар
12.12.2024 17:46 Відповісти
так він не всрався..все прораховано..

сирок же кріт з батьками в русні
показати весь коментар
12.12.2024 17:48 Відповісти
Якось у Кисломолочного херувато виходить, нє?
показати весь коментар
12.12.2024 17:46 Відповісти
Це з якої країни на це дивитися !
показати весь коментар
12.12.2024 18:51 Відповісти
"За його словами, ЗСУ прораховують і готуються до всіх можливих варіантів подальших дій російських окупантів на цьому напрямку"

покидьок сирок прораховує де ще відвести(провести "ротацію") ЗСУ щоб русня зайшла у побудовані фортифікації без спротиву.
показати весь коментар
12.12.2024 17:47 Відповісти
Чергова чиновницька відписка.
показати весь коментар
12.12.2024 17:51 Відповісти
Залужного зняли лише за втрату Авдіївки. Після Авдіївки були Очеретине, Новогродівка, Вугледар, Селидове, Гірник, Курахівка, Цукурине, майже захоплене Курахове і ворог у Торецьку та Часовому Яру та на підступах до Покровська... І ніяких глобальних змін у керівництві.
показати весь коментар
12.12.2024 17:51 Відповісти
Нє, при Залужному Авдіївка була наша. Знали його за "президентський" рейтинг. А Авдіївку здали вже при Сирському, десь за 2 тижні після призначення.
показати весь коментар
12.12.2024 17:57 Відповісти
А ЗСУ стабільно відходить-проСирський рулить!
показати весь коментар
12.12.2024 17:52 Відповісти
Іншими словами кажучи, гоВнокомандувач готується здати каzапам Покровськ.
показати весь коментар
12.12.2024 17:53 Відповісти
Хіба тільки його !
показати весь коментар
12.12.2024 18:53 Відповісти
Ну і рожі у цих двох під@рів, які особисто здають Донецьку область пуйлу і працюють на рашку.
Сирський та нач. Генштабу Баргилевич .
Щоб ви покидьки пошвидше здохли, тоді б Україна мала шанс на перемогу над рашистами
показати весь коментар
12.12.2024 17:55 Відповісти
Мабуть заманюють до Дніпра-ріки. На правому березі виставлять багато унітазів та пральних машин. Кацапи будуть кидатись у воду і топитись, як лемінги.
показати весь коментар
12.12.2024 18:00 Відповісти
Факти цієї готовності говорять про себе...
показати весь коментар
12.12.2024 18:13 Відповісти
В них стабільно високі втрати, в нас стабільні втрати території. Така собі взаємно висока стабільність
показати весь коментар
12.12.2024 18:15 Відповісти
Невже, а на інших напрямах не треба готуватися? Чи потім розповім, не можна відразу, можу зап...тися
показати весь коментар
12.12.2024 18:22 Відповісти
Тут так дороги розвезло, що ні пішки, ні на техніці не пропхаєшся! Які можуть бути ще дії?
показати весь коментар
12.12.2024 18:49 Відповісти
Відосіки клепать.
показати весь коментар
12.12.2024 19:28 Відповісти
Та ні, вийшов з хати, грязюка почала замерзати. Дійсно треба щось робити!
показати весь коментар
12.12.2024 19:42 Відповісти
як тільки "вво"(випадково виконуючий обов'язки ) президента агент єрмак ,через свого "зезедента " в Україні, призначив "сирого" головнокомандувачем ЗСУ- втрати територіїУкраїни,а чи то рашистська її окупація, стали стабільно високими...
показати весь коментар
12.12.2024 18:53 Відповісти
Як тільки зрадник-популіст вигнав воєнкомів, які зганяли пацюків на війну, одразу з'явилась зайва військова техніка, бо не стало кому на ній воювати...
показати весь коментар
12.12.2024 19:00 Відповісти
якщо дядьки,котрих спіймали на фермі,або на пасовиську "пацюки",тоді хто ті, що їх спімали ???
показати весь коментар
12.12.2024 19:04 Відповісти
Як хто! Щуролови.
показати весь коментар
12.12.2024 19:24 Відповісти
Містер очевидність(((створили проблеми ,а тепер успішно їх долати((тобто,успішно їх долати усно((відосик ще забацай,як твій шеф(((
показати весь коментар
12.12.2024 19:16 Відповісти
Ну, на кінець почали готуватись. Не зарано?
показати весь коментар
12.12.2024 19:20 Відповісти
Це коли до Покровська залишилось 3 (ТРИ) км!
показати весь коментар
12.12.2024 19:27 Відповісти
Укріплення будуйте на Дніпропретровщині терміново! Поки що у Дніпрі з подвоєною енергією плитку тротуарну перекладають...
показати весь коментар
12.12.2024 19:21 Відповісти
Чепуха зелёная.
показати весь коментар
12.12.2024 22:10 Відповісти
Зелень йде до плісняви. Зрада влади на кожному кроці:зняття Залужного, відмивання агентів ярмака в Міноборони (яйця по 17 за кілограм, куртки, снаряди, міни на понад 40 млрд.), неадекватні призначення (своїх людей) в військах, корупція там же з виплатами за передок, виплатами за знищення техніки, відправка на передок пілотів дронів, ппо, медиків). І повна безвідповідальність. Буде страшна біда, коли фронт посиплеться, військові візьмуть правосуддя в свої руки. Дочекаєтья ця влада.
показати весь коментар
14.12.2024 04:59 Відповісти