9123 відвідувача онлайн
25 203 19

Кремль змушує колаборантів на Донеччині "покращувати" демографію

Кремль змушує колаборантів на Донеччині

Колаборанти на Донеччині отримали від Кремля вказівки розробити пропозиції для "покращення" демографії регіону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Центру національного спротиву.

Так звані "керівники" муніципалітетів і профільних відомств незаконного утворення "ДНР" отримали вказівки з Москви до 20 грудня подати по 10 пропозицій, які б допомогли збільшити чисельність російського населення на цих територіях. Це може включати стимулювання переселення росіян, створення пільг для російськомовного населення та інші заходи, спрямовані на витіснення або асиміляцію українців.

Ця стратегія є частиною загальної політики Кремля, яка включає депортації українців до Росії, насильницьке переселення та систематичне руйнування українських соціальних, культурних і етнічних основ. Такі дії можуть бути розцінені як елементи геноциду згідно з міжнародним правом.

Топ коментарі
+10
Ну завозити своє біосміття на окуповані території їм не вперше.
показати весь коментар
12.12.2024 17:50 Відповісти
+5
А шо, чечени вже не хочуть чи кудись поїхали? В 14-му донецькі самки так раділи мавпам кадирова.
показати весь коментар
12.12.2024 17:54 Відповісти
+4
До речі, одна з причин загарбання України це збільшення відсотку европейського населення у загальній кількості громадян росії.
показати весь коментар
12.12.2024 17:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапня вже в більшості вузькоглаза.
Глаз узкій? - Значіт рузкій
показати весь коментар
12.12.2024 17:46 Відповісти
До речі, одна з причин загарбання України це збільшення відсотку европейського населення у загальній кількості громадян росії.
показати весь коментар
12.12.2024 17:49 Відповісти
Ну завозити своє біосміття на окуповані території їм не вперше.
показати весь коментар
12.12.2024 17:50 Відповісти
Я думав, сперму здаватимуть.
показати весь коментар
12.12.2024 17:52 Відповісти
А шо, чечени вже не хочуть чи кудись поїхали? В 14-му донецькі самки так раділи мавпам кадирова.
показати весь коментар
12.12.2024 17:54 Відповісти
Чому тільки чечени,там всі військові тратять грубі гроші на дівчат, які також задоволені,десь було дослідження про розгул проституції на Донбасі,якщо ще буде пропозиція перейняти досвід з Ямала,то план перевиконають.
показати весь коментар
12.12.2024 19:27 Відповісти
шо вони там, закрили днрівських пдрів і чекають, коли ті почнуть розмножуватися?
показати весь коментар
12.12.2024 17:55 Відповісти
Ну то ''замутьте'' секс революцію,
показати весь коментар
12.12.2024 17:58 Відповісти
Десь я вже таке чув.....а, точно - в підручниках історії! Так в Третьому Рейхі готувались заселити німецьким населення окуповані території. Втім давно вже зрозуміло, звідки рашисти черпають ідеї. Країна ідей фашизму з імперською куркою на гербі та чучелом Леніна в Мавзолеї - історики та соціологи майбутнього, купу наукових робіт напишуть про це. І психіатри також.
показати весь коментар
12.12.2024 17:59 Відповісти
Доречі, кількість новонароджених "арійців" вираховувалась сотнями. Але вони були позбавлені батьків і їх доля була сумною. Позбавлені батьківської любові діти були травмовані психічно.
показати весь коментар
12.12.2024 18:20 Відповісти
чорненька з АББИ таким чином і з.явилася..
показати весь коментар
12.12.2024 18:48 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2024 18:19 Відповісти
показати весь коментар
12.12.2024 18:24 Відповісти
Ненавиджу цього карикатуриста, бо за часів Пророшенка в нього лише одна тема була...
Але тут навіть сподобалось...
показати весь коментар
12.12.2024 19:29 Відповісти
Спочатку знищили на фронті чоловіче населення, що їх "ждало" і "надіялося"... А тепер що? Хто буде їх "ждуних" трахать та годувать їх та їхніх дітей?... Хто відбудовуватиме промисловість? Хто прибиратиме міни з полів та засіватиме їх?... Приїжджі "чемергеси"? Так вони своїй країні лад не здатні дать!.
показати весь коментар
12.12.2024 18:20 Відповісти
"Пільги для російськомовного населення " ? Так і до 2014 року більшість мешканців теперішньої лугандонії і так розмовляли кацапською , до речі, чим російськомовний українець відрізняється від кацапа ( маю на увазі етнічних кацапів ) а не ліц кавказсеой нацианальнасті ,як кацапи кажуть на кадировців.
показати весь коментар
12.12.2024 18:56 Відповісти
Ну, міжнародне право вже давно ****** зіпсоване. Це треба визнати…
показати весь коментар
12.12.2024 18:58 Відповісти
Так в лугондоне ***... осеминять некому - фсех ушли на фронт.
показати весь коментар
12.12.2024 21:51 Відповісти