11435 відвідувачів онлайн
6 775 62

Кремль підтримав критику Трампа щодо ударів України по території РФ, - Reuters

Кремль привітав критику Трампа щодо ударів України по території РФ

Речник Кремля Дмитро Пєсков позитивно відгукнувся на заяву Дональда Трампа, в якій той виступив проти використання Україною західних ракет для ударів по російській території.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання Reuters.

"Сама заява повністю збігається з нашою позицією та нашим баченням причин ескалації. Це нам імпонує", - сказав Пєсков журналістам, коментуючи слова новообраного президента США.

Дональд Трамп раніше в інтерв’ю Time висловив незгоду із застосуванням американських ракет для атак на російські території, назвавши такі дії такими, що "лише посилюють війну".

"Я категорично не згоден із запуском ракет на сотні миль по території Росії. Чому ми це робимо? Ми лише посилюємо цю війну і погіршуємо її", - наголосив Трамп.

Окрім того, Трамп запропонував залучити європейські країни для контролю за дотриманням режиму припинення вогню шляхом розміщення їхніх військ на території України.

Топ коментарі
+39
можете ще й в сраку поцілувати одне одного.
показати весь коментар
13.12.2024 13:26 Відповісти
+38
Поздравьте Тампона. Его политику похвалил сам детоубийца и террорист *****. Дайте Тампону внеочередное звание и орден
показати весь коментар
13.12.2024 13:28 Відповісти
+20
Тобто методично довбити і стирати Україну це норм, а якщо дати хоч трохи відповіді кривавій гієні, то ескалація??? Нема слів!
показати весь коментар
13.12.2024 13:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
можете ще й в сраку поцілувати одне одного.
показати весь коментар
13.12.2024 13:26 Відповісти
краще ще й би відсосали - орбан у ПТНа, а трампон у орбна! Залік!
показати весь коментар
13.12.2024 13:29 Відповісти
Вони дорослі люді, не треба їм нагадувати вони і самі знають
показати весь коментар
13.12.2024 13:33 Відповісти
Одним словом ***** і тупий.
показати весь коментар
13.12.2024 13:28 Відповісти
Поздравьте Тампона. Его политику похвалил сам детоубийца и террорист *****. Дайте Тампону внеочередное звание и орден
показати весь коментар
13.12.2024 13:28 Відповісти
Ліві ідіоти номінують його на нобеля. Хоча зараз різниця між Нобелем і Шнобелем мінімвльна....
показати весь коментар
13.12.2024 13:32 Відповісти
Всі sраколизи почали вилизувати дупу Трампу, нічого дивного.
показати весь коментар
13.12.2024 13:35 Відповісти
Нам должно быть насрать на всех етих шнобелей и нобелей. Как показала практика все ети премии и организации спонсируются диктаторскими режимами как и все ети организации типо ООН, ОБСЕ, ПАСЕ, МАГАТЕ, Гампнести интернешнл, Зеленые и тд. Нам же ради нашего же выживания нужно делать свое дело и не обращать на визги наших врагом. Точнее обращать внимание на визги и давить туда еще сильнее. Потом что если враг визжит значит нашли его больной мозоль. Так и здесь, у рашистов истерика по поводу ударов по ихним тылам. Значит что то пошло не по их плану. И значит нам нужно бить туда же еще сильнее. И нужно запонить одно правило, что если враг тебя хвалит за твои действия значит ты работаешь на него.
показати весь коментар
13.12.2024 13:39 Відповісти
Виходячи з їхньої логіки правий той в кого більше зброї та сильніший? А як же паритет? Чи це ні кацапів ні США ні Китаю не стосується?
показати весь коментар
13.12.2024 13:28 Відповісти
парі : тет а тет...
показати весь коментар
13.12.2024 13:30 Відповісти
Війни взагалі не повинні розпочинатися - достатньо помірятися кількістю зброї і у кого більше - той і виграв...
В реальності не все вирішує кількість - Сирія останній приклад.
показати весь коментар
13.12.2024 14:16 Відповісти
В Сирії відбувся договорняк. Невже ви до цих пір не зрозуміли?
показати весь коментар
13.12.2024 14:33 Відповісти
да-да-буває... все по плану
показати весь коментар
13.12.2024 14:37 Відповісти
Такэтонемы, это партизаны 🤔😁
показати весь коментар
13.12.2024 13:30 Відповісти
Піськов підтримав Трампа у тому, що ракети повинні летіти лише в одну сторону.
Це так демократично... Зараз ще папа римський щось зморозить про "другу щоку"...
показати весь коментар
13.12.2024 13:34 Відповісти
Укротрампісти, агов! Ваш вихід!
показати весь коментар
13.12.2024 13:34 Відповісти
Україні за 3 роки війни нічого не заважало запустити в серію ракети для можливості ударів по орківській енергетиці, якщо ракети спромоглась, навіть підсанкційна Корея виготовити то у нас точно були всі можливості.
Та і є готові ударні беспілотники, якими також можна це робити, так як орки зовсім до ударів не готуються.

А щодо так всіма любимого Байдена, то він дав дозвіл на використання по території раші, коли вже орки перебазували всі літаки за межі дії ракет а до того були постійні заяви про ескалацію і як бачимо що їх майже немає, мабуть тому що ракет мало і цілей не так багато, через те що оркам дали багато часу на передислокацію.
показати весь коментар
13.12.2024 13:48 Відповісти
Трамп наш слоняра. Він знає що робить. А *******, то не мішки ворочать. Він вводить коцпів в ОМАНу
показати весь коментар
13.12.2024 13:54 Відповісти
Ще й висунуть Трампа на Нобелевку "Миру"?!
показати весь коментар
13.12.2024 13:35 Відповісти
Якшо чесно, в мене є підозра, що з 20 січня трамп сам буде нам погрожувати по нас вдарити
показати весь коментар
13.12.2024 13:36 Відповісти
Если покажем себя слабаками готовыми смириться с судьбой, то да к сожалению. Слабых в етом мире не любят и не уважают. И Украину ждет печальная судьба Сирии, которую сейчас дербанят по кусках кому не лень, а США и Израиль уничтожает склады с оружием и военные базы чтобы не попали в ненужные руки оставляя сирийцам один песок. Если же мы покажем зубы то и Европа и США вынуждены будут нам помогать.
показати весь коментар
13.12.2024 13:45 Відповісти
"... смешались кони, люди..." - л.толстой! война и мир!
показати весь коментар
13.12.2024 13:51 Відповісти
Земля тряслась - как наши груди;
Смешались в кучу кони, люди,
И залпы тысячи орудий
Слились в протяжный вой…
Лермонтов.
показати весь коментар
13.12.2024 14:28 Відповісти
я не памятаю Том і Сторінку - але й у толстого є опис війни!
показати весь коментар
13.12.2024 14:41 Відповісти
Дословно:
"Кони, люди, всё смешалось в доме Облонских"
показати весь коментар
13.12.2024 15:14 Відповісти
😂😂😂
показати весь коментар
13.12.2024 16:16 Відповісти
І опис міра є!
показати весь коментар
13.12.2024 16:35 Відповісти
«Одно из величайших заблуждений… в том, что мы… определяем человека умным, глупым, злым, добрым, сильным, слабым, а человек есть всё, все возможности…». Как по мне, одно из лучших высказываний Льва Николаевича Толстого, которое никогда не утратит своей актуальности.
показати весь коментар
13.12.2024 19:24 Відповісти
У нас також на кошти американців знищувались за Юща склади з ************, Обама в своїй книзі мотивував, це щоб зброя не попала до терористів через корупцію та барадак при зберіганні.
показати весь коментар
13.12.2024 13:52 Відповісти
Трампон моторошно в припадке розпочне допомагати росії ножками буша та кредитами, щоб та не розпалася...
Дійде до того що за кацапів буде праювати ВСЯ Америка об утримати кацапських іждівенців.
А кацапи будуть уплітати ножки буша і шантажувати - "давайте давайте а то как распадемся вам назло "
показати весь коментар
13.12.2024 14:19 Відповісти
Удари в глибину росії вберегли тисячі життів українців. Як це можна критикувати. Все так малюють нібито то Україна напала на росію. Дибилізм планетного маштабу.
показати весь коментар
13.12.2024 13:36 Відповісти
Тобто методично довбити і стирати Україну це норм, а якщо дати хоч трохи відповіді кривавій гієні, то ескалація??? Нема слів!
показати весь коментар
13.12.2024 13:37 Відповісти
Кукушка хваліт пєтуха ...
показати весь коментар
13.12.2024 13:40 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2024 14:24 Відповісти
що ти робиш руде дурко ? роз'являєш рота і з нього випадає кацапське лайно яке тобі колись запхали в москві . чому є обмеження в віці при керуванні авто і немає таких обмежень в займанні посад ?
показати весь коментар
13.12.2024 13:42 Відповісти
Згодом трампон вилізе і похвалить кацапів за підтримку його думки.
Але це вже може бути передумова для ''миру через силу'' для України
показати весь коментар
13.12.2024 13:48 Відповісти
поки що мир через силу трамп застосовує до нас---про путіна мовчить і даже його синок з марсіянином на путіна карикатури не малюютьі дулі йому не тикають як українцям-так що ті хто був за трампа скоро будуть завидувать мертвим
показати весь коментар
13.12.2024 13:52 Відповісти
Довбаний абсурд.
показати весь коментар
13.12.2024 13:52 Відповісти
Абсурд- це клоун-президент. Все інше витікає з цієї ситуацї
показати весь коментар
13.12.2024 14:21 Відповісти
MAKE AMERICA HOLUJ KREMLIA
показати весь коментар
13.12.2024 13:55 Відповісти
Again
показати весь коментар
13.12.2024 14:41 Відповісти
у 2019 році на сосії усі підтримували кандідата Зеленського у президента України, деяки вже забули
показати весь коментар
13.12.2024 14:02 Відповісти
Кремлівське х-ло говорило нашим лохам- "хто завгодно, тільки не Порошенко".
показати весь коментар
13.12.2024 14:18 Відповісти
так з кожної праски тількі не Порошенко, ось оберить Зеленского тоді з ним легше буде домовитися. А наші лохи підтримували ці нарративи, що Порошенко барига, що війна йому вигідна
показати весь коментар
14.12.2024 15:34 Відповісти
цікаво, а шо скаже піськов, коли Рудий скаже ху йлу забирати своїх орків на лінію 22-го року чи взагалі з України. а якщо не забере, то не тільки атакамси, а навіть і томагавки полетять по ху йлостану. тим паче, що такі пускові установки томагавків із землі уже є. чи піськов з ху йлом думають, що буде так як вони скажуть? ) ну-ну... особливо на фоні того як вялікая і магучая обісралась в Сирії і після того як Сі поводив Рудому по губам, відмовившись від запрошення на інавгурацію. тож тут піськов дуже рано радіє. дуже рано. вже і жирик колись пив шампанське за пабєду Трампа. )
показати весь коментар
13.12.2024 14:04 Відповісти
Не скаже
показати весь коментар
13.12.2024 14:42 Відповісти
може не скаже... а може і скаже. ми ж цього напевно не знаємо. та Рудий ще сам не знає, що буде говорити після інавгурації..
показати весь коментар
13.12.2024 14:51 Відповісти
Рудий не тільки ніколи не знає, що скаже завтра, але й не знає, що буде робити після того, як щось бовкнув.
показати весь коментар
13.12.2024 16:22 Відповісти
Якщо цей старік подохне - українці за ним плакати не будуть. А ви, кацапи, будете?
показати весь коментар
13.12.2024 14:27 Відповісти
Шредер ещё один появился, орбанка. Всеравно Победа будет за Украиной. СЛАВА УКРАИНЕ!
показати весь коментар
13.12.2024 14:27 Відповісти
Миротворець же дорвався до влади. Зараз буде захищати харошева парня та його одічалих від лютих бандерівців.
показати весь коментар
13.12.2024 14:28 Відповісти
О найсправедливішй і най-най-достойніший бути на обкладинці "Тайм", а як щодо ударів фашистської раші по всій території України протягом уже майже трьох років? Про подвійну мораль щось чув?
показати весь коментар
13.12.2024 14:34 Відповісти
А я давно казав і кажу знову, що в світовій політиці ми маємо справу з підміною понять - русню називають державою, пособником тероризму, в той час, коли вона і є терористом, а от декілька західних країн, разом з США активно їй допомагають (чіпи, технології, нафтові потоки... такі заяви в тому числі) - то ж саме вони і є пособниками тероризму
показати весь коментар
13.12.2024 14:43 Відповісти
От і зібрались до купи,імпоніатори.
показати весь коментар
13.12.2024 15:00 Відповісти
от для чого ******* закрило всі ракетні програми
показати весь коментар
13.12.2024 15:15 Відповісти
Удари України по рашці це ескалація, а удари рашки по Україні це не ескалація.
Логіка шістки пуйла Трампа.
показати весь коментар
13.12.2024 15:18 Відповісти
Україна має мати свою ядерну зброю. Нехай трамп йде на хрін!
показати весь коментар
13.12.2024 16:36 Відповісти
если враг хвалит тебя подумай,что ты делаешь не так!Август Бебель