6192 відвідувача онлайн
2 553 18

Над базою "Рамштайн" фіксували невідомі безпілотники, - Spiegel

Над базою

Протягом останніх тижнів над військовою базою США "Рамштайн" у Німеччині фіксували невідомі безпілотники. Також дрони помічали над об'єктами концерну Rheinmetall та хімічної компанії BASF.

Про це пише видання Spiegel, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з конфіденційним звітом німецьких органів безпеки, у вечірні години 3 і 4 грудня над "Рамштайном" було помічено декілька безпілотників.

"Попри інтенсивні пошуки, жодного пілота безпілотника не знайшли", - зазначило видання.

Також протягом останніх тижнів дрони фіксували над об'єктами, що належать оборонній компанії Rheinmetall та хімічному гіганту BASF.

У відповідь на запит SPIEGEL армія США підтвердила підозрілі польоти безпілотників над "Рамштайном": "На початку грудня було помічено кілька малих безпілотних літальних комплексів у цьому районі та над авіабазою Рамштайн. Вони не мали жодного впливу на жителів бази або на об'єкти, які там знаходяться, і військову техніку. Ми тісно співпрацюємо з німецькою владою щодо інциденту".

Топ коментарі
+14
збити ссикотно, боїтеся великого занепокоєння/стурбованості
показати весь коментар
13.12.2024 16:03 Відповісти
+13
Що то за Військові Бази над якими Просто Так можна Літати???
Дісней Ленд Якійсь...
показати весь коментар
13.12.2024 16:09 Відповісти
+9
Лише вдумайтеся в це: на найважливішій військовій базі Німеччини не розгорнуто систему Skynex.
показати весь коментар
13.12.2024 16:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*уйло ціль для наступного ''какашніка'' підшукує
показати весь коментар
13.12.2024 15:59 Відповісти
збити ссикотно, боїтеся великого занепокоєння/стурбованості
показати весь коментар
13.12.2024 16:03 Відповісти
>> Попри інтенсивні пошуки, жодного пілота безпілотника не знайшли.

Їх запустив "штучний інтелект".

P.S. Шольцові треба обов'язково подзвонити йхлуу.
показати весь коментар
13.12.2024 16:05 Відповісти
Лише вдумайтеся в це: на найважливішій військовій базі Німеччини не розгорнуто систему Skynex.
показати весь коментар
13.12.2024 16:08 Відповісти
ще не ******** ..?
показати весь коментар
13.12.2024 16:08 Відповісти
Що то за Військові Бази над якими Просто Так можна Літати???
Дісней Ленд Якійсь...
показати весь коментар
13.12.2024 16:09 Відповісти
Така підготовка НАТи до конфлікту з рашкою.
показати весь коментар
13.12.2024 16:21 Відповісти
На базі немає легкого голікоптера, щоб їх збити? Чи страшно ескалірувати?
показати весь коментар
13.12.2024 16:27 Відповісти
Може то український був? Він же невідомий...
показати весь коментар
13.12.2024 16:29 Відповісти
Це якийсь вкид, щоб виставити НАТО путінськими членосмоками.
показати весь коментар
13.12.2024 16:32 Відповісти
Мені одному це соромно читати?
показати весь коментар
13.12.2024 16:34 Відповісти
Блін, небита Європа! Збивати треба, а не пасивно спостерігати, як кацапи використовують демократію проти демократії.
показати весь коментар
13.12.2024 16:38 Відповісти
кацапи глузують з імпотентів , перевіряють рівень безпорадності .
показати весь коментар
13.12.2024 16:44 Відповісти
Фіксуємо далі.
показати весь коментар
13.12.2024 16:50 Відповісти
Сбивать нельзя. Это будет эскалация. Вместо это Шольц может помазать себе анальное отверстие вазелином и поехать в Москву.
показати весь коментар
13.12.2024 18:53 Відповісти
П'ята кацапська колона приведена у повну бойову готовність. Проводиться технічна розвідка. Уточнюються цілі на враження. Йде пошук детонаторів та вибухівки потужної дії. Ескалація нє пройдьот! Всє на барикади Берліну. кацап ето звучит гордо.
показати весь коментар
13.12.2024 19:33 Відповісти
Ну і навіщо Україні таке НАТО,над стратегічними об'єктами якого літають"невідомі" безпілотники? А НАТО не хотіло б з ними познайомитись,спитати хто,звідки,з якою метою? Чи ця організація вміє надувати щоки та мильні бульки?
показати весь коментар
13.12.2024 19:35 Відповісти
Це ж треба так обісратись двічі підряд. Три дні Україні давали. Три дні і буряти в Ла-Манші онучі прали б, якби не Україна на шляху. А ще Тауруси жмуть, для кацапів замість хліба з сіллю притримують.
показати весь коментар
13.12.2024 22:19 Відповісти