4623 відвідувача онлайн
4 397 44

Фіцо хоче, щоб транзит російського газу через Україну тривав і надалі: Ведемо дуже інтенсивні переговори

Роберт Фіцо

Словаччина веде "дуже інтенсивні" переговори, щоб Україна продовжила транзит російського газу в 2025 році.

Про це заявив прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

"Ми ведемо дуже інтенсивні переговори на міжнародному рівні щодо поставок газу в 2025 році", - сказав Фіцо.

Він звинуватив Захід у тиску щодо газотранзиту і сказав, що Словаччина "не бачить причин платити за газ більше ніж потрібно з міркувань геополітики".

Контракт України та Росії на поставку газу трубопроводами спливає 1 січня 2025 року. Україна заявила, що не планує подовжувати дію контракту.

Раніше Фіцо анонсував переговори з Євросоюзом та Києвом щодо збереження транзиту російського газу до Словаччини через Україну.

Топ коментарі
+43
9 мая на мавзолее погреешься на солнышке, су..ка фсбшная
показати весь коментар
16.12.2024 08:49 Відповісти
+33
Україна не має втручатися в цю словацьку кризу
показати весь коментар
16.12.2024 08:57 Відповісти
+31
Никакого транзита быть не может, фицо наш враг, а с врагами мы не должны иметь никаких дел.
показати весь коментар
16.12.2024 08:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
9 мая на мавзолее погреешься на солнышке, су..ка фсбшная
показати весь коментар
16.12.2024 08:49 Відповісти
Никакого транзита быть не может, фицо наш враг, а с врагами мы не должны иметь никаких дел.
показати весь коментар
16.12.2024 08:57 Відповісти
Так буває, якщо ворога обирати собі гетьманом.
показати весь коментар
16.12.2024 09:01 Відповісти
А яка альтернатива на той час була?
Спорим, не напишеш...
показати весь коментар
16.12.2024 09:04 Відповісти
Ti pro Slovachinu ?
показати весь коментар
16.12.2024 09:07 Відповісти
Ні, про Україну.
Не зрозумів).
Мої вибачення
показати весь коментар
16.12.2024 09:13 Відповісти
Альтернатива, це заборонити обирати та бути обраним всим, хто досі не зрозумів що таке зеленський. Я би вам взагалі геноцид влаштував. Як в прислів'ї, дякуйте мені зебіли, що я не Бог.
показати весь коментар
16.12.2024 09:35 Відповісти
Alternativa bila , no vi prafukali galasuia , toka ni Poroh ...vot i kushaite , i nenoite !!
показати весь коментар
16.12.2024 11:14 Відповісти
Спорим что ты крыса продажная?
показати весь коментар
16.12.2024 09:13 Відповісти
Был Порошенко, альтернативы которому не было ни тогда ни сейчас.
показати весь коментар
16.12.2024 09:15 Відповісти
Яка алтернатива? Ану давай, кліпни своїми телячими очима і скажи, а что прі Порошенко лучче било? Альтернатива для тебе лише одна. В день виборів зникни кудись і не підходь до дільниці.
показати весь коментар
16.12.2024 09:18 Відповісти
Тепер он Єрмак планує балотуватися...то ще проголосуйте за нього...в буде вам "мир"..) під крилом рашки
показати весь коментар
16.12.2024 09:30 Відповісти
Якби Тягнибок відкинув антієвропейську маячню, його б мабуть обрали. Країна вимагає праву політику, але із людським обличчям.
показати весь коментар
16.12.2024 10:15 Відповісти
До речі, "Армія.Мова.Віра" було непоганою спробою на цю тему, але російська іпсятина роздула всі вторинні помилки і знесла концепцію.
показати весь коментар
16.12.2024 10:18 Відповісти
ага, ліпєцкая фабріка, барига, брата убіл, що там ще у вас, всієї дурні і не запам'ятаєш.
показати весь коментар
16.12.2024 09:29 Відповісти
Україна не має втручатися в цю словацьку кризу
показати весь коментар
16.12.2024 08:57 Відповісти
Тоді вже російсько-словацька криза.
показати весь коментар
16.12.2024 09:12 Відповісти
СлаБаччина має зазирнути в пусту трубу і дагаваріца з насосною станцією (яка не качає). Альтернативи цьому немає.
показати весь коментар
16.12.2024 11:05 Відповісти
Це треба буть таким мудаком,щоб таке казать,а на(день побєди)поїду,бо вроді би цапорилі самі побідили фашистів.Пішов на Х@Й чипушило.
показати весь коментар
16.12.2024 08:59 Відповісти
Дуже шкода , що цього фашистського комуняку били ,
але на жаль не добили 🙁

показати весь коментар
16.12.2024 09:03 Відповісти
«Хіхли, ви там воюйте, вмирайте, ми вам будемо всіма способами блокувати членство в НАТО, ЄС і будь-яку допомогу, але ви нам газік сруський качайте-качайте, бо у нас тут економіка загнеться і ми замерзнем, ви ж благородні, до срусні в полоні толерантно відноситесь, тому впевнений, що над нами змилуєтесь» - (с) десь так говорить чорт фіцо..
показати весь коментар
16.12.2024 09:05 Відповісти
А українці хочуть щоб ти захлопнув ''хавальник''!
показати весь коментар
16.12.2024 09:06 Відповісти
Фіцо, якби, закликає: Зеленський, введи газ!
В цій ситуації прикро те що ця мерзота дбає лише про свої інтереси.
показати весь коментар
16.12.2024 09:18 Відповісти
показати весь коментар
16.12.2024 09:21 Відповісти
А яка різниця Фіцо звідкіля газ - кинута лінія через Чорне море на Турцію, затем вона заходить у Болгарію і їде до Сербії. Нещодавно Фіцо і Орбан зустрічались з Вучичем.
ВОНИ усі друзі раши - нехай Фіцо получає газ через сербів.
Цікаво Що лінію через Болгарію ДЛЯ РОСІЙСЬКОГОГАЗУ будували за гроши ЕС.
показати весь коментар
16.12.2024 09:22 Відповісти
Украина не должна вмешиваться в Словацкий кризис. Ради мира
показати весь коментар
16.12.2024 09:24 Відповісти
И вообще, любые переговоры Украина будет вести только со словацкой проевропейской опозицией а не с кремлевскими холуями. Так что словаки которые проголосовали за етого мудака придется померзнуть до следующих выборов, может тогда будут думать за кого голосовать. То же самое касается венгрии. Сосия именно так пропихивает своих ************** во власть других стран. Но в ету же игру можно и даже нужно играть вдвоем
показати весь коментар
16.12.2024 09:36 Відповісти
Хай літаками та дронами доставляють..)
показати весь коментар
16.12.2024 09:26 Відповісти
Тим паче в них споживання, два балони на рік..
показати весь коментар
16.12.2024 09:50 Відповісти
в обхід України
показати весь коментар
16.12.2024 10:23 Відповісти
Подавай заявку на "Нову пошту", вона доставить газ.
показати весь коментар
16.12.2024 09:27 Відповісти
і порахує за об`ємну вагу в кілограмах
показати весь коментар
16.12.2024 10:30 Відповісти
"Суперсловак" Фіцо робить спроби "усидіть на двох стільцях" - залишиться "красивим" у очах Європи і буть "красивим" для Путіна...
От тільки забув про одне - дозвіл транзиту російського газу до Словаччини (у вигляді "виключення з правил") був даний взамін на підтримку України... А він почав "срать в руку даючого"...
показати весь коментар
16.12.2024 09:35 Відповісти
Фіцо анонсував переговори з Євросоюзом та Києвом щодо збереження транзиту російського газу до Словаччини через Україну
Интересно с чего бы Киеву вести переговоры с Евросоюзом насчет росийского газа если Киев по воле того же Фицо и Орбана не принимают в Евросоюз/ И ети же две гниды заблокировали военную помощь от ЕС Киеву якобы ради прекращения войны? Вот Киев ради прекращения холода прекратит качать Словакии и Венгрии газ а ради прекращения топливного кризиса прекратит качать нефть. Кушайте падлы
показати весь коментар
16.12.2024 09:49 Відповісти
В пеклі нагріють.
показати весь коментар
16.12.2024 09:58 Відповісти
Транзин треба продовжити тільки за однієї умови - звільнення полоненихзаручників. Так само і по газу. Тисячі людей які втрачають там здоров'я, особливо захисники Азовсталі - мають бути звільнені будь-яким способом, навіть в обмін на транзит.
показати весь коментар
16.12.2024 10:01 Відповісти
А з ким переговори? ***** бомбу кинь, що б газ надали?
показати весь коментар
16.12.2024 10:16 Відповісти
з арахамієй домовляється??
показати весь коментар
16.12.2024 10:22 Відповісти
хотеть не вредно...
показати весь коментар
16.12.2024 10:58 Відповісти
Якщо зеленій владі грошенят відстібнути, вона на збереження транзиту пристане.
показати весь коментар
16.12.2024 11:34 Відповісти
Мені здається, що потужність української ГТС розрахована на транспортування певної кількості газу. У разі меншого обсягу, собівартість такого транзиту зросте. Аналогічно з тим, що для транспортування одного ящика ********** ніхто не залучатиме велику фуру. От і порахуйте - скільки це буде коштувати, і покажіть тому дурному сусідові.
показати весь коментар
16.12.2024 11:40 Відповісти
Шановні, Словаччина як член Євросоюзу та НАТО має можливість "наполягати" і тупе посилання нахер вилізе країні боком.
показати весь коментар
16.12.2024 12:20 Відповісти
НЕ забудь одну річ: Євросоюз УЖЕ ВІДМОВИВСЯ від російських вуглеводнів... Лише для Угорщини та Словаччини було зроблено ТИМЧАСОВЕ ВИКЛЮЧЕННЯ З ПРАВИЛ. Зараз цей "тимчасове виключення з правил" спливло... Тоді це вже не проблеми ЕС чи НАТО... А Фіцо та Орбана...
показати весь коментар
16.12.2024 14:59 Відповісти
Готов поспорити з ким завгодно. Транзит й буде продовжуватися. До того ж, підозрюю, ще й так званий північний потік відновлять. Кого цікавлять бажання отари овець, отруєних пропагандою, коли саме це буде вигідно геть усім, принаймні світовим гравцям?
показати весь коментар
16.12.2024 13:22 Відповісти