4032 відвідувача онлайн
2 215 12

У Верховному Суді відповіли, чи має суддя Стеценко громадянство РФ: інформація відсутня. ДОКУМЕНТ

Чи має суддя Стеценко громадянство РФ: відповідь Верховного Суду

У Верховному Суді заявили, що інформація щодо ймовірної наявності громадянства РФ у судді Касаційного адміністративного суду у складі ВС Семена Стеценка відсутня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді на запит видання.

"Відомості про біографічні дані судді, прийняття на роботу, трудову діяльність містяться в особових справах. В особовій справі судді Стеценка С. Г., сформованій у Верховному Суді у 2019 році, запитувана інформація відсутня", - відповідали там.

Чи має суддя Стеценко громадянство РФ: відповідь Верховного Суду

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Семен Стеценко може мати російське громадянство.

Згодом видання звернулося із запитом до Верховного Суду.

Топ коментарі
+5
смішно як завжди...
показати весь коментар
16.12.2024 09:56 Відповісти
+5
"Відомості про біографічні дані судді, прийняття на роботу, трудову діяльність містяться в особових справах. В особовій справі судді Стеценка С. Г., сформованій у Верховному Суді у 2019 році, запитувана інформація відсутня", - відповідали там. - за таку "туфту" потрібно розігнати весь суд.Чи перевірялися біографічні дані .при прийнятті судді на роботу СБУ і відповідними органами ???
показати весь коментар
16.12.2024 10:21 Відповісти
+2
Типу він би подавав цю інформацію з власноі волі. Просто в тому ВС таких істот з московським громадянством більша частина
показати весь коментар
16.12.2024 09:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
смішно як завжди...
показати весь коментар
16.12.2024 09:56 Відповісти
Він заховав свій паспорт так, що можна рахувати що інформація відсутня
показати весь коментар
16.12.2024 09:57 Відповісти
Типу він би подавав цю інформацію з власноі волі. Просто в тому ВС таких істот з московським громадянством більша частина
показати весь коментар
16.12.2024 09:58 Відповісти
Не чого не бачу, Ні чого не чую. Голову в пісок. Потвори.
показати весь коментар
16.12.2024 10:00 Відповісти
А що зовсім не спроможні зайти в кацапські реєстри?
показати весь коментар
16.12.2024 10:04 Відповісти
В трусах дружини дивились?!!
показати весь коментар
16.12.2024 10:13 Відповісти
А Верховний суд запит до Буданова робив, чи то не їх справа відповідати за суддів, що в них працюють?
показати весь коментар
16.12.2024 10:19 Відповісти
найшли в кого спитати
Вони ще б в СБУ спитали-зовсім відповідь не отримали
показати весь коментар
16.12.2024 10:20 Відповісти
"Відомості про біографічні дані судді, прийняття на роботу, трудову діяльність містяться в особових справах. В особовій справі судді Стеценка С. Г., сформованій у Верховному Суді у 2019 році, запитувана інформація відсутня", - відповідали там. - за таку "туфту" потрібно розігнати весь суд.Чи перевірялися біографічні дані .при прийнятті судді на роботу СБУ і відповідними органами ???
показати весь коментар
16.12.2024 10:21 Відповісти
Ну як відсутня, то тоді підпадає під мобілізацію: 30 хвилин на ВЛК і нах в "Десну" шишки місти...
показати весь коментар
16.12.2024 11:13 Відповісти
А які питання до ВС , усе досить чесно- вони подивилися особову справу яку власноручно заповнював стеценко,( анкета автобіографія декларація про майновий стан) відділ кадрів повинен був надсилати запити, якщо це передбачено законодавством ніяких згадок про громадянство премії там нема отже питання до тих хто мав це установити або приховав
показати весь коментар
16.12.2024 11:14 Відповісти
Інформація відсутня. Суддя не надав, як доказ, паспорт Лаптєстану.
показати весь коментар
16.12.2024 11:56 Відповісти