9730 відвідувачів онлайн
6 289 13

"Азовці" ліквідували штурмову групу окупантів, та знищили мотовсюдихід, легкове авто, БМП та бронемашину. ВIДЕО

Спроба російських загарбників прорвати оборону на Торецькому напрямку закінчилася провалом. Багі та броньовик, напхані ворожою піхотою, мчали на штурм українських позицій, але не дісталися навіть до лінії бою.

Бійці 12-ї бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України опублікували відео роботи, повідомляє Цензор.НЕТ.

Російська штурмова група намагалася наблизитися до наших позицій, використовуючи мотовсюдихід Desertcross 1000-3, легковий автомобіль, БМП та бронемашину "Камаз-Патруль 6х6". Під час руху мотовсюдихід і БМП підірвалися на мінах, а легковий автомобіль був уражений дроном. Згодом на поле виїхала рідкісна бронемашина "Камаз-Патруль 6х6", яку наші безпілотники вивели з ладу.

Залишки російської піхоти, які намагалися сховатись серед руїн, стали мішенями для ударних безпілотників Сил оборони. Полювання продовжилось до повної ліквідації ворожої групи.

Топ коментарі
+16
Кучерява.............Слава Азову
показати весь коментар
16.12.2024 20:46 Відповісти
+15
Азов - супер. Справжні козаки , кацапам відривають бошки на раз.
показати весь коментар
16.12.2024 21:09 Відповісти
+11
Витвір мистецтва!
показати весь коментар
16.12.2024 20:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кучерява.............Слава Азову
показати весь коментар
16.12.2024 20:46 Відповісти
Витвір мистецтва!
показати весь коментар
16.12.2024 20:50 Відповісти
Атак кацапов прошла под лозунгом:
"Дрони в харю - я *****!"
показати весь коментар
16.12.2024 20:52 Відповісти
А могли би у своєму колгоспу трактора китайського вкрасти, набухатися і круги наярівать. Потім ще й ментам би ***** дали. Замість обгоріти, нашпигуватися шрапнеллю і собак кормити. Дивні істоти. Та *******.
показати весь коментар
16.12.2024 21:09 Відповісти
Жил бы он в деревне
Пас бы он коров !
*** бы его мерин
Был бы он здоров...
показати весь коментар
16.12.2024 21:21 Відповісти
Я хюндаю)))
показати весь коментар
17.12.2024 03:54 Відповісти
Красиво. Вот поетому ***** и визжит что хочет перемирия. Рашисты не могут даже подойти к линии фронта их начинают уничтожать еще за 10км. Протоперестатьстрелять даст возможность ***** скопить большие силы прямо на передовых укрепленных позициях которые потом вряд ли остановишь если они ломанутся толпой.
показати весь коментар
16.12.2024 21:04 Відповісти
та я щось не чув щоб вони лементували про перемир*я. Тільки капітуляція на їх умовах.
і таким макаром вони просочуються і мають чималі успіхи.
потім цю територію ми фіг звільнимо, бо вони на відміну від наших злодюг таки вміють будувати лінії суровікіна
показати весь коментар
17.12.2024 07:53 Відповісти
Азов - супер. Справжні козаки , кацапам відривають бошки на раз.
показати весь коментар
16.12.2024 21:09 Відповісти
Ани гироически утилизировались за родину, за хутина пуя. Авторам респект !!! Професійна робота !!!
показати весь коментар
16.12.2024 21:18 Відповісти
Харашо на гольф с'єзділі, с аганьком! 👍👍
показати весь коментар
16.12.2024 21:48 Відповісти
Мєхвод - ахмат, дєсант - ахмат... А шо АЗОВ? АЗОВ - СТАЛЬ!
показати весь коментар
16.12.2024 23:07 Відповісти
Чудова праця!!!
показати весь коментар
17.12.2024 13:58 Відповісти