8125 відвідувачів онлайн

Бійці 63 ОМБр відбили ворожий штурм, знищили "танк-халабуду", дві БМП та ліквідували 20 окупантів. ВIДЕО

На позиціях 63-ої окремої механізованої бригади черговий штурм російських загарбників закінчився ліквідацією для ворога. 

Як повідомляє Цензор.НЕТ, наші бійці знищили російський "танк-халабуду", одну БМП було уражено, інша підірвалася одразу на двох мінах. Ворожа піхота, яка намагалася втекти до лісу, знайдена. Понад 20 окупантів наші воїни ліквідували.

Завантаження...