7188 відвідувачів онлайн
1 546 28

У 2024 році понад 1,3 млн дронів передано до Сил оборони України, - Міноборони

потрібні дрони і реб для 155-ї механізованої бригади "Анна Київська"

Станом на грудень 2024 року понад 1 300 000 дронів передано до Сил оборони України.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони, інформує Цензор.НЕТ.

У відомстві зазначили, що продовжується активне постачання безпілотників.

Також у Міноборони повідомили, що паралельно триває робота з контрактування поставок безпілотників на наступні місяці та роки.

"Це дозволить забезпечити планомірне постачання дронів та посилити можливості української армії на полі бою. Міноборони продовжує працювати над підвищенням технологічного рівня українського війська та оперативними й масштабними поставками безпілотників нашим захисникам", - йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Раніше повідомлялося, що Міністерство оборони за 11 місяців 2024 року передало Силам оборони понад 1,2 мільйона дронів різних типів, зокрема розвідувальні, ударні та FPV-дрони-камікадзе.

Топ коментарі
+8
Бо ми пам'ятаємо, як зєля зустрічав в Борисполі літак з масками, які, як виявилось, привез Епіцентр, а не жОПа.
показати весь коментар
17.12.2024 21:21 Відповісти
+7
А дерев, вже другий млрд. почали саджати?
показати весь коментар
17.12.2024 21:18 Відповісти
+7
Слуги Народу мають терміново бути номіновані на усі престижні нагороди з математики. За значне відкриття нового математичного принципу - чим більше вони передають дронів на фронт, тим їх там менше, і більше дронів просять у волонтерів.
показати весь коментар
17.12.2024 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
1 300 000 передано
1 300 000 перепаяно
1 300 000 модефіковано
Та краще б кошти віддали одразу тим, хто перепаяв і модефікував...
показати весь коментар
17.12.2024 21:15 Відповісти
А дерев, вже другий млрд. почали саджати?
показати весь коментар
17.12.2024 21:18 Відповісти
зима! "Весна прийде - будемо саджати"! Памятаєте?????
показати весь коментар
17.12.2024 21:26 Відповісти
Зедівник наш потужний!!!
показати весь коментар
17.12.2024 21:29 Відповісти
потужний! аж занадто.....
показати весь коментар
17.12.2024 21:30 Відповісти
А поіменно, хто передавав? Оприлюдніть увесь список, з кількостями, прошу.
показати весь коментар
17.12.2024 21:18 Відповісти
скажуть, що то таємниця ... 5-6 дефективних менеджерів!
показати весь коментар
17.12.2024 21:24 Відповісти
Судя по комментариям все дроны передает Стерненко. Пишут что каждый месяц Петр Алексеевич просит у него на прокат десяток экземпляров. Шоб попиариться.
показати весь коментар
17.12.2024 21:45 Відповісти
Слуги Народу мають терміново бути номіновані на усі престижні нагороди з математики. За значне відкриття нового математичного принципу - чим більше вони передають дронів на фронт, тим їх там менше, і більше дронів просять у волонтерів.
показати весь коментар
17.12.2024 21:19 Відповісти
Вони винайшли квантову арифметика, коли 10+10=100
100+100= 10000
1000+1000=1000000
показати весь коментар
17.12.2024 21:40 Відповісти
Трохи не так - зелений квантовий процесор дає такий результат - 100+100 = 10+поповнення офшору + нове авто. І головне! Це не корупція, просто кубіти нестандартні!
показати весь коментар
17.12.2024 21:46 Відповісти
Я не на стільки просунутий у "теорії полей" неораних
показати весь коментар
17.12.2024 21:55 Відповісти
Бо ми пам'ятаємо, як зєля зустрічав в Борисполі літак з масками, які, як виявилось, привез Епіцентр, а не жОПа.
показати весь коментар
17.12.2024 21:21 Відповісти
От чому в мене більше віри словам військових, що забезпечення БПЛА у них на дві третини (мінімум) від волонтерів, а те, що від МО - мало і пагане?
показати весь коментар
17.12.2024 21:23 Відповісти
Умєров - де міни!????
показати весь коментар
17.12.2024 21:27 Відповісти
Зеля! Умерова у відставку!!!
показати весь коментар
17.12.2024 21:28 Відповісти
какая отставка - за диверси(и) как минимум следствие надо. что знал\что сделал чтобы предотвратить\ и т.п.
показати весь коментар
17.12.2024 22:01 Відповісти
... щоб більше шкоди не наробив...
показати весь коментар
17.12.2024 22:03 Відповісти
13,4здёшь!
показати весь коментар
17.12.2024 21:52 Відповісти
Лживі мерзотники.
показати весь коментар
17.12.2024 21:59 Відповісти
навіть якщо закрити очі на піздож по кількості, є питання по якості: така сама як і в мін?
показати весь коментар
17.12.2024 22:01 Відповісти
******* і не моргають!!! мО, запитайте ЗСУ де ваші дрони, хто коли і кому їх надав????
показати весь коментар
17.12.2024 22:26 Відповісти
Який відсоток з цих дронів мо, та який відсоток волонтерів та українців шо на пряму постачають до бригад? У травні місяці ЕС робила запит до того ж мо - скіки поставлено дронів - відповідь мо - 145000 разом з волентерськими. мо України просто бреше разом з зеленским.
показати весь коментар
17.12.2024 23:06 Відповісти
Те що ви передали вже давно використано,то ж не є секретною інформацією.Нам потрібно списки по частинам яким ви це передали.А тоді послухаєм що сказали воїни з тих частин.
показати весь коментар
18.12.2024 00:23 Відповісти