11848 відвідувачів онлайн
3 595 79

Україна просила США надати ліцензії на виробництво Patriot. Ми досі нічого не отримали, - Зеленський

Зеленський розповів, що просив США надати ліцензії на виробництво Patriot

Україна неодноразово просила Сполучені Штати надати ліцензії на виробництво систем протиповітряної оборони Patriot, щоб закрити українське небо від повітряних атак Росії.

Про це президент Володимир Зеленський розповів в інтерв'ю французькому виданню Le Parisien, інформує Цензор.НЕТ.

Скільки разів я говорив, чесно вам скажу, зі США, я дуже просив: "Дайте нам ліцензії на виробництво Patriot". І начебто ніхто не проти. Ніхто жодного разу мені не сказав: "Ні, ми вам не дамо". Але досі ми нічого не отримали", - зазначив глава держави.

За його словами, Україна неодноразово пояснювала своїм союзникам, що для того, щоб мати сильну українську армію, необхідно зробити так, щоб військові не хвилювалися за безпеку своїх родин в тилу.

Солдати мають думати про фронт і ворога, а в тилу все має бути захищене сучасними системами ППО, наголосив Зеленський.

Раніше Зеленський заявляв, що Україні потрібно додатково 10-12 систем Patriot, щоб остаточно закрити небо від російських повітряних атак.

Топ коментарі
+28
Ви міни спочатку робити навчіться, зєлєні криводупі створіння.
показати весь коментар
18.12.2024 17:06 Відповісти
+21
Так пока одно криворожское недорозумение , при помощи умственно отсталын НЕ попало на банковую. В Украине была разработана система ПВО Кильчень. Но идиты решили что авфальто будет лучше отбиваться.
показати весь коментар
18.12.2024 17:09 Відповісти
+13
Він що, ідіот?
показати весь коментар
18.12.2024 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ви міни спочатку робити навчіться, зєлєні криводупі створіння.
показати весь коментар
18.12.2024 17:06 Відповісти
Петріоти простіші в в-ві. Хіба нє?
показати весь коментар
18.12.2024 17:09 Відповісти
100%
Цеж не отвір у залязяці певного розміру зробити!
показати весь коментар
18.12.2024 17:29 Відповісти
Пля... Шо там тої електроніки?! Що в холодильнику!
показати весь коментар
18.12.2024 17:40 Відповісти
Міг би відразу просити станок, який друкує долари. Щоб відразу було видно яке воно поц.
показати весь коментар
18.12.2024 18:29 Відповісти
ДЄніс (пиши вже Дєніс) і інші диванні розумники,, не зелені роблять ракети і зброю, за яких ви голосували. В Україні супер спеціалісти і народ. чого лізете сюди зі своїм лайном.
показати весь коментар
18.12.2024 18:57 Відповісти
Стосовно мого вибору-19 ви страшенно помилились.
показати весь коментар
19.12.2024 08:58 Відповісти
Так він не для себе просить, а щоб передати кацапам. Бо все нове, що в нас з'являлося через місяць, а то і раніше було в кацапів. Чи хтось вірить в антимайданну команду ОПи, де кожен має російський, а половину паспортів інших країн, особливо тієї, яка не видає своїх громадян? Робіть залишену попередниками систему ППО ПРО "Кільчень".
показати весь коментар
18.12.2024 19:24 Відповісти
Лапша на уши ЗЕ- виборцам "він працює". Где, кто будет производить в Украине такую сложнейшую вещь? Лет 30 назад- да, могли, но все! Негде и некому.
показати весь коментар
18.12.2024 22:14 Відповісти
"Нептуни" хтось зробив, і "Кільчень" теж розробляли до недавнього, а то цілий комплекс, аналог "Петріота". Але людей, які могли, щодня все менше, і нових немає, от що погано. Розумні в ІТ, спритні у комерційний менеджмент. Ніхто не хоче нестабільних копійчин у держкомпанії, яка дихає на ладан, і за межами якої твої навички проєктування ракет хіба що на ринку решту відраховувати ************.
показати весь коментар
19.12.2024 09:01 Відповісти
Ось Трамп надасть - може
показати весь коментар
18.12.2024 17:06 Відповісти
А потім дожене та ще надасть.

MIM-104 Patriot (https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94:%D0%90%D0%9D%D0%93%D0%9B укр. «Пе́тріот»)https://uk.m.wikipedia.org/wiki/MIM-104_Patriot#cite_note-3 [a] - https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81 зенітний ракетний комплекс (ЗРК), основний ЗРК https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%D0%BC%D1%96%D1%8F_%D0%A1%D0%A8%D0%90 Армії США, який виробляє американський оборонний підрядник https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Raytheon_Technologies Raytheon Technologies.

Жодна країна не має такої ліцензії. Цю зброю США виробляють виключно самі.
показати весь коментар
18.12.2024 17:16 Відповісти
Постріли до міномета не вдається але патріоти вдадуться. патріоти то простіші в в-ві то. Нє?
показати весь коментар
18.12.2024 17:08 Відповісти
він елементарних речей не розуміє
показати весь коментар
18.12.2024 17:08 Відповісти
Він не хфілосов, він оратор! Його діло ******* багато. А подоляк потім нехай ламає голову пояснює що той мав на увазі
показати весь коментар
18.12.2024 17:41 Відповісти
Він що, ідіот?
показати весь коментар
18.12.2024 17:09 Відповісти
Єрмак каже що ні.
показати весь коментар
18.12.2024 17:10 Відповісти
Так это уже давно НЕ вопрос .
показати весь коментар
18.12.2024 17:11 Відповісти
Плює на руку, яка дає.
Тепер нова методичка у шістки пуйла Зелі. У всьому винні США та захід.
Зеля не винний, він не працює на пуйла, ага...
показати весь коментар
18.12.2024 17:13 Відповісти
Ні, він школу та інститут прогулював. Просто не розуміє що і як. А Ермак заборонив пояснювати!
показати весь коментар
18.12.2024 17:30 Відповісти
Так пока одно криворожское недорозумение , при помощи умственно отсталын НЕ попало на банковую. В Украине была разработана система ПВО Кильчень. Но идиты решили что авфальто будет лучше отбиваться.
показати весь коментар
18.12.2024 17:09 Відповісти
Це не просто система ППО, а щей ПРО. І коштує 5 систем Кільчені, як один Петріот. І дальність - обнаруження цілей - 400 км, враження 280 км. У Петріота ці показники значно меньші. І ви праві - гнида все зупинив, хоча МО схвалила та виділила кошти на подальшу розробку та випробування ще у 18 році. У 22 році вже можливі і бути на озброєнні ЗСУ. Мудрили вирішили - асфальт та воплі зеленского - закрийте нам небо.
показати весь коментар
18.12.2024 17:50 Відповісти
Именно так . ОЧЕНЬ продвинутый комплекс , способный работать по большому спектру целей . ПОЛНОСТЬЮ украинского производства , что очень важно. Система может закрывать 500 км фронта .
показати весь коментар
18.12.2024 18:10 Відповісти
Українці талановиті люди - люди а не супергерої , Райтеон розробляє і виробляє комплекси ЗРК від початку їх їх появи а у нас подібного досвіду немає ( нагадаю для таких як шо САМ ТІ розробляли компанії декількох країн Європи в яких є виробництва всіх компонентів тих ЗРК і які мають доступ до технологій НАТО - такшо хватить розказувати байки тре реалістом бути і не варто забувати про кривизну Землі і шо літаків ДРЛО в нас ніту ).
показати весь коментар
18.12.2024 18:39 Відповісти
Тоді подивіться ось відео від розробників Кільчені - https://www.youtube.com/watch?v=tkqpUtXhLsQ
показати весь коментар
18.12.2024 18:45 Відповісти
Ви шо дітвак шо вірить у байки чи шо - Райтеон також заявляв шо перші моделі Періотів гарантовано будуть збивати балістичні ракети . Правда Буря в пустелі показали шо вони казали правду - так вони казали правду відсотків так на 10 або менше ( тобто ефективність перехопляня була ніяка тому і зявилися спеціальні ракети перехоплювачі для балістичних ракет в наступних версіях Петріотів ).
показати весь коментар
18.12.2024 18:53 Відповісти
Ви погано уявляєте, як працює ЗРК великого радіусу дії.
показати весь коментар
18.12.2024 18:57 Відповісти
Так само працює як і близького - РЛС виявляє ціль ракети летять в напрямку цілі ( звісно є ЗРК які не мають РЛС і наводяться на тепло - але виж напевно про це знаєте ).
показати весь коментар
18.12.2024 19:03 Відповісти
В нас є власний ЗРК ДНІПРО. Він пройшов успішні випробування в кінці 2018. На його виробництво клоуни не дали жодної копійки. Фінансуйти уроди власне виробництво. Чому три з половиною роки війни оборонка знаходится без грошей?
показати весь коментар
18.12.2024 17:10 Відповісти
І не отримаєш, бо ти агент пуйла, як і твій Єрмак, Татаров, ітд... всю документацію на Патріот відразу передасте пуйлу.
Здохни, зелений виродок разом зі своїм господарем пуйлом.
показати весь коментар
18.12.2024 17:10 Відповісти
Мав би хоч трохи клепки в голові, зрозумів би - тобі вже ніхто не довіряє.
показати весь коментар
18.12.2024 17:11 Відповісти
Б****ь! Зірковий телепень! Тоі вже краще американцям продати технологію Путіну - так хоч гроші великі отримають.
А Бубочка вже хай просить безплатно у Путіна - може й дасть шось, хоч звіздюліну...
показати весь коментар
18.12.2024 17:11 Відповісти
Патріоти? Та ви міни (!) не здатні зробити, імбецили!
показати весь коментар
18.12.2024 17:13 Відповісти
Тавишо???!!!
А як там виробництво "Ірокезів" в Одесі?

Шапітолій прості мінометні міни робити не може, щоб не накосячити.
Петріоти їм виробляти дайте... А ху-ху не хо-хо, довбойоби тупі.
показати весь коментар
18.12.2024 17:13 Відповісти
А може міни / робили агенти ФСБ ? Ходить же Бойко спокійно по Раді
показати весь коментар
18.12.2024 17:14 Відповісти
Ми просимо завідомо нездійсненне-нам не дають. Клован "вмиває руки". Профіт. Ох і обмудок.
показати весь коментар
18.12.2024 17:13 Відповісти
Зе, повертаєм ЯО. Що це за цирк з будапештским меморандумом ? На хера віддали літаки та ракети раше? Майно Кучми і Кравчука націонализувати , продати і на ці гроши робити ЯО.

форумчане , бережить українців - Україні потрібно захистити небо ‼️‼️‼️
‼️
показати весь коментар
18.12.2024 17:13 Відповісти
Допустим, Украина создала ЯО и средства доставки. Дальше что?
показати весь коментар
18.12.2024 19:38 Відповісти
Дальше усі будуть знати що Україна має ЯО. Україну приймуть в Раду Безпеки
І Україна усім буде показувати - ось ЯО , не лізьте к нам бо буде БО.
показати весь коментар
18.12.2024 22:45 Відповісти
У Израиля, у Пакистана есть ЯО - их приняли в Собез? Отож...
показати весь коментар
19.12.2024 18:10 Відповісти
Софа, ты и в ядерном оружии разбираешься? Ну хоть не позорься.
показати весь коментар
18.12.2024 22:18 Відповісти
Чого це я позорюсь ? Я нагадую усім , ЩО УКРАЇНУ ВЗУЛИ З ЇЇ АРСЕНАЛОМ. А зараз НИЩАТЬ міста і націю.
так що не позортесь ви зі своїм примітивним баченням ситуації
показати весь коментар
18.12.2024 22:42 Відповісти
Нам не дадуть, бо не довіряють, що Єрмакі не повезуть зразки у Москву.
А от чехам ліценцзію можуть надати.
Це був би ідеальний вихід - чехи нічого обмежувати не будуть.
показати весь коментар
18.12.2024 17:15 Відповісти
Никому они лицензию не дадут.
показати весь коментар
18.12.2024 19:32 Відповісти
Идиот и предатель в одном флаконе.
показати весь коментар
18.12.2024 17:15 Відповісти
Так Патріот від Орєшніка не захистить - треба своє розробляти!
Він застарів!

І, взагалі, технології, навіть на побутову техніку - ніхто не роздає у світі ніколи!
(Тільки як дуже великий виняток!)
Це як віддати курку, що несе золоті яйця!
показати весь коментар
18.12.2024 17:16 Відповісти
Роздають ліцензії шей як - просто ви того не знаєте , а про своє то вже не смішно - європейці обєдналися шоб випустити ЗРК рівня Петріота а ви хочете шоб Україна самотужки потягнула подібне ( а про перевершити Петріот це шось з чимось - і до речі Петріот тепероішній то не Петріоти початку 80 бо вони постійно модернізуються ).
показати весь коментар
18.12.2024 18:34 Відповісти
Ізраїль розробив європейці розробили, і всі вони використовують стандартизовані ракети для своїх комплексів ППО які виготовляються у штатах.
показати весь коментар
18.12.2024 19:10 Відповісти
Ракети від САМ ТІ не ті самі шо в Петріотів - і ракети для Петріотів випускає Японія ( як і власні ЗРК ).
показати весь коментар
18.12.2024 19:18 Відповісти
пздц,вопщє педалі попутала лошадь.
показати весь коментар
18.12.2024 17:16 Відповісти
ладно этот чёрт тупой, но уже и у Литвина кукуха поехала, чуют свою кончину
показати весь коментар
18.12.2024 17:16 Відповісти
Треба бути повним ідіотом, щоб шайці Фіделя довірити якісь воєнні технології.

показати весь коментар
18.12.2024 17:17 Відповісти
щоб завтра конструкторська і технологічна документація лежала в москві?
показати весь коментар
18.12.2024 17:18 Відповісти
🤡 Нахальне зелене чмо , ти вже давно нелегітимне ніщо ...іди ...
показати весь коментар
18.12.2024 17:21 Відповісти
Вальдья, а шо сталось, після твого приходу до влади, з контрактом між Україною та Турціей від 2017 року, на розробку та виробництво зрк середній дальністі, яки повинні були встати на бойове чергування в Україні в 2021 році? Не тирозірвпв контракт а гроши ******* у асфальт по ціні втричи дорожче чім риносна ціна?
показати весь коментар
18.12.2024 17:21 Відповісти
Мда нічого сказати а в тебе матеріально технічна база на це є чи ляпати язиком це те
показати весь коментар
18.12.2024 17:22 Відповісти
Отака локшина на вуха мудрому наріду. Знов Штати та ЄС погані. Знов відмовили Боневтіку. Мудри нарід кляне поганих союзників, а найвеличніший лідОр на цьому фоні грає роль "харошева"... Тобто треба просити те, що заздалегідь неможна швидко виконати, або взагалі неможна виконати з тих чи інших причин і тут же відмова транслюється через ЗМІ, причому без пояснень причин відмови. І ніхто не каже мудрому наріду, що нахіба нам виготовляти ті ракети для Петріотів, якщо ми не маємо ані таких технологічних ліній, ані спеціалістів, навчених на них працювати. І ніхто не каже мудрому наріду, що в нас вже є свої розробки ракетної техніки, які ми самі можемо виготовляти, але ж ні, тут все стоїть на місці та не рухається. Є аналог Петріотів - наша система Кільчень, яку ще в 2019 Южмаш тазом з КБ Луч пропонували зе-лідОру та його ОПє розпочати виготовляти, бо документація на той момент вже була готова. Кільчень в 3 рази дешевший за Петріот і може одразу нищити або 12 крилатих ракет, або 6 балістичних ракет. Тоді Южмашу було відмовлено, бо треба було класти асфальт. Чому зараз не поновити програму Кільчень? Чому не масштабувати вже наявні розробки ракет та реактивних дронів? Бо це не цікаво, цікаво ніхєра не робити, мародерити мільярдами баксів гроші, які нам дають партнери і в той же час цих партнерів у чомусь звинувачувати. Ця ЗЕлена хуцпа вже стала символом квартального шапітолія і від цього вже воротить всіх. Саме тому нам і зменшують допомогу.
показати весь коментар
18.12.2024 17:23 Відповісти
Всі ці висери від зєлі,розраховані на безмозглих зебілів!
показати весь коментар
18.12.2024 17:24 Відповісти
США неодноразово просила"зепоцріота " звільнити рашистську агентуру,передати корупціонерів в США "зебуїн" "рояльне" причандалля забив
показати весь коментар
18.12.2024 17:27 Відповісти
....якби менше крали та брехали, та якби на верхівці влади не було персонажів з сумнівною репутацією ,то було б більше довіря від партнерів...
показати весь коментар
18.12.2024 17:28 Відповісти
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨
показати весь коментар
18.12.2024 17:29 Відповісти
ще не всі кроти перебиті
показати весь коментар
18.12.2024 17:31 Відповісти
Це план такий. Робити з України посміховисько. Саме тому воно лазить в світері на важливих зустрічах. Саме тому призначає послами всяких фріків і шалав. Тому воно веде себе як хамло. Це ворог.
показати весь коментар
18.12.2024 17:36 Відповісти
дурачок чи прикидаєшся?

всі знають, що твій ахан Єрмак - агент підараші, і ти ще просиш ліцензію (know how та технології) ******** зброї?!?!?

це навіть борзіше, ніж тупо грошей вимагати
показати весь коментар
18.12.2024 17:38 Відповісти
уова, ніхто тобі це не дасть - бо є такий приклад - коли ти вилучив клістрони з частин ППО у шести областях і вони перебували на складах дбр, під керівництвом труби, то всі їх номери через тиждень були вже відомі фсб рф. Відчуваєшь.
показати весь коментар
18.12.2024 17:55 Відповісти
Якби дали ліцензію то що? Виробництво петріотів передбачає розвинуту виробничу інфраструктуру, вже мовчу про вартість за один комплекс $мільярд+. Україна не зможе їх виробляти в найближчій перспективі тому що НЕ ЗМОЖЕ. Це просто тупий вкид зеленого виродка направлений на маргиналізацію України. Із серії, Байден, чому ми не в НАТО, і де наші томагавки.
показати весь коментар
18.12.2024 18:08 Відповісти
Ну от нашо мудрили обрали ідіота котрий не розуміє шо окрім - Дайте. Закрийте. Є ще рівень виробництва і можливісті техпроцесів на обладненні. Ну не будуть жеж знов всі токарні роботи, наприклад, виробляти на універсалах. Вже є багато обладнання котре працює на осі Вінді.
показати весь коментар
18.12.2024 18:42 Відповісти
Мета зеленського з 2019 - щоб Україна стала губерією моськовії. Тому й "треба просто перестати стріляти". Тому й у 2019 було закрито фінансування оборонної промисловості. Тому й був размінован к 2022 Чонгар. Тому й був за добу захоплен моськовією весь південь України.
Тому й передати ліцензії на виробництво Patrіot мародерам зеленського - то є передати їх до моськовії.
показати весь коментар
18.12.2024 18:39 Відповісти
Що воно меле, яку дурню його потужні йому пишуть? В його голові мірки сцени. Ліцензію на Петріот йому давай для передачі в Москву
показати весь коментар
18.12.2024 18:49 Відповісти
Лідор мародерить і лапшу вішає Українцям кожен день
показати весь коментар
18.12.2024 18:52 Відповісти
***** собі о це так заявочка ))
країна яка не може виробляти міни буде виробляти по ліцензії надсекретні комплекси ППО.
Ех козир, думав американці дійсно такіє тупіє як його колега по цеху задорнов розповідав.
А свої системи ППО хто тобі забороняє виготовляти, ті що КБ ЛУЧ розробляв....
показати весь коментар
18.12.2024 19:06 Відповісти
Знову винні США. Не забувайте лохи 73%, Боневтік ніколи не винен!!! Коли вилучали клістрони із наших систем ППО і пепредавали кацапам їх номера, був винен не Боневтік, а США. Коли розмінували Чонгар і відвели війська також винні США. Вони також винні, що Володя Боневтік призначив тих, хто виробив 100 тисяч бракованих мін.
показати весь коментар
18.12.2024 19:27 Відповісти
Ахах.... Я бы начал с микроволновки, затем ПЦР - анализатор, а там уже можно и про процессор подумать, а лет через 30 браться за пэтриоты... . И дело не в глупых украинцах, а в том, что ничего из необходимого для производства высокотехнологичного оружия Украина не производит.
показати весь коментар
18.12.2024 19:35 Відповісти
Нарід, якої лапші вам на вуха ще не вистачає?
показати весь коментар
18.12.2024 20:17 Відповісти
Сволота. В Україні повносвоїх ракетних розробок для запуску у вирбництво. Дурне свято вірить, що всі дурніші за нього.
показати весь коментар
18.12.2024 20:40 Відповісти
Передоз.
показати весь коментар
18.12.2024 20:54 Відповісти
На нари вилупка безтолкового!
показати весь коментар
18.12.2024 21:21 Відповісти
Він ідіот, от скажіть? Хто буде надавати щось зрадникам та кротам, щоб оце все завтра обслуговувало рашку?
Європа прекрасно розуміє хто такий Зеленський та його 5-6 менеджерів, це населення наше не розуміє кого наобирали , навіть сотні тисяч загиблих не допомагають прозріти
показати весь коментар
19.12.2024 12:52 Відповісти