9580 відвідувачів онлайн
7 038 31

Україна ні від кого не чекає запрошення в НАТО, - Зеленський

Зеленський про вступ про НАТО

Найкращими гарантіями безпеки для України залишається членство в НАТО, але запрошення Україна ні від кого не очікує.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на NV, про це під час брифінгу у Брюсселі заявив президент України Володимир Зеленський.

"Гарантії у нас є санкційні, фінансові, щодо пакетів по зброї... Всього цього недостатньо, щоб гарантувати, що Путін не прийде знову. Найкраще - це сильна армія, найбільша в Європі. Обмежити силу нашої армії ми не маємо права. Але сильні гарантії - це Альянс. Сильна економіка. Поки війна у нас є великий дефіцит в бюджеті, 40-42 млрд грн", - заявив президент.

На уточнююче питання про те, від кого Україна чекає запрошення в НАТО, якщо в оточенні обраного президента США Дональда Трампа та в чинній адміністрації Білого дому налаштовані проти цього кроку зараз, Зеленський відповів, що Україна бореться за це право.

"Ми ні від кого не очікуємо, ми боремось за це право. Кожне таке рішення дуже складна частина історії нашої держави. Тому ми не можемо ні від кого очікувати, ми можемо робити максимум, щоб це вийшло у нас", - відповів Зеленський.

Нагадаємо, президент Фінляндії Александер Стубб переконаний, що Україна, зрештою, стане членом НАТО, її запрошення є неминучим.

Топ коментарі
+25
От тобі й на. То Володя Боневтік і його зграя мародерів не чекає, бо там в НАТО їм не місце із яйцями по 17 грн. і сотнею тисяч бракованих мін, запрошення в НАТО чекає укрваїнський народ і його героїчні ЗСУ.
показати весь коментар
19.12.2024 09:01 Відповісти
+21
Заберіть в нього мікрофон-ще лише ранок а вже дістав!
показати весь коментар
19.12.2024 09:03 Відповісти
+20
показати весь коментар
19.12.2024 08:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
19.12.2024 08:56 Відповісти
Членство в НАТО потрібно було вимагати коли ядерну зброю просто так віддавали зі стратегічними бомбардувальниками. Але ж ні, ще до 2014 року з плакатами «НАТО геть» кричали
Та й зараз, із Бойком у ВР...
На тих же грузинів дивляться і думають, пройде років 5 після війни і знову почнеться «Росія і Біларусь - це наші брати, а брати повинні жити разом, в одній хаті» (с)
показати весь коментар
19.12.2024 09:46 Відповісти
А хто б це вимагав? Тоді заглядали в рота кацапії та боялись образити своїх "старших братів".
показати весь коментар
19.12.2024 10:32 Відповісти
не вимагати. тоді нам пропонували навіть це. ну не буквально пропонували, мовляв, вступайте в НАТО, а відповідали на питання від української делегації, коли та ставила питання, про гарантії безпеки за своє ядерне розброєння на основі Будапешстського меморандуму. Тоді американці чітко сказали, що найкращими гарантіями безпеки є членство в НАТО, а не якийсь там папірець у Будапешті. проте відкрити американці не пропонували українцям тоді вступати в НАТО, а цією заявою дуже відверто Україні натякнули, що: а) НАТО готове прийняти до себе Україну і б) це Україна сама має проявити ініціативу щодо руху до членства в НАТО... Україна натомість обрала Будапешстський папірець... https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo "США пропонували гроші і вступ до НАТО в обмін на ядерку. А від РФ ми не отримали нічого" - Костенко - YouTube
показати весь коментар
19.12.2024 10:56 Відповісти
НАТО зараз відбивається від Украіни руками и ногами - всі дивляться на самого сильного - США
показати весь коментар
19.12.2024 08:59 Відповісти
Чи варто стільки цитувати "найвеличнішого" його слова нічого не варті .
показати весь коментар
19.12.2024 08:59 Відповісти
Слова зеленського, не варті паперу на якому написані
показати весь коментар
19.12.2024 09:03 Відповісти
Хоть паржом.
показати весь коментар
19.12.2024 09:03 Відповісти
От тобі й на. То Володя Боневтік і його зграя мародерів не чекає, бо там в НАТО їм не місце із яйцями по 17 грн. і сотнею тисяч бракованих мін, запрошення в НАТО чекає укрваїнський народ і його героїчні ЗСУ.
показати весь коментар
19.12.2024 09:01 Відповісти
Заберіть в нього мікрофон-ще лише ранок а вже дістав!
показати весь коментар
19.12.2024 09:03 Відповісти
Ну ,як не можеш привести Україну в НАТу то тоді створи свій безпековий союз.Хоча б на папері.)
показати весь коментар
19.12.2024 09:07 Відповісти
мівіни пережрався ))
показати весь коментар
19.12.2024 09:09 Відповісти
Борцун фіговий
показати весь коментар
19.12.2024 09:14 Відповісти
"Ми ні від кого не очікуємо, ми боремось за це право. Починаючи з 2019 року "зелені слуги рашиста" в Україні, разом із рашистською агентурою ,величезною спланованою корупцією, ведуть непримеренну боротьбу з Україною і українським народом,докладаючи максимум зусиль,щоб Україна не була ані в НАТО,ні в ЄС
показати весь коментар
19.12.2024 09:24 Відповісти
Ми маємо понад 3000 кілометрів кордонів з фашистським помийками - кацапи та білоруси. Ніяке НАТО не може нам гарантувати мир та спокій якщо в нас не буде власної армії та озброєння яке ми можемо необмежено, самостійно і миттєво застосовувати в разі спроби нападу з-за поребрика. Ми необхідні НАТО як "поле битви з кацапнею". Для них ліпше щоб горіли наші міста, а не Будапешт, Варшава або Відень з Берліном. Нас назвуть "героїчним народом" і дадуть грошенят на знищення та стримування кацапні. Отак і житимемо поки не розвалиться *********. І що ж вони роблять для цього? А нічого! Вводити дієві санкції не хочуть. Фірми ЄС справно продовжують постачати компоненти для кацапської зброї, власну зброю не виробляють, а те що є на всяк випадок бережуть для власного захисту. Армії в ЄС немає. Якщо США впадуть в ізоляціонізм, а Трамп саме про це постійно торочить!, розбещеній толерастією Європі нічим і ніким стримувати ***** з китайцями та Іраном. А ще в Європі "пята колона мусульманських паразитів! Вони вже там точать ножі. Безумовно, спротив "ревізіоністам" наростатиме і врешті їх знищать, але це займе десятиліття війни і розрухи на всьому континенті. А поки що початкова стадія продовжується вже 10 років в Україні завдяки імпотентам та толерастам Європи, а один миршавий холуй ***** орбан ставить раком ЄС легко і невимушено...
показати весь коментар
19.12.2024 09:27 Відповісти
Вони дали головне- гроші, щоб помийки Банкової оплачували таких, як ти!
Оплата боневтікових розваг у 3,5 млрд теж за рахунок ЄС та США((
показати весь коментар
19.12.2024 09:32 Відповісти
То він казав, що «розчарувався в НАТО, бо не запрошують», тепер і запрошення не чекає, борцун…
показати весь коментар
19.12.2024 09:35 Відповісти
Генератор випадкових фраз знає, як з самого ранку настрій псувати..

Коли вже йому вихлопну трубу прикриють..
показати весь коментар
19.12.2024 09:44 Відповісти
Яке воно кончене та жалюгідне, дякувати наріду 73% (ви ж бо так раділи, що пороха кинули), який так гучно голосував за цього придурка клоуна.
показати весь коментар
19.12.2024 09:48 Відповісти
так досі радіють: зайдіть за межі цензора.

Ви здивуєтесь, скільки багато є унікумів, що досі згадують Пороха, а сьогоднішні поразки приписують йому, при тому що Порох вже 6 років як не при владі
показати весь коментар
19.12.2024 11:12 Відповісти
Це його радник такі шпаргалки клепає:сьогодні одне ,а завтра протилежне.
показати весь коментар
19.12.2024 09:49 Відповісти
Наступний раз (якщо він буде) голосую за німого !
показати весь коментар
19.12.2024 10:01 Відповісти
Те по сути он собрался слиться под мутные обязательства стран и отдельных лиц, у которых была возможность (и что характерно такие же мутные обязательства) помочь в прошлом, но они ею не воспользовались ?

Чем плохи те обязательства, которые есть сейчас, чем плохо право о территориальной целостности, почему не оказывается помощь уже сейчас и что поменяется потом? - вопросы всё риторические.
показати весь коментар
19.12.2024 10:06 Відповісти
А як розуміти - "Байден, чому ми не в НАТО"?!
показати весь коментар
19.12.2024 10:14 Відповісти
як же з@їбав цей наркоман - то чекає, то не чекає....
показати весь коментар
19.12.2024 10:35 Відповісти
Кока.
показати весь коментар
19.12.2024 11:00 Відповісти
>> Але сильні гарантії - це Альянс. Сильна економіка. Поки війна у нас є великий дефіцит в бюджеті, 40-42 млрд грн

А хіба 1к грн імені зе не зекономила б 20-30 млрд? А марафон, зп чиновникам, а роздута чисельність держ апарату , а корупція . Може проблеми в економіці не тільки через війну?
показати весь коментар
19.12.2024 11:08 Відповісти
Цей поц взагалі не пам'ятає, що говорив ще тиждень-два тому.
показати весь коментар
19.12.2024 11:18 Відповісти
Заткніть це опудало!!!
показати весь коментар
19.12.2024 12:20 Відповісти
Бачу по коментах тут стільки "розумників" зібралось, тільки всі в основному "ротом". Але ж справа в тому, що цвірінькати з диване геть не одне й те саме, що третій рік надзусиллями намагатися нарешті "розбудити" цей напівпритомний "західний світ". Щось я взагалі не пам'ятаю такої активності у 2014-2019 роках.
показати весь коментар
19.12.2024 13:03 Відповісти
розбудити "західний світ" надії мало. Казали ж москалі: "Спасение утопающих дело рук самих утопающих". Говорили ж ЗЕ не лізь, ти не розумієш куди лізеш! А він мислить як Остап Бендер -
"Запад нам поможет", але Остап був розумніший, всі його фрази були для розвода лохів на гроші, хоча в нашому випадку можливо те ж "винний захід, не допомагає мені!"
показати весь коментар
19.12.2024 13:45 Відповісти