14206 відвідувачів онлайн
5 634 74

Шольц і Трамп погодилися, що війна Росії проти України "триває занадто довго"

Шольц дзвонив Трампу

Канцлер Німеччини Олаф Шольц говорив по телефону з новообраним президентом США Дональдом Трампом, серед тем була війна в Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Вказано, що розмова була присвячена безпековій політиці в Європі.

"Співрозмовники погодилися, що війна Росії проти України триває занадто довго і що важливо якнайшвидше стати на шлях до чесного, справедливого та сталого миру", – йдеться у повідомленні пресслужби канцлера ФРН.

Наголошується, що Шольц підтвердив, що продовжуватиме підтримувати Україну в її захисті від російської агресії стільки, скільки буде необхідно.

Трамп наразі про розмову з очільником Німеччини не повідомляв.

Топ коментарі
+11
У них уже нічого нема! Клянчать по всьому світу. Жебракують в Африці і стали раком перед Кімом. Вони голодранці! Їх треба дочавлювати остаточно. Вже за пять років вони повернуться до канібалізму. Андрофаги грьобані.
показати весь коментар
19.12.2024 22:14 Відповісти
+11
Правда довго. Ви ж на три дні розраховували...
показати весь коментар
19.12.2024 22:45 Відповісти
+9
« Бучанські відьми» бережуть Україну
показати весь коментар
19.12.2024 22:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Будуть згортати? - Украіну
показати весь коментар
19.12.2024 22:01 Відповісти
Вибачай, але у 19 р ми самі почали "згортати"..
показати весь коментар
19.12.2024 22:02 Відповісти
Згортати почали ще за Кравчука
показати весь коментар
19.12.2024 22:09 Відповісти
Не треба мантри про 30р.У 19 ми в прірву стрибнули
показати весь коментар
19.12.2024 22:17 Відповісти
Тобто не Кучма і Кравчук віддали росіянам ракети і літаки , а Порошенко з Зеленським ????
показати весь коментар
19.12.2024 22:39 Відповісти
Так, 1 грудня 1991 р.
показати весь коментар
20.12.2024 01:05 Відповісти
Навіть коли б нас було в рази більше зброі - на скільки б нас вистачило - в нас ні свого ППО - ні літаків а в кацапів зброя всього СРСР - яку вони 30 р стягували
показати весь коментар
19.12.2024 22:09 Відповісти
У них уже нічого нема! Клянчать по всьому світу. Жебракують в Африці і стали раком перед Кімом. Вони голодранці! Їх треба дочавлювати остаточно. Вже за пять років вони повернуться до канібалізму. Андрофаги грьобані.
показати весь коментар
19.12.2024 22:14 Відповісти
Ніколи не можна недооцінювати ворога - путлєр ше навіть мобілізацію не робив
показати весь коментар
19.12.2024 22:16 Відповісти
Формально не робив? Йому ж "їхати, а не шашечки". Ну от звідки взялись втрати вже під 800 тисяч і ще 700 тисяч кандидатів на "обнулєніє" на фронтах? В ********** лише чотири міста-вітрини - москва, пітер, новосибірськ і владік. Решта це колонії. Жопа. І що звідти вигрібають взагалі нікого в цих чотирьох містах не хвилює...
показати весь коментар
19.12.2024 22:26 Відповісти
Шо для кацапів загубити 1 млн - чи 2 млн - чи навіть 5 млн - а для нас?
показати весь коментар
19.12.2024 22:30 Відповісти
Які у нас варіанти? Капітуляція ***** гарантує загибель всієї молоді гарматним мясом, а людей похилого віку просто знищать щоб не платити пенсії і звільнити житло для голодранців **********. Кожний помирає наодинці. Кожний ризикує. Всюди. Загинути захищаючи свободу від ***** і ********** краще ніж здохнути від горілки, простуд, астми, раку, пневмонії і ще сотень хвороб від яких ми всі щоденно помираємо. Вмремо всі. Питання лише як. І про що ми будемо шкодувати та чим пишатися перед самим собою. Ми вже давно живемо в "суспільстві ризику" де навіть відкриваючи кран на кухні не існує гарантії що ми не отримаємо звідти дозу отрути яка нас доконає. Виходячи за хлібом у нас немає гарантії що ми повернемось, а не загинемо збудь якої непередбачуваної причини. Так, якась частина захисників загине на війні, але переважна більшість виживе і переможе. Війна іде не за території. Війна іде за те щоб вбити якнайбільше ворогів. Вони прийшли нас винищувати, але ми винищуємо їх набагато краще за них. 1 квадратний кілометр коштує кацапам 53 загиблих. На деяких ділянках співвідношення втрат доходить (рекорд!) 20 до 1. І виникає просте питання - як скоро ми вбємо всіх поголовно федерастів чоловічої статі якщо нас просто вчасно забезпечувати зброєю? За таких співвідношень втрат їм для завоювання України знадобиться населення ********** тричі. Мабуть ще й Корею очистимо повністю, звісно якщо панда-Кім пришле сюди всіх своїх чучхеванів ... Це вони нас залякують. Ну типу "нас ***** і нам ***** патєрі". Брешуть і ссаться. У нас одна стратегія, одна тактика і один шлях до перемоги - винищення окупантів.
показати весь коментар
20.12.2024 01:22 Відповісти
P.S. Трошки переборщив. Для остаточної окупації решти України (74%) кацапи повинні втратити вбитими 23 674 305 алкодегенерата. Після перемоги такою ціною ********* перестане існувати взагалі. Зникне. Тому не дивно що європейці спокійно спостерігають за планомірним винищенням кацапні, а Китай смачно облизується. Якщо Китай хапне ресурси розваленої ********* справжня повномасштабна світова війна почнеться з військового протистояння Китаю з США. В цю війну буде втягнута вся планета. Населення зменшиться до 1 мільярда. Та чи буде він "золотим" питання ритоичне...
показати весь коментар
20.12.2024 01:52 Відповісти
Посполітого рушенія поки ніяк. " Они сражались за Родину" - вік середній скіки? А от панянок і фрау зовсім не 50-ти річні гвалтувати... Не на часі ще суспільству за існування стати... (((
показати весь коментар
20.12.2024 02:52 Відповісти
А скільки з 800 повернулися назад? Нам не говорять.
показати весь коментар
20.12.2024 08:54 Відповісти
Немає то й випускати не треба було. Нє? Якби ми готувалися до війни самі то і європа під тягнулася б з допомогою. А так то НАТО подивилося, як ми ржемо з їх попереджень і готуємося до шашликів і зробили висновок що чинити опір ніхто і не збирається
показати весь коментар
19.12.2024 22:20 Відповісти
В 2014 нам сильно хтось допоміг?
показати весь коментар
19.12.2024 22:22 Відповісти
А ми готувалися до 14 р? У нас президентом янек був
показати весь коментар
19.12.2024 23:21 Відповісти
Нічого вже не вернеш - то шо тепер посипати голову попелом?
показати весь коментар
19.12.2024 22:20 Відповісти
100 баллів ‼️‼️‼️
показати весь коментар
19.12.2024 22:41 Відповісти
Так кацапи знали, що роблять. Спочатку відрубали народу голову, а тепер такі, як ти п*дять, шо народ не такий. Народ має хтось "виховувати". Для цього існує провідна верства (еліта). Яка провідна верства в Україні могла бути після століть колоніального існування?! А щодо народу, то він справно народжує то Сагайдачного, то Хмельницького, то Шевченка, то Шухевича. Неодмінно з'явиться хтось іще, хто нарешті доведе справу до успішного завершення. Чи, може, це ти?
показати весь коментар
19.12.2024 22:39 Відповісти
Так ще і Фаріон вбили
показати весь коментар
19.12.2024 22:42 Відповісти
Поки що так. Бойки і їрмаки почуваються добре.
показати весь коментар
19.12.2024 22:43 Відповісти
Таке собі. По різному можна війну закінчити. І лякає що є слово "мир"а не " перемога".
показати весь коментар
19.12.2024 22:01 Відповісти
" Шольц і Трамп погодилися, що війна Росії проти України "триває НЕОЧІКУВАНО занадто довго"
показати весь коментар
19.12.2024 22:01 Відповісти
Ще пару шоломів Шольц надасть і війні кінець....
показати весь коментар
19.12.2024 22:02 Відповісти
Знову бережуть « лицо « вбивці і гвалтивника ?
показати весь коментар
19.12.2024 22:06 Відповісти
Дайте по десять ядерних боєголовок кожен і будете здивовані, як швиденько кацапня запросить перемовин.
показати весь коментар
19.12.2024 22:06 Відповісти
Що ти з ними зробиш? Влупиш по Москві? Так рашка теж ядерну має, власть по всій території України. Що далі?
показати весь коментар
19.12.2024 23:23 Відповісти
Чому зразу "влупиш"? Мозгів не хватає?
показати весь коментар
19.12.2024 23:29 Відповісти
Гуд. Тоді навіщо? "Зброя стримування"? В нашому випадку від чого " стримувати"? як рашка і так вже на нашій території?
показати весь коментар
19.12.2024 23:40 Відповісти
В нас на ютубі є чудовий блогер історик з Білої Церкви, хай він їм лекцію з Історії України прочитає, щоб зрозуміли, як довго йде війна росіі з Україною.
показати весь коментар
19.12.2024 22:07 Відповісти
Ну в України є державний інститут у вигляді МЗС. Це його місія. Але ж, ні.
показати весь коментар
19.12.2024 22:40 Відповісти
Хай і в МЗС прочитає, бо коли говориш про Україну з нормальними, здавалося б людьми, то якось аж страшнувато стає...
показати весь коментар
19.12.2024 22:46 Відповісти
Є таке. Але, якщо МЗС прочитає, це означатиме, що то вже інше МЗС.
показати весь коментар
19.12.2024 22:53 Відповісти
Буде вже інше, звичайно.
показати весь коментар
19.12.2024 22:55 Відповісти
Чому своєї держави ніколи не виходило, він там часом не розповідає ?
показати весь коментар
19.12.2024 23:51 Відповісти
Та ні, дурбецало. Ти звичайно можеш тут тішитись до всерачки що кардинал і бакалійник, тобто ти і Трамп з Шольцом - це сила. Але там один їпанутий дідок сьогодні давав пресуху і ти не повіриш але його ця війна цілком влаштовує. І допоки цього не зміниться - можеш хоч під кожною новиною тут скиглити як кляті казли (закреслено) ваінствующєє мєньшинство (теж закреслено) диванні нафронтники - мєшают тєбє жить, але це ніяк не змінить ситуацію.
показати весь коментар
19.12.2024 22:31 Відповісти
Та він як три місяці народився - маю надію що не кацап
показати весь коментар
19.12.2024 22:36 Відповісти
А що дата реєстрації щось означає? Он Yuri I 0e5ec1af з 2018 року тут, а баран бараном.
показати весь коментар
19.12.2024 23:24 Відповісти
Не Вам судити, хто коли народився. Довго живуть тільки штатні боти, провокатори, дуполизи та сексоти.
показати весь коментар
20.12.2024 09:34 Відповісти
Ти загалі він чи вона? Ім'я нічого не каже.
показати весь коментар
20.12.2024 10:24 Відповісти
І щ раз кажу, що Довго живуть тільки штатні боти, провокатори, дуполизи та сексоти. То до кого ти належиш?
показати весь коментар
20.12.2024 10:27 Відповісти
Ось тут маєте можливість ознайомитись з моїми поглядами
https://censor.net/ua/forum/3076099/avtotema
показати весь коментар
20.12.2024 10:42 Відповісти
- Щольц: Доннi, Пальне закiнчуеться. Треба вiдновити кацапську трубу в Европу.
- Трамп: I як можна найшвидше, герфюрер!!!
показати весь коментар
19.12.2024 22:22 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2024 22:24 Відповісти
Так вона сама триває, та війна, чи її хтось розпочав, веде й хоче продовжувати?

Вони не пробували поставити собі це питання?
показати весь коментар
19.12.2024 22:26 Відповісти
Як тількі свіжий троль - так кацапські месиджі
Dikens Dens

Реєстрація: 10.12.2024
показати весь коментар
19.12.2024 22:33 Відповісти
Трампіст звичайно тупа людина. І зебіл теж тупа.Але людина яка була зебілом в Україні, а потім стала трампістом - це унікальний рівень дебілії навіть для наших широт. Я думаю це все одно що вкласти бабки в МММ в дев'яностих, просрати їх, а потім через 20 років віднести знову всі гроші в МММ 2.0 Ну а шо, це ж такий унікальний шанс обагатітца, як ви не розумієте 🤡
показати весь коментар
19.12.2024 22:36 Відповісти
« Бучанські відьми» бережуть Україну
показати весь коментар
19.12.2024 22:31 Відповісти
Ну то нехай це *уйлу і предявлять!
показати весь коментар
19.12.2024 22:37 Відповісти
Уточніть, будь-ласка:
"Спротив України триває занадто довго" чи
"Агрессия нашего торгового партнера против суверенной страны длится слишком долго"?
p.s. Чи 24 години завершення війни Трампа занадто затягнулися?
показати весь коментар
19.12.2024 22:40 Відповісти
Цікаво. А будапешський меморандум? КОМУ вірити?
показати весь коментар
19.12.2024 22:43 Відповісти
Ну вы два козла максимум усилий для етого приложили чтобы ***** не проиграл
показати весь коментар
19.12.2024 22:45 Відповісти
Правда довго. Ви ж на три дні розраховували...
показати весь коментар
19.12.2024 22:45 Відповісти
Та ми вже зрозуміли, що ви вирішили її ще продовжити.
показати весь коментар
19.12.2024 22:57 Відповісти
Позвонiть х-лу, нехай прискорить.
показати весь коментар
19.12.2024 23:00 Відповісти
Схоже, Захід вже награвся у войнушку. Час повертатися до бізнес ас южуал. А те, що сотні тисяч українців, дякуючи вашій смердючій геополітиці і своїй наївності, загинули, а країна знищена та віддана на поталу гундосому диктатору, так то таке... "Сопутствующіє патері".
показати весь коментар
19.12.2024 23:05 Відповісти
А ви,герр,чекали бліцкригу? Путлєр вам це обіцяв?
показати весь коментар
19.12.2024 23:23 Відповісти
Вони так багато базікають про ,,чесний, справедливий та сталий мир"- а хотілось би хоча б раз почути від них іхні пояснення - а як вони собі це уявляють? Це по перше, А по друге,якщо вони вважають що війна Укpаіни з росією йде занадто довго, то хотілось би ім нагадати, що Друга Світова Війна йшла шість років, і там УВЕСЬ СВІТ ВОЮВАВ ПРОТИ ФАШИЗМУ. А тут усього три роки, і тягне за всіх одна Украіна! Є рiзниця, ні?
показати весь коментар
19.12.2024 23:27 Відповісти
Десять , а не три роки .
показати весь коментар
19.12.2024 23:32 Відповісти
Да спору нет , долго , но это для Европы , а как Украина терпит эту кошмарную вечность ночами , днями , слов нет...
показати весь коментар
19.12.2024 23:35 Відповісти
Дякую!!!! будапешські У..ОБКИ. ????.
показати весь коментар
20.12.2024 00:02 Відповісти
Я вспоминаю как от Майдана Европа устала в году так 2009. Как были кретинами, так и остались.
показати весь коментар
20.12.2024 00:15 Відповісти
Два торгаша хочуть укласти сдєлку с х..... Відать, крєпко їх долярами підвязав х.....
показати весь коментар
20.12.2024 01:36 Відповісти
Це вони про ІІ-гу Світову?
показати весь коментар
20.12.2024 02:44 Відповісти
Они затянули, вот и затянулось и просвета нет