9450 відвідувачів онлайн
8 143 50

Зеленський привітав Усика з перемогою: ми українці і свого не віддамо

Зеленський привітав Усика з перемогою

Президент Володимир Зеленський привітав українського боксера Олександра Усика, який переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі у бою-реванші.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Telegram-канал глави держави.

"Перемога! Така важлива і така потрібна всім нам зараз. Зберігши чемпіонські пояси, Олександр доводить: ми українці і свого не віддамо. І хоч як важко було - поборемо. Ринг, поле бою чи дипломатична арена - б'ємося і свого не віддамо",- написав глава держави.

Нагадаємо, що у ніч на 22 грудня боксер Олександр Усик переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі в бою-реванші.

Топ коментарі
+36
Прицепилось гівно до пароплава - ми пливем...
показати весь коментар
22.12.2024 02:19 Відповісти
+20
Ти вже пів країни віддав , а те що залишилась розграбував ****** буратіно фсбешне. Як там : " я би умєр но Крим нє атдал би"? Їдь на данбас або на південь і вмирай ****.
показати весь коментар
22.12.2024 04:57 Відповісти
+19
Зєля раптом захотів стати українцем...
Це, якби москальська свиня захотіла стати людиною.
Нічого не допоможе.
Все одно прийдеться зеленому клоуну пісюаністу втікати на ''історічєскую родіну''...
показати весь коментар
22.12.2024 02:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Господи....зміни імідж чел. Чому Залужний поголений і в костюмі?
показати весь коментар
22.12.2024 02:14 Відповісти
Прицепилось гівно до пароплава - ми пливем...
показати весь коментар
22.12.2024 02:19 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2024 10:07 Відповісти
Ви, обидва -не українці! На відміну від Усіка.
показати весь коментар
22.12.2024 02:23 Відповісти
Зєля раптом захотів стати українцем...
Це, якби москальська свиня захотіла стати людиною.
Нічого не допоможе.
Все одно прийдеться зеленому клоуну пісюаністу втікати на ''історічєскую родіну''...
показати весь коментар
22.12.2024 02:25 Відповісти
Ти прямо як хуьло, він сказав:

"То, что происходит с РПЦ [в Украине], - уникальная вещь. Грубейшая вещь, нарушение прав верующих. Идет растерзание церкви, это как расстрел на глазах у всего мира. И во всем мире предпочитают этого не замечать. Тем, кто это делает, я думаю, это еще аукнется. Они ведь даже не атеисты, те-то во что-то верят, что бога нет. А это не атеисты, а люди вообще без всякой веры, безбожники. Этнические евреи, а кто их видел в синагоге? Их там никто не видел. Они вроде как не православные, потому что в церквях тоже не бывают. Они не приверженцы ислама, потому что и в мечети они вряд ли появляются. Люди без рода без племени, им ничего не дорого, что дорого нам и подавляющей части украинского народа. Удерут когда-то и будут ходить не в церковь, а на пляж»".
показати весь коментар
22.12.2024 03:28 Відповісти
Где та его историческая родина? Где мама Римма с папой-стипендиатом Стал Зеленской премии пожизненной? Так его и туда вряд ли примут, хоть оно и имеет право по национальности. Не захотят израильтяне с таким говном связываться. На московии? Да, там хранятся презервативы использованные, в Ростове, на Рублевке. Только и там ему вряд ли что светит, напартачило оно из-за своей непроходимой тупизны. Придется где-то искать прибежище, сменив имя, внешность и пол.
показати весь коментар
22.12.2024 07:49 Відповісти
І не спиться ж, ***...
показати весь коментар
22.12.2024 02:30 Відповісти
"Ми орали - я і трактор!"
показати весь коментар
22.12.2024 03:04 Відповісти
А яка заслуга України в перемозі Усика? В іншій країні він не міг би тренуватися?
показати весь коментар
22.12.2024 04:05 Відповісти
Влада вважає своїх громадян рабами та майном.
показати весь коментар
22.12.2024 04:06 Відповісти
Ти вже пів країни віддав , а те що залишилась розграбував ****** буратіно фсбешне. Як там : " я би умєр но Крим нє атдал би"? Їдь на данбас або на південь і вмирай ****.
показати весь коментар
22.12.2024 04:57 Відповісти
"...ми українці..."
показати весь коментар
22.12.2024 05:02 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2024 07:50 Відповісти
показати весь коментар
22.12.2024 05:46 Відповісти
прочитав коментарі під відео...в основному скаржаться на Фюрі,який нічого не зробив для досягнення перемоги..--"скучний бій" .."У Фюрі вага і довгі руки"..."непоровоткий".. і багато в тому дусі
показати весь коментар
22.12.2024 05:47 Відповісти
Але 80 лямів взяв ось його ціль
показати весь коментар
22.12.2024 06:00 Відповісти
Хто Українці?твоє шобло разом з тобою?
показати весь коментар
22.12.2024 06:16 Відповісти
Ринг, поле бою чи дипломатична арена - б'ємося і свого не віддамо",- написав глава держави.
Ага!
На дипломатичній арені Вовочка просто нокаутер
показати весь коментар
22.12.2024 06:33 Відповісти
Ага, українець.... такий як,я китаєць. Чомусь батьків до Ізраїлю відправив
показати весь коментар
22.12.2024 07:00 Відповісти
В якому саме місці, єврей за національністю, малорос за ментальністю, зеленський українець?
показати весь коментар
22.12.2024 07:44 Відповісти
звичайний малорос мамаримець й слуга єрмака.
показати весь коментар
22.12.2024 07:48 Відповісти
Кто там спичрайтер,нужно было говорить: "МЫ победили,МЫ чемпионы,Я и ты старались что бы порадовать людей и МЫ потужно этого достигли".
показати весь коментар
22.12.2024 07:49 Відповісти
Цікаво, а Усік знов подарує чемпіонський пояс найвеличнішому. Ну раз вже лізнув дупу, не потрібно переривати традицію

показати весь коментар
22.12.2024 08:22 Відповісти
Так він українець?!
Свого не віддамо і чуже заберемо!?

показати весь коментар
22.12.2024 08:44 Відповісти
Президент правильно сказав! Мудро! В Україні проживає український народ, українці без вказівки на етнічне походження..!
показати весь коментар
22.12.2024 12:37 Відповісти
Він все правильно каже, але робить навпаки.
показати весь коментар
22.12.2024 12:42 Відповісти
Слово "мудро " до цього жи-овского ********,-яким боком?
показати весь коментар
22.12.2024 13:09 Відповісти
Клоуном був, клоуном і залишився
показати весь коментар
22.12.2024 08:57 Відповісти
А хто казав ''крим божий''.!
показати весь коментар
22.12.2024 09:19 Відповісти
Усик буде балатуватись на президента і ішак дуже розраховує, як на свою альтернативу. Один безтолковий розраховує на такого ж самого з однією метою: відмазати ішака і Ко від відповідальності за численні злочини.
показати весь коментар
22.12.2024 09:23 Відповісти
ще є пінчуковський соросятник притула
показати весь коментар
22.12.2024 10:13 Відповісти
А як на Усика в 2014-му тут на Цензорі бочку котили? І шо продався кацапам і про те шо він ватник та багато чого ще. Ми все пам'ятаємо... Потім перед виборами в 2019-му розхвалювали Зеленського та ганьбили Порошенка. Тепер чомусь все навпаки... Тільки но ***** почало патякати, що Зеленський нелегітимний як тут же вилізли ті хто його обожнював в 2019-му та почали його ганьбити. Тфу! Я особисто не голосував за Зеленського, а голосував за Порошенка в 2019-му і не змінив своєї думки. Але хто зараз льє воду на мельницю ***** про нелегітимність? Та ті ж самі хто в 2019-му підтримував його. Тільки оті шо зараз кричать про нелегітимність не можуть пояснити, як зараз легітимно провести президентські вибори, щоб їх визнав весь демократичний світ. А просто патякати багато розуму не треба.
показати весь коментар
22.12.2024 10:24 Відповісти
Ну. скажімо так, до чого тут підтримка ЗЕ та "вода на мельницю *****"? Це, до речі, відбувається і в цілком демократичних державах.

Вибрали Шольца - будь ласка:
"Рейтинг підтримки Шольца та його уряду впав до рекордно низького рівня - опитування" ©

Вибрали Макрона - будь ласка:
"Рівень підтримки президента Франції Емманюеля Макрона серед французьких виборців досяг найнижчої позначки з 2017 року, коли він уперше був обраний на посаду глави держави. " ©

Вибрали Трюдо - будь ласка:
Підтримка Джастіна Трюдо в Канаді майже досягла "дна". Нове опитування Ipsos показало, що більшість канадців переконані в необхідності відставки Джастіна Трюдо до осені.
В опитуванні було виявлено, що 68 відсотків канадців хочуть відставки Трюдо. ©

А про неможливість проведення виборів під час военого стану, так а що до узурпації влади? Це ж пряма залежність. Чим довже Україна воює, тим довше президентство ЗЕ. А це прямий конфлікт інтересів.
показати весь коментар
22.12.2024 19:07 Відповісти
Та згодний я з вами по всім пунктам абсолютно. А от з останнім ні. Або поясніть мені як їх провести? Як провести передвиборчу агітацію, дебати ну і всі демократичні процедури коли літають ракети, дрони, мільйони виборців за кордоном, мільйони переселених частина з яких не стала на облік, щоб у військо не забрали, частина шифрується з цієї ж причини, сотні тисяч в окопах та т.і.. Як забезпечи явку, спостерігачів іноземних? Як та на які гроші це все робити? Далі, зараз і так суспільство на грані від війни, а ви його пропонуєте занурити у весь передвиборчий хаос? Он вже всякі бойки-шмойки, жЮлі-мулі починають з шпарин вилазити та будуражити суспільство, ТЦКашники себе ведуть не подобаюче. А якщо подумати, а хто повинен воювати? Ну припустимо немає ТЦК, тільки на добровольній основі. На фронті закінчуються солдати, офіцери, а ті хто залишились дивлячись шо твориться в суспільстві скажуть, та нахера воно мені потрібно, чого я повинен гинути коли всяка бидлота здорових як бугаї ховаються, тікають та т.і. І шо тоді? Заходь кацап, гвалтуй жінок дітей, вбивай батьків, грабуй, руйнуй? Поясніть мені? Як провести вибори, щоб їх признав весь цивілізований та демократичний світ?
показати весь коментар
22.12.2024 19:27 Відповісти
і рига бойко вже лізе і в двері і в вікно
показати весь коментар
22.12.2024 10:15 Відповісти
Знову піариться на чужій перемозі, кінчена потвора!
показати весь коментар
22.12.2024 10:29 Відповісти
Ти совковий навіть не єврей, мовчи вже про українця.. А також нагадаю , що Усік - прихильник московського патріархату. Попи московського патріархату відмовляються на похоронах відспівувати полеглих воїнів ЗСУ"..'
показати весь коментар
22.12.2024 10:59 Відповісти
боксы, футболы и всё остальной подобное такого уровня - тупые спортивные договорняки (зрелища). даже путин с зеленским вступил в договорняк о переделе Украины, то что говорить обе организаторах спортивных мероприятий и букмекерских конторах
показати весь коментар
22.12.2024 11:25 Відповісти
Президент правильно сказав! Мудро!
показати весь коментар
22.12.2024 12:34 Відповісти
Жаль что нет Президента.
показати весь коментар
22.12.2024 13:58 Відповісти
маланєц уже в козаки записався.
показати весь коментар
22.12.2024 13:26 Відповісти
Рабиновеч говорит " мы, гусские, своих не обижаем" ©
показати весь коментар
22.12.2024 13:57 Відповісти
Зелений глист лізе без вазеліну.
показати весь коментар
22.12.2024 21:21 Відповісти
https://moonsterne.de/alles-gute-zum-geburtstag-*******-geburtstagswuensche-fuer-whatsapp/ Alles Gute zum Geburtstag