12014 відвідувачів онлайн
8 256 50

Зеленський привітав Усика з перемогою: ми українці і свого не віддамо

Зеленський привітав Усика з перемогою

Президент Володимир Зеленський привітав українського боксера Олександра Усика, який переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі у бою-реванші.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Telegram-канал глави держави.

"Перемога! Така важлива і така потрібна всім нам зараз. Зберігши чемпіонські пояси, Олександр доводить: ми українці і свого не віддамо. І хоч як важко було - поборемо. Ринг, поле бою чи дипломатична арена - б'ємося і свого не віддамо",- написав глава держави.

Нагадаємо, що у ніч на 22 грудня боксер Олександр Усик переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі в бою-реванші.

Топ коментарі
+36
Прицепилось гівно до пароплава - ми пливем...
показати весь коментар
22.12.2024 02:19 Відповісти
+20
Ти вже пів країни віддав , а те що залишилась розграбував ****** буратіно фсбешне. Як там : " я би умєр но Крим нє атдал би"? Їдь на данбас або на південь і вмирай ****.
показати весь коментар
22.12.2024 04:57 Відповісти
+19
Зєля раптом захотів стати українцем...
Це, якби москальська свиня захотіла стати людиною.
Нічого не допоможе.
Все одно прийдеться зеленому клоуну пісюаністу втікати на ''історічєскую родіну''...
показати весь коментар
22.12.2024 02:25 Відповісти

Завантаження...