Зеленський привітав Усика з перемогою: ми українці і свого не віддамо

Президент Володимир Зеленський привітав українського боксера Олександра Усика, який переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі у бою-реванші.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Telegram-канал глави держави.
"Перемога! Така важлива і така потрібна всім нам зараз. Зберігши чемпіонські пояси, Олександр доводить: ми українці і свого не віддамо. І хоч як важко було - поборемо. Ринг, поле бою чи дипломатична арена - б'ємося і свого не віддамо",- написав глава держави.
Нагадаємо, що у ніч на 22 грудня боксер Олександр Усик переміг свого суперника Тайсона Ф'юрі в бою-реванші.
Це, якби москальська свиня захотіла стати людиною.
Нічого не допоможе.
Все одно прийдеться зеленому клоуну пісюаністу втікати на ''історічєскую родіну''...