Половина американців виступають за якнайшвидше завершення війни в Україні, - опитування

48% американців підтримують позицію, щоб США допомагали Україні повернути окуповані Росією території. Водночас 50% опитаних виступили за швидке завершення війни навіть ціною поступок територіями.
Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною службою Gallup, передає "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.
Зазначається, що Gallup вшосте з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну опитав американців про їхнє ставлення до позиції США у війні Росії проти України.
Опитування вперше показало, що менше половини американців (48%) підтримують те, щоб США допомогли Україні повернути втрачену територію.
Водночас 50% респондентів виступили за швидке завершення війни. Цей показник зростав послідовно з 33% в серпні 2022 року.
Таким чином, американці практично порівну поділені в питанні того, чи мають США допомогти Україні повернути територію, втрачену під час війни, та чи має війна завершитись швидко, сказано в звіті.
Водночас у попередніх опитуваннях більшість опитаних американців виступали за боротьбу України до остаточної перемоги над країною-агресором Росією.
Різниця в поглядах між представниками основних політичних партій у США є значною. Зокрема, республіканці здебільшого підтримують швидке завершення війни і в останньому опитуванні цей показник зріс до 74%.
Своєю чергою представники Демократичної партії загалом виступають за продовження поточного рівня підтримки Україні, але в останньому опитуванні рівень підтримки швидкого завершення війни зріс до 30%.
Окрім цього, 68% опитаних американців вважають, що ані Росія, ані Україна наразі не перемагають у війні. Цей показник перебуває на схожому рівні серед представників обох основних політичних партій у США, так і серед незалежних виборців.
Щодо допомоги Україні з боку США, то 31% вважають, що Штати роблять достатньо для підтримки України, водночас 30% - вважають, що обсяги допомоги замалі.
Раніше повідомлялося, що розмір американської військової допомоги Україні, яку продовжує надавати чинна адміністрація Джо Байдена, має покрити потреби Києва в озброєнні, техніці та матеріалах до кінця 2025 року.
---------
Та й нехай поступляться шматком своєї Невади (чи ще чогось) як так хочуть територіями кацапам поступитися...