4738 відвідувачів онлайн
1 846 16

У школах на ТОТ існує посада "навігаторів дитинства", які займаються зміною самоідентичності українських дітей, - Центр нацспротиву

Окупанти змінють ідентичність українських дітей

У захоплених школах окупанти мають окремі посади для спотворення історії й зміни самоідентичності українських дітей.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву.

Посада називається "навігатори дитинства". Переважно це гастролери, радники директора з питань виховання дітей, які прибули на тимчасово окуповані території з РФ.

Вони організовують екскурсії, відвідування пропагандистських лекцій, кіно та музеїв, а також запис до кремлівських рухів. Про кожен крок вони звітують в окупаційні адміністрації й саме ці люди формують списки "лояльних дітей".

Топ коментарі
+11
...а потім, після таких "шкіл" і з'являються "українці" на кшталь тіщенко, безуглих, стефанчуків, і звісно, зеленських з єрмаками...
показати весь коментар
23.12.2024 00:58 Відповісти
+6
Втрачене покоління... Різні мотиви дітей там лишити... Але вони втрачені.
показати весь коментар
23.12.2024 01:05 Відповісти
+4
Ти хоча б знаєш що за відвідування Цензора у вас стаття і зона, кацап? Шибать ти попав!
показати весь коментар
23.12.2024 06:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
...а потім, після таких "шкіл" і з'являються "українці" на кшталь тіщенко, безуглих, стефанчуків, і звісно, зеленських з єрмаками...
показати весь коментар
23.12.2024 00:58 Відповісти
Втрачене покоління... Різні мотиви дітей там лишити... Але вони втрачені.
показати весь коментар
23.12.2024 01:05 Відповісти
і вялікій брат, як колись вечно живой вялікий лєнін "фотографієй на бєлой стєнє", вже слідкує за своїми пролами ))
показати весь коментар
23.12.2024 01:13 Відповісти
На Землі немає "не вічно живущих", про те Біблія і пророки світу, але є одне але: - одежа-плоть змінюється кольором відповідно до виконання(чи невиконання) десяти заповідей, так же встановлюється й тарілка-территорія.
показати весь коментар
23.12.2024 07:14 Відповісти
просто на ТОТ пластіта на них нема.
показати весь коментар
23.12.2024 01:41 Відповісти
Відстрілювати падлюк. Але разом з тим треба зазначити, що такі навігатори існують на всій інший території РФ, ця посада не створена навмисно і виключно для перекроювання саме українських дітей. Це політруки для дітей. Впевнений що у нас за деякий час з'являться такі ж сволоти, бо ми чомусь нічого не вміємо, крім як здирати новеньке у ворогів. Причому найгірше з нового.
показати весь коментар
23.12.2024 05:10 Відповісти
Впевнений, що зелений виродок дуже скоро здрисне з України назавжди, а разом з ним вся його кончена команда.
показати весь коментар
23.12.2024 06:02 Відповісти
Ти хоча б знаєш що за відвідування Цензора у вас стаття і зона, кацап? Шибать ти попав!
показати весь коментар
23.12.2024 06:23 Відповісти
Кацапе? Ти "заблудився"? Вказать догогу додому? "Курсом русскава *******"? Ти ж "спалився" самою можливістю виходу на "Цензор" - бо у вас він ЗАБЛОКОВАНИЙ!... А щодо "Там работают на 100 процентов местные жители" - так "кацап - не нація... Це - світогляд і система самоідентифікації...". Вони - звичайні "манкурти"... Для вас українець - це "хахол в шараварах и ввышиванке, атпоясывающий гапак", поки жерете й п"єте (як ле робив Хрущов, перед сталіним...).
Ви вже й сталіністів "переплюнули - бо посади "політруків" були лише на підприємствах. Батько в МТС працював - на цілині... Так втік - бо не було чого їсти. Тільки "політрук" "завтраками " годував.
А у вас зараз "політруків" уже в щколи попризначали. Вже "зами по тероризму" з"являться почали...
Не швиди... ГуЛаг уже на горизонті...
"Вошь ползет по России.
Вошь.
Вождь встает над Россией.
Вождь.
Буревестник последней войны,
привлекательный, будто смерть…
Россияне,
снимайте штаны!
Вождь
желает вас поиметь!"


"Мероприятие

Над толпой откуда-то сбоку
бабий визг взлетел и пропал.
Образ многострадального Бога
тащит непротрезвевший амбал.
Я не слышал, о чем говорили…

…Только плыл над сопеньем рядов
лик еврейки Девы Марии
рядом с лозунгом:
«Бей жидов!»

(Роберт Рожественский)
показати весь коментар
23.12.2024 08:25 Відповісти
Від напису москворотою лише смердить.
показати весь коментар
23.12.2024 07:28 Відповісти
Це щоб українські діти вважали себе мордвою?!
показати весь коментар
23.12.2024 07:20 Відповісти
Кацапи - фашисти, нацисти, садисти, а ще й світові брехуни і фальсифікатори! Жити поряд з такою тварюкою - ЖАХ!
показати весь коментар
23.12.2024 07:27 Відповісти
Цікаво, зроблять українці висновки з існування узкоязичних на своїй території ???!!!!
показати весь коментар
23.12.2024 08:28 Відповісти