Війна закінчиться у 2025 році мирними переговорами або "знищенням" однієї зі сторін, - Орбан

Прем'єр Угорщини Віктор Орбан вважає, що війна в Україні закінчиться у 2025 році.
Про це він заявив в інтерв'ю Magyar Nemzet, інформує Цензор.НЕТ.
"Війна закінчиться у 2025 році. Або мирними переговорами, або знищенням однієї зі сторін, що воює", - сказав він.
За словами Орбана, США та Європа витратили на війну в Україні понад 300 млрд євро.
"Результат? П’ята частина території України перебуває під окупацією, багато сотень тисяч людей загинули, сотні тисяч були покалічені та поранені, сотні тисяч залишилися вдовами та сиротами. Тим часом мільйони втекли з України, чия інфраструктура, транспортна та енергетична системи були зруйновані вщент, і країна не в змозі економічно підтримувати себе в осяжному майбутньому", - зазначив угорський прем'єр.
А у випадку капітуляції та її сприйняттям 73/43%зебілів через деякий час населення окупованої частини України знову воюватиме, - їх мобілізують вже в касапські війська та плшлють "брать Берлин"! Як оце зараз населення окупованого лугандону штурмує посадки під Покровськом, Кураховим, Куп'янськомі, Запоріжжям, тощо!
Втямив, чи ні?