11220 відвідувачів онлайн
8 217 16

77 ОАБ взяла в полон 11 окупантів: серед них - один громадянин Білорусі. ВIДЕО

Воїни 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади разом з іншими підрозділами взяли у полон 11 російських загарбників.

Про це воїни бригади повідомили у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Зазначається, що все це відбулося без жодного пострілу.

"Адже налякані окупанти після оточення викинули зброю та схилили голови перед українськими військовими. Виявилося, що серед цих "11 друзів Оушена" був громадянин Білорусі, якого відправили вдобрювати українські землі обманом", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+17
І чим же це "сябра" "амманули"? Побіцяли "кусок Чарнигавщини" - і не нарізали?
показати весь коментар
24.12.2024 12:41 Відповісти
+13
Це не білорус, а московський шмат лайна
показати весь коментар
24.12.2024 12:57 Відповісти
+6
По міжнародному закону про боротьбу з найманцями, громадян білорусі можна утилізувати на місці злочину. Не треба залишати їх живими, бо завтра з тої довбаної недокраїни прийде ще багато любителів вбивати наших людей.
показати весь коментар
24.12.2024 12:44 Відповісти

Завантаження...