77 ОАБ взяла в полон 11 окупантів: серед них - один громадянин Білорусі. ВIДЕО
Воїни 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади разом з іншими підрозділами взяли у полон 11 російських загарбників.
Про це воїни бригади повідомили у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що все це відбулося без жодного пострілу.
"Адже налякані окупанти після оточення викинули зброю та схилили голови перед українськими військовими. Виявилося, що серед цих "11 друзів Оушена" був громадянин Білорусі, якого відправили вдобрювати українські землі обманом", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+17 Яр Холодний
показати весь коментар
24.12.2024 12:41 Відповісти Посилання +13 адвокат офіс
показати весь коментар
24.12.2024 12:57 Відповісти Посилання +6 Jolli Rabbit
показати весь коментар
24.12.2024 12:44 Відповісти Посилання