7579 відвідувачів онлайн
8 198 37

Це може здатися нелогічним, але єдиний спосіб стримати Україну від розв’язання війни з Росією в майбутньому - зробити її членом НАТО, - ексглава МЗС Кулеба

Дмитро Кулеба

Реваншистські сили, які можуть прийти до влади в Україні в середньостроковій перспективі, можуть ініціювати війну з метою помсти проти Росії, якщо Київ не буде в НАТО.

Про це у інтерв'ю Kyiv Independent колишній міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає Цензор.НЕТ.

Він наголосив, що якщо Росія та Україна вийдуть із переговорної зали незадоволеними, то це викличе реваншизм з обох сторін.

"А потенційну українську реваншистську політику щодо росії в середньостроковій перспективі не слід недооцінювати й списувати.Це може здатися нелогічним, але єдиний спосіб стримати Україну від розв'язання війни з Росією – зробити її членом НАТО. Щоб зв'язати її юридичними зобов'язаннями не наражати своїх союзників на ризик війни з Росією", - пояснив Дмитро Кулеба.

Він додав, що наступне покоління українських політиків буде цілком зосереджене на відновленні країни після війни, але покоління після них, мовляв, прийде до влади під реваншистськими слоганами щодо Росії.

"Відвоювати території, змусити росію нарешті заплатити… Коли ми піднімемося з колін економічно, ви будете бачити, як ці аргументи розігруватимуть у внутрішній політиці", - скзав колишній очільник МЗС.

Водночас Кулеба визнав, що в короткостроковій перспективі можливо досягти припинення вогню без членства України в НАТО, але припинення вогню, на його думку, не означатиме завершення війни.

Він також сказав, що кремлівський диктатор Володимир Путін нападе на НАТО, тільки якщо переможе Україну, бо інакше спільні військові сили Альянсу "будуть непереможними" для РФ.

Топ коментарі
+19
Це нащо молоти?? "Візьміть нас , а то ми після закінчення війни нападемо на росію... " Це щоб зараз орбани, шольци , фіци і тд. Орали, що Україна дійсно небезпечна?
показати весь коментар
25.12.2024 01:33 Відповісти
+15
Чому Кулеба не в ЗСУ ?
показати весь коментар
25.12.2024 01:52 Відповісти
+13
Только идиот и законченный дебил может сегодня делать заявления, которые играют на руку путлеру и его своре.

Украина никогда не развязывала никаких войн и не нападала на кого-либо.

Министром был гадил и теперь продолжает это делать, дураки во власти это беда Украины.
показати весь коментар
25.12.2024 07:22 Відповісти

Завантаження...