6192 відвідувача онлайн
8 697 27

Суд засудив російського співака Джанго до 12 років за заклики до війни Росії проти України

Джанго засуджений до 12 років за заклики до війни та підтримку Росії

Вінницький міський суд засудив російського співака і композитора Олексія Піддубного, відомого як Джанго, до 12 років ув'язнення за заклики до зміни територіальних кордонів України та підтримку агресивної війни Росії проти України.

Про це повідомляє пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області, передає Цензор.НЕТ.

Суд визнав Джанго винним за кількома статтями Кримінального кодексу України, зокрема за умисні дії, спрямовані на зміну кордонів України, публічні заклики до агресивної війни, а також за інформаційну діяльність на підтримку російської окупації. Співак неодноразово звертався до громадськості з закликами до агресивної війни, підтримував дії Росії і поширював матеріали, що сприяли конфлікту.

Присуджено також конфіскацію майна і позбавлення права займатися політичною діяльністю на 15 років. Відзначається, що під час судових засідань Піддубний не з'являвся, попри знання про наявність обвинувального акту.

Нагадаємо, нещодавно Офіс Генпрокурора заявив, що повідомлено про підозру колишньому українському музиканту Джанго, який підтримав вторгнення РФ.

Топ коментарі
+14
Заочно? Як завжди?
показати весь коментар
25.12.2024 16:41 Відповісти
+11
Тут на днях одного хєнєрала заочно засудили. І що ти думаєш, не зправився з керуванням самокатом і вмер...
показати весь коментар
25.12.2024 16:59 Відповісти
+9
У нас що, більш важливих новин нема чим ця джанга?
показати весь коментар
25.12.2024 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Заочно? Як завжди?
показати весь коментар
25.12.2024 16:41 Відповісти
Тут на днях одного хєнєрала заочно засудили. І що ти думаєш, не зправився з керуванням самокатом і вмер...
показати весь коментар
25.12.2024 16:59 Відповісти
Там было внесудебное преследование. Ему только предъявили обвинение. Потом, правда, сняли. В связи со смертью подозреваемого
показати весь коментар
25.12.2024 17:05 Відповісти
А виглядало так буцім наклав на себе руки під дією докорів сумління, внаслідок звинувачення. Все може статися...
показати весь коментар
25.12.2024 17:24 Відповісти
самокат не зареєстрував чи прав не мав?
показати весь коментар
25.12.2024 17:21 Відповісти
"Заочно меня можете даже расстрелять!" (С)
показати весь коментар
25.12.2024 19:49 Відповісти
А де зараз той Джанго-Джанго?
показати весь коментар
25.12.2024 16:42 Відповісти
В параше , чмо безголосое

https://www.youtube.com/watch?v=ThGu6xdr7S4
показати весь коментар
25.12.2024 17:23 Відповісти
Чунга-Чанга.
показати весь коментар
25.12.2024 17:47 Відповісти
Чунга-Чанга весело живет.
Чунга-Чанга песенки поет.
показати весь коментар
25.12.2024 17:49 Відповісти
нема чим занятися, хто це такий і на... він кому потрібен
показати весь коментар
25.12.2024 16:45 Відповісти
Джанго -освобожденній 12 лєт спустя
показати весь коментар
25.12.2024 16:46 Відповісти
Джанго , падлюка , втік до параші і співатиме там 😀
показати весь коментар
25.12.2024 16:46 Відповісти
перший раз чую... і де воно пуяло ?
показати весь коментар
25.12.2024 16:48 Відповісти
У нас що, більш важливих новин нема чим ця джанга?
показати весь коментар
25.12.2024 16:49 Відповісти
Мастерство журналистики заключается в том:
Сообщить о смерти сэра Джона читателям которые не знают кто такой сэр Джон
показати весь коментар
25.12.2024 17:03 Відповісти
И толку? Он вроде как уже давно в РФ живет...
показати весь коментар
25.12.2024 16:53 Відповісти
цього виродка хтось слухає??? нехай собі там в кацапії співає, кому він цікавий...
показати весь коментар
25.12.2024 17:02 Відповісти
Отсидка тоже заочно и срок пошел?
показати весь коментар
25.12.2024 17:02 Відповісти
А чому до цієї пори не порушено кримінальних справ і не подано в міжнародний розшук проти рашиських пропагандонів які закликають до геноциду проти українського народу : соловйов ,скабеєва ,сімонян ,кісельов та іншої мерзоти ,в цих виродків має горіти земля під ногами .
показати весь коментар
25.12.2024 17:17 Відповісти
Это вообще загадка.
показати весь коментар
25.12.2024 17:20 Відповісти
Я про цього Джагу-Джагу і не знав ніколи. Нахер ото суддів, з зарплатнею і пенсіями за 200000 відволікати на усіляких *****?
показати весь коментар
25.12.2024 17:24 Відповісти
Щоб це гімно більше не вонятло в Україні.
Після вироку суду він залишиться в Мухосранське назавжди.
показати весь коментар
25.12.2024 18:03 Відповісти
Гівно запроданець за три рублі
показати весь коментар
25.12.2024 17:39 Відповісти
Як можна закінченого алкаша називати співаком? Можливо колись, років так 15-20 він там міг щось співати, а зараз просто падаль підзаборна.
показати весь коментар
25.12.2024 19:35 Відповісти