9997 відвідувачів онлайн

Понад 150 мільйонів євро отримала Україна від Данії, Франції та Литви на фінансування ОПК, - Умєров

Понад 150 мільйонів євро отримала Україна від Данії, Франції та Литви

Україна отримала понад 150 мільйонів євро (6,5 млрд грн) від Данії, Франції та Литви на фінансування українського оборонно-промислового комплексу.

Про це повідомив у фейсбуку міністр оборони України Рустем Умєров, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначив Умєров, ці кошти будуть розподілені таким чином:

  • 111 млн євро - на виконання угод у межах співпраці між Міноборони України, Мінстратегпромом та Міноборони Данії на посилення ЗСУ новітніми засобами ураження вітчизняного виробництва.
  • 29 млн євро - грант від уряду Франції на посилення безпеки і оборони України.
  • 10 млн євро - на розвиток українського ОПК відповідно до Меморандуму між Міністерством національної оборони Литви, Міноборони України та Мінстратегпромом.

За словами міністра оборони, зазначені кошти, зокрема, будуть спрямовані на виробництво ракет, дронів-deepstrike та артилерійських установок.

Також Умєров подякував партнерам за важливу підтримку та внесок у зміцнення обороноздатності України.

Топ коментарі
+7
Скільки бракованих мін планується зробити на ці кошти, Умєров?
показати весь коментар
29.12.2024 15:21 Відповісти
+4
І зараз на всі ті гроші знов понаробляють нестріляючих мін.
показати весь коментар
29.12.2024 15:12 Відповісти
+3
Цього татарина стало занадто багато!
показати весь коментар
29.12.2024 15:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І головне, жодних питань та претензій куди поділися ці гроші. А тут багато хто по собі і собіподібним судять, що розікрали.)
показати весь коментар
29.12.2024 15:04 Відповісти
Так по суті багато питань і не буде. Європа для себе розставила пріоритети, що краще терпіти та кормити 5-6 менеджерів ( яка різниця як тримають росію) ніж цілувати кацапський чобіт.
показати весь коментар
29.12.2024 15:16 Відповісти
Європа це і Угорщина з Орбаном і Словаччина з Фіцо? А взагалі, до чого таке питання. Яка різниця, ви ж хочете до них.
показати весь коментар
29.12.2024 15:27 Відповісти
Так, хочу.
показати весь коментар
29.12.2024 15:29 Відповісти
Так йдіть, і не тільки до них).
показати весь коментар
29.12.2024 15:36 Відповісти
Nik Den - зебот.
показати весь коментар
29.12.2024 15:35 Відповісти
А самі чиї будете? Хоча в кого я питаю. Тут і так ваш діагноз зрозумілий.)
показати весь коментар
29.12.2024 15:43 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 15:51 Відповісти
Тепер він блюе чорною ікрою!
показати весь коментар
29.12.2024 15:04 Відповісти
Цього татарина стало занадто багато!
показати весь коментар
29.12.2024 15:11 Відповісти
він ще за міни не відповів!!!
показати весь коментар
29.12.2024 15:42 Відповісти
В майбутньому, часом не зицпредседатель Фунт.
показати весь коментар
29.12.2024 15:43 Відповісти
І зараз на всі ті гроші знов понаробляють нестріляючих мін.
показати весь коментар
29.12.2024 15:12 Відповісти
Скільки бракованих мін планується зробити на ці кошти, Умєров?
показати весь коментар
29.12.2024 15:21 Відповісти
Умеров терміново відкриває ТОВкі в ОПК?
показати весь коментар
29.12.2024 15:24 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 15:25 Відповісти
Увесь світ фінансує грабіжницький режим зеленского - їм жеж пох на Армію - все розкрадають та засекречюють всі крадіжки станом війни.
показати весь коментар
29.12.2024 15:50 Відповісти
зе - лох, чмо, тряпка, втік.
показати весь коментар
29.12.2024 16:00 Відповісти
Правильно писати «На фінансування ОП»(Офісу президента)
показати весь коментар
29.12.2024 16:46 Відповісти
Отримала Україна, а потратять ЗЕлені бандити, після того як накрадуться і поїдуть вільно через кордон на свої іспанські вілли чи на посади послів. Чи накрайняк, тіхонєчко в лєс