10185 відвідувачів онлайн
5 798 23

Азербайджан з 1 січня посилює правила перебування в країні для громадян РФ

нові правила перебування для росіян в Азербайджані

З 1 січня 2025 року росіяни, які прибувають до Азербайджану без візи, зможуть перебувати в країні не більше 90 днів упродовж одного календарного року.

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів Азербайджану, повідомляє Цензор.НЕТ.

У неділю, 29 грудня, уряд Азербайджану вніс зміни до термінів тимчасового перебування громадян Росії на території Азербайджану з 1 січня 2025 року.

"Термін тимчасового перебування в Азербайджані без візи для громадян Російської Федерації та осіб без громадянства, які постійно проживають у РФ, не може перевищувати 90 днів впродовж одного календарного року", - йдеться у постанові.

Документ вже підписав прем'єр-міністр Алі Асадов. Постанова набуває чинності з 1 січня 2025 року.

Раніше в МЗС Азербайджану заявили про намір змінити правила тимчасового перебування громадян РФ на території Азербайджану у відповідь на нові правила, ухвалені щодо тимчасового перебування іноземних громадян у Росії.

Топ коментарі
+20
Азербайджанці, гоніть це гівно у Парашу. Чи вам мало було Карабаха?
показати весь коментар
29.12.2024 18:14 Відповісти
+18
Теперь азербайджанці будуть ловити москалів на вокзалах і вимагати реєстрацію. Оце ***** многоходовочник
показати весь коментар
29.12.2024 18:25 Відповісти
+16
Світова практика свідчить: чим менше російської присутності, тим краще і безпечніше.
показати весь коментар
29.12.2024 18:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
росіяни, які прибувають до Азербайджану без візи, зможуть перебувати в країні не більше 90 днів

При собі постійно повинні мати лубрикант.
показати весь коментар
29.12.2024 18:12 Відповісти
вазелін
показати весь коментар
29.12.2024 18:36 Відповісти
дуже жорстко ! це може бути ескалація .
показати весь коментар
29.12.2024 18:12 Відповісти
Азербайджанці, гоніть це гівно у Парашу. Чи вам мало було Карабаха?
показати весь коментар
29.12.2024 18:14 Відповісти
І тут "русафобия"...
показати весь коментар
29.12.2024 18:16 Відповісти
Причому стрімко наростаюча.
показати весь коментар
29.12.2024 18:34 Відповісти
агалтелая..!
показати весь коментар
29.12.2024 18:42 Відповісти
будде "мальчік в трусіках" - буде агалтелая голотєлая
показати весь коментар
29.12.2024 19:21 Відповісти
Світова практика свідчить: чим менше російської присутності, тим краще і безпечніше.
показати весь коментар
29.12.2024 18:19 Відповісти
Теперь азербайджанці будуть ловити москалів на вокзалах і вимагати реєстрацію. Оце ***** многоходовочник
показати весь коментар
29.12.2024 18:25 Відповісти
Кацапам , взагалі ,
всім без винятку потрібно заборонити вʼїзд
в свою краіну ,
так як вони займаються тільки шпигунством і крадіжками 😡
показати весь коментар
29.12.2024 18:29 Відповісти
пздц,Трамп включив план перемоги.
показати весь коментар
29.12.2024 18:30 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2024 18:31 Відповісти
Кацапи це зло, це смерть. Невже хтось бажає в своїй країні бачити цю заразу? Подивяться на Україну, яка їх приютила, запустила, нагодувала..., а вони через голодомори знищили до 15 мільйонів, забрали весь хліб, назву, історію, картини, ікони, срібло, золото, переслідували нас за нашу мову, за нашу культуру, за наші традиції. А сьогодні вбивають і брешуть. Гоніть їх і поганих і добрих на дуже велику відстань, інакше буде горе.
показати весь коментар
29.12.2024 19:12 Відповісти
Грузини бажають.
І гагаузи. І Орбан з Фіцо.
показати весь коментар
29.12.2024 19:59 Відповісти
і хорвати
показати весь коментар
29.12.2024 23:37 Відповісти
кацапи мають тількі мирні цілі - азербайджанці вже дізаналися - балон с кіслородом.. 🤣
показати весь коментар
29.12.2024 19:16 Відповісти

показати весь коментар
29.12.2024 19:21 Відповісти
"все на фронт", многоходовочка
показати весь коментар
29.12.2024 20:39 Відповісти
ХОД ЮЖНОЙ КОРЕИ !)
показати весь коментар
29.12.2024 21:26 Відповісти
И ИНДИЯ МОГЛА БЫ СДЕЛАТЬ ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ХОД !!!
показати весь коментар
29.12.2024 21:27 Відповісти
***** шастать !!!
показати весь коментар
30.12.2024 00:14 Відповісти