13682 відвідувача онлайн
5 283 24

Путін втретє поспіль стає невдахою року за версією Politicо

Путін невдаха

Російський диктатор Володимир Путін знову, втретє поспіль, перемагає у номінації "Невдаха року" за версією видання Politicо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Politicо.

"Хтось пам’ятає обіцянку президента Росії Володимира Путіна підкорити Україну під час триденної спецоперації? Що ж, у 2024 році це продовжувалося погано, оскільки Україна не лише стримувала напади Росії, але й захопила шматок російської території під час наступу на Курську область", - нагадує видання, зазначаючи, що й економіка РФ стикається з перегрівом через високу інфляцію та постійний дефіцит робочої сили.

Хто склав компанію Путіну у рейтингу невдах?

Зазначимо, що цього до списку потрапили президент Франції Емманюель Макрон, канцлер Німеччини Олаф Шольц, прем'єр Угорщини Віктор Орбан та сирійський втікач Башар Асад.

Топ коментарі
+8
Так невдахою і помре!
показати весь коментар
30.12.2024 11:51
+8
Третій раз, не підо__с?
показати весь коментар
30.12.2024 11:55
+8
показати весь коментар
30.12.2024 11:57
Коментувати
Сортувати:
Так невдахою і помре!
показати весь коментар
30.12.2024 11:51 Відповісти
Третій раз, не підо__с?
показати весь коментар
30.12.2024 11:55 Відповісти
****** *****̀к, **********, прилетіла нептуночка...
показати весь коментар
30.12.2024 17:37 Відповісти
котра з версій @уйла?
politico не уточнював?
показати весь коментар
30.12.2024 11:53 Відповісти
Людоіда називати невдахою1?
показати весь коментар
30.12.2024 11:53 Відповісти
"Крєпкій Орєшнік Року"...
показати весь коментар
30.12.2024 11:56 Відповісти
А чому фіцо не в рейтингу?
показати весь коментар
30.12.2024 11:57 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 11:57 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 12:33 Відповісти
А ви знаєте звідки пішла назва ''арєшнік''? Вчора на Ютуб пройшла така новина, що ніякого арєшніка немає. Є ракета ''Кєдр'', саме про неї хотів сказати *****. Але забув це слово і ляпнув арєшнік. От чого на зустрічі з розробниками ракет вони усміхались. Але на мордорі ***** бояться виправляти, тому проще перейменувати кєдр на арєшнік
показати весь коментар
30.12.2024 13:35 Відповісти
Схоже на правду. Згадайте, як цей маразматик не міг вимовити імена Токаєва та Ердогана... Він потихеньку перетворюється на Брєжнєва.
показати весь коментар
30.12.2024 13:51 Відповісти
Лошара.
показати весь коментар
30.12.2024 12:09 Відповісти
Мене одне непокоїть він же захопив у нас територіі з 2 словакіі і українців напевне мільйон ... як це оцінювати вдаха чи невдаха ?
показати весь коментар
30.12.2024 12:12 Відповісти
Він ***** хтів захопити всю Україну, поставити на пристол свою маріонетку і взагалі припинити існування України як такої. А вийшло шо зміг захопити тільки до 20% ним же зруйнованої території яку ніхто ніколи не признає, втративши майже 700 000 своїх підарасів, за 10 років витратив на все це 1 трільйон доларів, отримав міжнародні санкції, 300 мільярдів доларів в іноземних банках. Як ти рахуєш, це перемога *****?
показати весь коментар
30.12.2024 12:29 Відповісти
беззаперечна ))
показати весь коментар
30.12.2024 13:07 Відповісти
ще не вечір. Ці ************ ні до чого. Придбав він також багато
показати весь коментар
31.12.2024 01:27 Відповісти
пиня лох
показати весь коментар
30.12.2024 12:12 Відповісти
Він просто *****
показати весь коментар
30.12.2024 12:13 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2024 12:17 Відповісти
Треба писати правильно, ***** втреььє обісрався
показати весь коментар
30.12.2024 12:21 Відповісти
Дивний рейтинг. А «політіко» б хотіло, щоб ***** стало переможцем року, тому під*бує та підстьобує його, щоб краще старався!?
показати весь коментар
30.12.2024 12:39 Відповісти
Для цього лайна потрібна нова номінація,,xyjlo poky''', або ,,довбограй року"...