5066 відвідувачів онлайн
11 975 39

Солдати КНДР понапивались у новорічну ніч, командири РФ брешуть про втрати північнокорейців, - ГУР

Солдати КНДР понапивались у новорічну ніч

Північнокорейські військові, які воюють у складі армії РФ, продовжують зазнавати значних втрат.

Про це повідомила пресслужба ГУР МО, інформує Цензор.НЕТ.

"31 грудня 2024 та 1 січня 2025 року росіяни продовжили залучати підрозділи армії КНДР до ведення бойових дій у курській області. ... Для заміщення втрат і посилення позицій російські командири перекидають на передову нових військових армії КНДР - 31 грудня та 1 січня групи північнокорейських солдатів переміщували на позиції у районі н.п. уланок, фанасєєвка, чєркасская конопєлька курської області", - йдеться в повідомленні.

Водночас командири нижчої ланки (відділення/взвод/рота) брешуть вищому командуванню про реальний рівень втрат серед військовослужбовців армії КНДР.

"Бойовий дух солдатів із Північної Кореї впав. Їх постійно "обробляють" російсько-армійською пропагандою про "велике значення" участі армії КНДР у війні проти України.

У новорічну ніч зафіксовані випадки зловживання спиртним серед північнокорейських солдатів, зокрема й тих, які залучаються до бойових дій", - зазначили в українській розвідці.

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
02.01.2025 10:42 Відповісти
+8
Здається, у корейців НР у інший час святкують.
Хіба що русня приперла бухло на позиції і поділилась з братскім народом.
показати весь коментар
02.01.2025 10:43 Відповісти
+6
Пьяніци пазорят таварища Пупсіка!
Пьянству бой!
І гьорл!
показати весь коментар
02.01.2025 10:43 Відповісти

Завантаження...