10135 відвідувачів онлайн
2 185 25

Міноборони запустить цифровий рейтинг бойової ефективності командирів через платформу "Армія+"

Міноборони покращило умови оборонних контрактів для українських виробників

Міністерство оборони України запустило нову систему для оцінки ефективності командирів на основі цифрових звітів про ураження ворога, що подаються через платформу "Армія+".

Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко, інформує Цензор.НЕТ.

Звіти будуть подаватися швидко і без використання паперів, а також дозволятимуть прикріпити дані з бойової системи DELTA.

"Так ми створимо великий єдиний дашборд знищення ворога. Який допоможе аналізувати результативність підрозділів і війська загалом", - зазначила Черногоренко.

Ця ініціатива створить великий дашборд, який допоможе аналізувати бойову ефективність підрозділів, оцінюючи не лише військових, а й техніку та боєприпаси. Зібрані дані дозволять краще зрозуміти, яку зброю і де потрібно виготовляти та постачати для забезпечення боєздатності військ.

Топ коментарі
+11
Брєд якийсь!
показати весь коментар
03.01.2025 13:42 Відповісти
+11
Охрініти!... А це "нахіба"??? Дебілам нічим зайнятись?
показати весь коментар
03.01.2025 13:43 Відповісти
+11
МО запускає чергову куйню ,на котру будуть працевлаштовані "зелені туніядці і грабіжники українського народу
показати весь коментар
03.01.2025 13:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Брєд якийсь!
показати весь коментар
03.01.2025 13:42 Відповісти
... ці виродки хочуть вказати на головні мішені для кацапських диверсантів.

Адже полюватимуть не лише за командирами, а можуть ї за членами їх сімей...
показати весь коментар
03.01.2025 14:21 Відповісти
Не война, а футбол какой-то... Ау, Минобороны!!! Рейтинг Верховным Главнокомандующим не хотите запустить в цифровом виде?
показати весь коментар
03.01.2025 19:55 Відповісти
Охрініти!... А це "нахіба"??? Дебілам нічим зайнятись?
показати весь коментар
03.01.2025 13:43 Відповісти
Тупоголовим гавномутам все одно на кого гавкати. Головне - гавкати. Правда?

Що може стати початком якісної реформи в армії
Джерело: https://censor.net/ua/b3527986
показати весь коментар
03.01.2025 17:55 Відповісти
а рейтинг ефективності калірованого злодія умєрлова?
показати весь коментар
03.01.2025 13:44 Відповісти
МО запускає чергову куйню ,на котру будуть працевлаштовані "зелені туніядці і грабіжники українського народу
показати весь коментар
03.01.2025 13:46 Відповісти
Дашборд! - даєш соц- змагання в окопах
показати весь коментар
03.01.2025 13:48 Відповісти
а ось і соціальний рейтинг
Правильной дорогой ідете, товаріщі!
показати весь коментар
03.01.2025 13:53 Відповісти
Вєрной дорогой ідьом, товаріщі! Скоро будуть солдатські комітети командирів вибирати і знімати, а також голосувати, чи йти в атаку. Як у 1917 році в РІА большевічки постарались. Так точно переможемо (ні). Потужно, чьо...
показати весь коментар
03.01.2025 13:57 Відповісти
Не нервуйся . судячи із того як у нас росте чиновницький апарат , на обслуговування структури цифрового рейтингу прилаштують скількох , що не буде не те що кому в атаку іти , а навіть із кого солдатські комітети формувати . Армія стане повністю цифровою , вся із цифр, які на неї виділятимуть , а потім так само успішно списуватимуть . Все вже обкатано спочатку на яйцях у кілограмах , а потім на мінах бракованих за таємним контрактом .
показати весь коментар
04.01.2025 02:01 Відповісти
Пропоную ще запустити рейтинги зелених сраколизів та імітаторів активної діяльності.
показати весь коментар
03.01.2025 14:59 Відповісти
Зелені підари ніхера зробити не можуть (не хочуть, не вміють) - то роблять діжиталізацію.
Нащо,наприклад, збільшувати допомогу на дітей - зробили яке-небудь е- малятко і ******* - потім ще й півроку можна *******, і так у всьому.
показати весь коментар
03.01.2025 15:00 Відповісти
А ці курви все про рейтинги! Окрім, як рейтингами мірятись ні на що не здатні!
А ефективність буде залежати від якості куплених цим Умєровим мінометних мін? А від обіцяних найвеличнішим мільйона дронів? А від комплектності та досвіду підрозділів?
Ой, дибіли!
Зате гроші стопудово розпиляють!
показати весь коментар
03.01.2025 15:15 Відповісти
Це все для того щоб підари мали інфу повну та свіжу? Охреніти...
показати весь коментар
03.01.2025 15:15 Відповісти
Прекрасна ініціатива, головне правильно реалізувати. Ефективність підрозділів і командирів потрібно міряти цифрами, а не порожнім бла-бла-бла. А коментарі просто вражають.... це боти чи так багато тупих людей у нас?
показати весь коментар
03.01.2025 15:18 Відповісти
Оце іграшки, гра у стратегію у реальному часі?? Такі ж і звіти будуть??- мільярд кацапів, мільярд танків, а кацапи наступають? Поверніться у реальність придурки!!!!
показати весь коментар
03.01.2025 15:18 Відповісти
показати весь коментар
03.01.2025 15:26 Відповісти
Так ви ще і імбіцили.
показати весь коментар
03.01.2025 15:30 Відповісти
і що робити з цим рейтингом? постійно знімати "нерейтингових" командирів? і що буде і чим це зрештою закінчиться? Командири будуть собі купувати місця у рейтингу за баблоси? Просто цікаво які показники будуть у цьому рейтингу.
показати весь коментар
03.01.2025 20:35 Відповісти
Зате бабла потече нємєряно. А у когось ще мєжду прочєм не всі сусіди працевлаштовані, а коханки просють норкові шуби і ,,порш"
показати весь коментар
03.01.2025 21:34 Відповісти
Це щоб кацапи знали кого шукати? А після зливу держреєстрів ще й де шукати їхні сім'ї?
показати весь коментар
03.01.2025 21:43 Відповісти
кацапы могут получить любой реестр напрямую от Ермака
показати весь коментар
03.01.2025 23:21 Відповісти
і яка доля чекає найкращих? Підуть на підвищення чи навпаки?
показати весь коментар
03.01.2025 22:41 Відповісти
Найкращі будуть ті що без втрат і скарг, а це можливо тільки в одному випадку, чим в решті-решт це закінчиться вже зрозуміло.
показати весь коментар
23.02.2025 16:38 Відповісти