4587 відвідувачів онлайн
5 218 44

Трамп може стати першим лідером, який прилетить до України на літаку, - Зеленський

Зеленський: Трамп може прилетіти в Україну на літаку

Президент Володимир Зеленський вважає, що обраний президент США Дональд Трамп може стати першим лідером, який прилетить в Україну на літаку.

Про це він заявив в інтерв'ю Лексу Фрідману, передає Цензор.НЕТ.

"До речі, я думаю, що війна закінчиться і президент Трамп може бути першим лідером, який прилетить на літаку. Мені здається, це було б символічно", - сказав глава держави.

За словами Зеленського, Україна дотримується такої ж позиції про мир через силу, що й Трамп.

"Мені сподобався меседж президента Трампа під час його промови. Я думаю, що ми маємо таку саму позицію щодо світу через силу. Це дуже важливо. Отже, це означає, що якщо ти сильний, то ти можеш говорити. І ми маємо бути сильними. І Україна має бути сильною", - наголосив він.

Топ коментарі
+16
Черговий нічний брєд безтолкого ішака під час місячного затемнення.
показати весь коментар
06.01.2025 09:36 Відповісти
+14
"Зеленський вважає..."
Далі можна не читати !
показати весь коментар
06.01.2025 09:40 Відповісти
+12
Першим лідором який полетить на літаку буде смарагдовий драпатиме з України.
показати весь коментар
06.01.2025 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А мав же ж в голубому вертольоті
показати весь коментар
06.01.2025 09:28 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 09:29 Відповісти
а може і не стати
показати весь коментар
06.01.2025 09:31 Відповісти
світу через силу?

Чергові пекельні борошна?
показати весь коментар
06.01.2025 09:32 Відповісти
Підросло молоде покоління потняків податків🤣
показати весь коментар
06.01.2025 09:49 Відповісти
Страшно подумати скільки він встиг накиздіти за три години. Якщо цитувати по одному реченню то вже й клована давно не буде, а статті будуть виходить 10 разів на день ще кілька років
показати весь коментар
06.01.2025 09:32 Відповісти
Думаю, на кілька пожиттєвих наплів. Мозку там немає зовсім.
показати весь коментар
06.01.2025 09:59 Відповісти
Першим лідором який полетить на літаку буде смарагдовий драпатиме з України.
показати весь коментар
06.01.2025 09:34 Відповісти
Його ж ППО зіб'є
показати весь коментар
06.01.2025 09:35 Відповісти
Черговий нічний брєд безтолкого ішака під час місячного затемнення.
показати весь коментар
06.01.2025 09:36 Відповісти
Ну..., якщо на винищувачі, ми не проти
.....
показати весь коментар
06.01.2025 09:36 Відповісти
може прилетить
може запросить на інавгурацію
може допоможе
може ......................
показати весь коментар
06.01.2025 09:38 Відповісти
"Зеленський вважає..."
Далі можна не читати !
показати весь коментар
06.01.2025 09:40 Відповісти
Для зЄбобіків треба випустити збірник цитат найвеличнішого, замість Біблії на ніч
показати весь коментар
06.01.2025 09:40 Відповісти
вже є:
показати весь коментар
06.01.2025 10:27 Відповісти
Коли воно вже щезне?!
показати весь коментар
06.01.2025 09:46 Відповісти
Сильна Україна асфальтом та розпилом бабла на асфальті. Де резніков з яйцями? Де інваліди прокурори? Де тищенки ? Потужний наш
показати весь коментар
06.01.2025 09:47 Відповісти
Отут все крінжове інтерв'ю клопа Лексу, просто 3 години маячні, одне речення перетікає інше, яке не завершується - посібник для нарколога і психолога, коменти відключені чомусь 😈 Зельц вочевидь вже розпочав передвиборчу кампанію, бо матюкається як 5-класник, щоб подобатись охлосу. Хоча робить вигляд, що ні сном ні духом, бо йому спочатку треба пуйлу окуповане відписать. Лекс сидить трохи в **** від Бубона - подвійної дози допінгу було забагато. Фрідман інтерв'юер саме республіканців - Трампа і Маска, і весь час продавлював клопа на мір з пуйлом, тоді як той прикривався смертями українців, яких сам і здав ворогу, та явно виторговував собі диктатуру. Нічого нового. Там все попаковано по темам, можете глянути just for fun

https://youtu.be/8XEpoCMIADI?si=Jh6ANSAFaQ2sSPxY
показати весь коментар
06.01.2025 09:47 Відповісти
Олег Шарп ️️https://t.me/Ol_Sharp @Ol_Sharp
"... подивився як коментарі до подкасту, так і на реакцію окремих ЗМІ:
На АВС звернули увагу на те, що Зеленський навіть не спромігся подякувати Байдену за те, що він робив для України протягом цих років. Дослівно: "Зеленський вже повністю переключився на республіканський дискурс, підлизуючись до Трампа. Але діючим президентом до цих пір є Байден. Через декілька днів він направить в Україну ще велику партію грошей та зброї. Не зрозуміло, що зробить для України Трамп, але Зеленський вже повністю викинув з голови тих, кому ще недавно співав осани."
показати весь коментар
06.01.2025 09:51 Відповісти
це, звичайна хуцпа від нашого зелебоби, мали б звикнути вже.
але пану байдену дійсно є за що дякувати, і про це теж хабувати не можна: https://www.youtube.com/watch?v=TF0mllwaaDs
показати весь коментар
06.01.2025 12:26 Відповісти
Головне у день прильоту Трампа не давайте нічого гіроіческого нюхати Татарову і сховайте Стінгери для самозахисту ОП. Ато не дай Бог Татаров прокинеться від шуму двигунів літака подумає що то Кадиров у Київ прилетів...
показати весь коментар
06.01.2025 09:54 Відповісти
Краще б зняли як Зє три години мовчки жує жуйку.
показати весь коментар
06.01.2025 09:58 Відповісти
Яку жуйку? МІВІНУ. Суху мівіну.
показати весь коментар
06.01.2025 10:00 Відповісти
Трамп він своєрідний, на голову, но шоб настільки..... да і куди йому до нашиго найвеличнійшого та ігривого ігруна пісюном у цьому питанні. Я маю на увазі своєрідність на голову.
показати весь коментар
06.01.2025 09:59 Відповісти
Як кажуть москалі, "брєд сівой кобили". Шиза пробиває його мозок.
показати весь коментар
06.01.2025 10:10 Відповісти
І нащо йому -- Трампу -- так ризикувати?
"...Зеленський вважає..." -- дурень думкою багатіє.
показати весь коментар
06.01.2025 10:17 Відповісти
Нехай летить і треба щоб по літаку гатили кацапи, а може навіть і збили. А Україна буде глибоко занепокоєна
показати весь коментар
06.01.2025 10:21 Відповісти
Дитяче базікання !
показати весь коментар
06.01.2025 10:22 Відповісти
Качинський колись вважав, що було б символічно, якщо він за всяку ціну і наплювавши на ризики прибуде літаком до Смоленська.
показати весь коментар
06.01.2025 10:24 Відповісти
Что он несёт?
показати весь коментар
06.01.2025 10:29 Відповісти
Боже, яке воно дурне.
показати весь коментар
06.01.2025 10:35 Відповісти
Демократи США на це сподіваються))).
показати весь коментар
06.01.2025 10:43 Відповісти
А Трамп на роялі грає?? Може у 2 члєна зіграють??
показати весь коментар
06.01.2025 10:45 Відповісти
Наша бубочка вже не знає, як зручніше вмоститися біля дупи Трампа, та як глибше засунути туди свого язика. Тьху, блд!
показати весь коментар
06.01.2025 10:50 Відповісти
показати весь коментар
06.01.2025 10:56 Відповісти
"Це ху*ня": Зеленський прокоментував допомогу Україні від партнерів перед повномасштабним вторгненням РФ
показати весь коментар
06.01.2025 10:57 Відповісти
Непопулярні думки
@ViktorMoiseich
·
22 год
При Порошенко різниця між окупованою Донеччиною та вільною з кожним роком стає помітнішою. Неокупована розвивається, окупована деградує.

Прийшов Зеленський і виправив це, зрівняв в маштабах цілої країни.
показати весь коментар
06.01.2025 11:01 Відповісти
Цей традиційно гавкає тільки на слабких. А сильним робить масажі язиком. Трампу, Маску, і т.д. вже не знає які похвальби вишукувати. Зате на Байдена вже почав все валити.
показати весь коментар
06.01.2025 11:20 Відповісти
Як, якось, сказав один розумний єврей Губерман - якщо єврей дурний, то він дурний у всьому. Гундос, живий приклад.
показати весь коментар
06.01.2025 11:32 Відповісти
свіжак в оПУ завезли,
показати весь коментар
06.01.2025 11:34 Відповісти
ПОТУЖНИЙ підйоб
показати весь коментар
06.01.2025 11:48 Відповісти
А може в Жашкові міжгалактичний космопорт побудуємо?
І Трамп першим прилетить на космольоті?
показати весь коментар
06.01.2025 11:48 Відповісти
Не може.