9677 відвідувачів онлайн
7 641 27

Рашисти розстріляли впритул у голову двох полонених українських воїнів біля Времівки, - Офіс генпрокурора

За фактом розстрілу ворогом двох полонених ЗСУ у Волноваському районі розпочато розслідування

Російські загарбники поблизу села Времівка Волноваського району на Донеччині розстріляли двох українських військовополонених. Прокуратура розпочала розслідування за фактом воєнного злочину.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Офіс Генпрокурора.

"За оперативними даними, 3 січня 2024 року під час штурму позицій українських військ біля села Времівка Волноваського району окупанти захопили двох військовослужбовців ЗСУ. Полонених вивели з бліндажу під прицілом автоматів і розстріляли впритул у голову. Для впевненості у їхній смерті ворог зробив ще кілька пострілів", - йдеться у повідомленні. 

Розстріл військовополонених є серйозним порушенням Женевських конвенцій та класифікується як тяжкий міжнародний злочин, наголосили у прокуратурі. 

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людей (ч. 2 ст. 438 КК України).

Нині проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин злочину та осіб, причетних до його скоєння.

Нагадаємо, за даними DeepState, рашисти розстріляли трьох полонених українських воїнів біля Нескучного.

За інформацією Лубінця, тільки за 2024 рік рашисти розстріляли щонайменше 109 українських військовополонених.

Топ коментарі
+15
В нас стільки зайвих россійських полонених, плюс віськовослужбовці РПЦ плюс агенти впливу. Пора на террор відповідати.
показати весь коментар
06.01.2025 17:58 Відповісти
+10
Кажу ще раз поки не буде розстрілів кацапів на камеру одного нашого розстріляти одного підара і ***** на тирнешинал і хрести червоні.
показати весь коментар
06.01.2025 18:12 Відповісти
+8
Лубінець вже поскаржився в ООН? Треба визнати очевидне. Ніякої протидії цьому немає окрім розстрілів кацапського біосміття у відповідь. Знову середньовічна дикість і варварство перемагає цивілізацію здоровий глузд. 21 століття крокує по планеті.
показати весь коментар
06.01.2025 18:12 Відповісти

Завантаження...