10943 відвідувача онлайн
3 881 36

Мета Молдови - реінтеграція Придністров’я з виведенням військ РФ та миротворцями, - прем’єр Речан

Прем’єр Молдови Дорін Речан

Уряд Молдови наполягає на збереженні мети повернення невизнаного Придністров'я під контроль Кишинева.

Про це заявив прем’єр Молдови Дорін Речан під час кризового брифінгу 6 січня у Кишиневі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

За його словами, у Молдові не відмовляються від мети повної реінтеграції Придністров’я, цей план має починатися з виведення російських військ, що незаконно розміщені у регіоні.

Наша мета – реінтеграція країни, яка має початися з того, що Росія забере свої війська, що дозволить нам адмініструвати регіон відповідним чином. Адже ми хочемо мирного розв’язання конфлікту, а мирне вирішення починається з відкликання військ", - заявив він.

Речан наголошує на тому, що російські військові мають бути замінені незалежними миротворцями.

"Другим кроком реінтеграції є введення міжнародного миротворчого контингенту, після чого ми (конституційна влада країни - ред.) почнемо надавати послуги", - пояснив він.

Прем'єр Молдови зауважив, що до виконання цих пунктів уряд продовжуватиме "віддалену" реінтеграцію через дозвіл для придністровців користуватися можливостями, що доступні й для решти громадян.

"Ми намагаємося інтегрувати (мешканців) Придністров’я у структуру соціальних послуг, у наше бізнес-середовище, у наш ринок, щоб вони могли експортувати продукцію до ЄС тощо – так, як і решта Молдови. Ми робимо усе можливе за тих умов, коли ми не можемо забезпечити роботу правоохоронних органів або управління у цьому регіоні", - додав Речан.

"Але наша мета – повна та мирна реінтеграція Придністров’я", - резюмував прем’єр країни.

Топ коментарі
+10
Не звізди, в ПМР російських військ майже немає, росія повністю застрягла в Україні і повернути ПМР з допомогою України легко можна було за цих 3 роки, потрібно лише бажання і не боятися шахедів. Але в Молдові, як і усій Європі живуть одні лише сцикуни, котрі лише від одного лише звуку вибуху будуть ср@ти дальше, ніж бачать
показати весь коментар
06.01.2025 19:22 Відповісти
+5
А в'їб@ти по кацапні з розгону сміливості не вистачає? Будете знов цукерочками задобрювати? Ви вже четверте лесятиріччя це робите; і шо толку? Реінтегратори, блть...
показати весь коментар
06.01.2025 19:15 Відповісти
+4
І в Курахове, цапа, теж, - там вся ваша моща лежить смердить по посадкам...
показати весь коментар
06.01.2025 19:32 Відповісти

Завантаження...