4539 відвідувачів онлайн
2 859 34

Поспіх з пошуком миру може призвести до поганого врегулювання, яке лише заохотить Путіна, - WP

Мирне врегулювання в Україні. Які є ризики

Повномасштабне вторгнення РФ досягло точки перелому. Наступні кілька тижнів вирішать, чи зможе Україна залишитися суверенною державою в межах своїх довоєнних кордонів або наближених до них із повними гарантіями безпеки для своїх громадян. Або ж російський диктатор Володимир Путін отримає винагороду та додаткове заохочення у своїй війні за територіальну експансію.

Про це йдеться в матеріалі The Washington Post, передає Цензор.НЕТ.

Результат цієї війни матиме наслідки далеко за межами України, попри те, що деякі американські ізоляціоністи кажуть, що це проблема Європи. На карту поставлено довіру до США та НАТО, які пообіцяли продовжувати свою підтримку "стільки, скільки буде потрібно" для перемоги над російською агресією.

Видання WP зазначає, що час - є найважливішим ресурсом, який втрачає України. Дональд Трамп вступить на посаду 20 січня 2025 року та обіцяє швидко закінчити війну, проте не пропонує жодних конкретних деталей свого плану.

Іншим часовим обмеженням для України є зростаюча втома в Європі та бажання знайти кінець війні, яка поглинає значну частину дефіцитних запасів військової техніки на континенті. Європейці поступово переходять до ідеї переговорів на основі формули "земля в обмін на мир" як найкращого способу врегулювання війни в разі припинення американської допомоги.

"Україна навряд чи зможе пережити ще один рік цієї руйнівної війни. Але поспіх з пошуком мирного врегулювання може призвести до поганого врегулювання, яке винагородить Путіна за захоплення земель і гарантуватиме, що він розпочне новий наступ за більшу територію, як тільки матиме можливість відновити свій виснажений арсенал", - йдеться в матеріалі.

Топ коментарі
+3
Washington Post очередная помойка, что то высрали - у русни тоже заканчивается ресурс, особенно те кто готов работать на оборонку... или на себя работать?
показати весь коментар
07.01.2025 13:22
+2
Київ впаде за 96 годин. Лютий 2022 року ЦРУ... Найближчі тижні ... Звіздять, все що хто хоче. Головне, щоб читали.
показати весь коментар
07.01.2025 13:06
+2
Желание трампона совпадает с желанием Ху#ла и зелени в 2019 г. и в марте 2022 г.
показати весь коментар
07.01.2025 13:14
Коментувати
Сортувати:
Вилами по воді ....
показати весь коментар
07.01.2025 13:03 Відповісти
Київ впаде за 96 годин. Лютий 2022 року ЦРУ... Найближчі тижні ... Звіздять, все що хто хоче. Головне, щоб читали.
показати весь коментар
07.01.2025 13:06 Відповісти
А півмільйона дохлих ваньок та трильйон пройо'баних баксів стоїли того?
показати весь коментар
07.01.2025 13:22 Відповісти
Можеш почитать що писали гітлєри в 1942. Теж побідітєлі були...
показати весь коментар
07.01.2025 13:29 Відповісти
Не півмільйона. "трошки" більше

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 800 010 осіб (+1970 за добу), 9710 танків, 21 710 артсистем, 20189 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Примітка. якщо хтось захоче додати, що сюди рахують і важких, що вибули зі строю, то пригадайте статистику анало-говнєтної військової медицини. 3/4 ввжких гинуть у госпіталі. отакої.
показати весь коментар
07.01.2025 15:39 Відповісти
Сирія без Асада і ПМР без газу - теж пабєди?
показати весь коментар
07.01.2025 13:31 Відповісти
Якби не український народ так би і було.
показати весь коментар
07.01.2025 13:30 Відповісти
Желание трампона совпадает с желанием Ху#ла и зелени в 2019 г. и в марте 2022 г.
показати весь коментар
07.01.2025 13:14 Відповісти
Просто тверезий аналіз
А на хріна зараз куйлу переговори коли він наступає і щодня захоплює за новими пунктами?
показати весь коментар
07.01.2025 13:19 Відповісти
Washington Post очередная помойка, что то высрали - у русни тоже заканчивается ресурс, особенно те кто готов работать на оборонку... или на себя работать?
показати весь коментар
07.01.2025 13:22 Відповісти
Ага, вже 3 роки все закінчується та закінчується.
показати весь коментар
07.01.2025 13:53 Відповісти
нет, не заканчиваются же наоборот ... не зря выплаты НА расеи за подписание контракта увеличивают. Особенно в дефицита кадров на производстве "НЕТ", то самое производство которое необходимо для поддержания экономики.
показати весь коментар
07.01.2025 13:56 Відповісти
Якщо в них лише виплати за контракт підвищуються, то в Україні в заброньованих ТЦК гребуть.
Так хто закінчується?
Що там з кадрами в економіці України?
показати весь коментар
07.01.2025 14:21 Відповісти
зет-патриот максим калашников заявил, что бездарный путин довел экономику рф до ручки и все идет к развалу и смуте.

https://t.me/kazansky2017/15090
показати весь коментар
07.01.2025 18:02 Відповісти
Нє, ну якщо САМ зєт-патріот калашніков так сказав і аж цілий пропагандист Казанський про це каже...
Про економіку України нічого не буде, я так розумію?
показати весь коментар
07.01.2025 21:10 Відповісти
Читаю новини, очікуючи 6-ту годину в черзі щоб отримати лише тільки направлений на ВЛК. Цю країну ******* довб..би при владі, яких обрав "мудрий нарід"
показати весь коментар
07.01.2025 13:24 Відповісти
В WP знают что администрация Перми предлагает горожанам подписать контракт на участие в спецоперации. В сообщении, которое размещено в аккаунте мэрии в Telegram отмечается, что в первый год службы военнослужащим положена выплата в размере 4,5 млн рублей. ?

почему так резко выросла сумма за умереть в Украине?
показати весь коментар
07.01.2025 13:28 Відповісти
Бо вже побачили, що то квиток в один кінець. Питання в тому, що якби українська влада не крала, а забезпечувала кожну родину хоча б третиною того, що обіцяють в недоімперії, не було б "бусіфікації" та вистачало б людей для захисту України
показати весь коментар
07.01.2025 13:35 Відповісти
Охочі воювати авантюристи і патріоти закінчуються. Але там є резерв - бусифікація. Який резерв в України?
показати весь коментар
07.01.2025 13:35 Відповісти
Чергові "наступні кілька тижнів будуть вирішальними" від лівацьких ЗМІ, які пишуть це вже скоро четвертий рік як.
показати весь коментар
07.01.2025 13:38 Відповісти
Час підкрутити санкції
показати весь коментар
07.01.2025 13:46 Відповісти
І скільки ще треба повоювати щоб "путін не заохочувався"? Рік, два?
показати весь коментар
07.01.2025 13:52 Відповісти
Так воно і буде !
показати весь коментар
07.01.2025 14:09 Відповісти
Та вам-то поспішати нікуди, це ж не ви воюєте. Це українці вже на фронтах закінчуються.
показати весь коментар
07.01.2025 14:28 Відповісти
Не бачу особливого сенсу ображатися за це на них. У нас також багато хто не звертає уваги на наші втрати (економічні, демографічн, ...).

То ж якщо ми самі не проти такого розвитку подій, то чому їм не скористатися цим на свою користь.
показати весь коментар
07.01.2025 14:56 Відповісти
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c0lg3kezd5wo
показати весь коментар
07.01.2025 14:33 Відповісти
"що час - є найважливішим ресурсом, який втрачає України Джерело: https://censor.net/ua/n3528915
Найважливійшій та невідновний "ресурс"-це люди України. Все інше другорядно
показати весь коментар
07.01.2025 14:58 Відповісти
Пока путло особисто не відчує як тіло трясеться після потужного вибуху нічо не буде. Треба вдарити по бункеру тварі !
показати весь коментар
07.01.2025 15:26 Відповісти