7449 відвідувачів онлайн

США оголосили про пакет військової допомоги Україні на $500 млн

США оголосили про пакет допомоги на 500 млн доларів

Сполучені Штати надають Україні пакет військової допомоги на $500 млн.

Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив очільник Пентагону Ллойд Остін на засіданні у форматі "Рамштайн".

"Протягом останніх тижнів ми бачили як члени групи (формату "Рамштайн". - Ред.) виходять із новими важливим поставками. Німеччина оголосила, що до кінця року поставить Україні військову техніку на 680 мільйонів доларів наступного року. Норвегія сказала, що виділить близько 2 млрд, а Велика Британія - 3 млрд виділяє щорічно. Литва, Латвія, Естонія зараз увійшли до трійки найбільших постачальників допомоги Україні", - наголосив він.

"Я сьогодні оголошую ще одне виділення допомоги на 500 млн доларів. Це включає додаткові ракети для української протиповітряної оборони, більше боєприпасів, боєприпасів класу "повітря-земля" та інше обладнання для підтримки українських F-16", - додав Остін.

Топ коментарі
+5
Спочатку США планували надати Україні зброю та БК на усі передбачені 4,3 мільярди доларів.
Зеленський нахамив Байдену - сума зменшилась до 2 мільярдів.
Потім Зеленський обматюкав усу адміністрацію Байдена - після чого сума остаточно зменшилась до 0,5 мільярда.
В підсумку Зєля ''просрав'' 3,8 мільярдів доларів США.
Зеленський - геніальний бідоносець.
І як з таким Клоуном перемогти москальських окупантів.?
показати весь коментар
09.01.2025 14:47 Відповісти
+3
Лебедина пісня нормальної Америки. А попереду 4 роки друга пуйла трампушки.
показати весь коментар
09.01.2025 14:09 Відповісти
+2
А дубінський каже шо повинні надати на 2 млрд., але тому шо Зеленський матюкався, коли давав інтерв'ю то дали тільки 500 млн.
показати весь коментар
09.01.2025 13:52 Відповісти

Завантаження...