США оголосили про пакет військової допомоги Україні на $500 млн

Сполучені Штати надають Україні пакет військової допомоги на $500 млн.
Як передає Цензор.НЕТ, про це заявив очільник Пентагону Ллойд Остін на засіданні у форматі "Рамштайн".
"Протягом останніх тижнів ми бачили як члени групи (формату "Рамштайн". - Ред.) виходять із новими важливим поставками. Німеччина оголосила, що до кінця року поставить Україні військову техніку на 680 мільйонів доларів наступного року. Норвегія сказала, що виділить близько 2 млрд, а Велика Британія - 3 млрд виділяє щорічно. Литва, Латвія, Естонія зараз увійшли до трійки найбільших постачальників допомоги Україні", - наголосив він.
"Я сьогодні оголошую ще одне виділення допомоги на 500 млн доларів. Це включає додаткові ракети для української протиповітряної оборони, більше боєприпасів, боєприпасів класу "повітря-земля" та інше обладнання для підтримки українських F-16", - додав Остін.
Зеленський нахамив Байдену - сума зменшилась до 2 мільярдів.
Потім Зеленський обматюкав усу адміністрацію Байдена - після чого сума остаточно зменшилась до 0,5 мільярда.
В підсумку Зєля ''просрав'' 3,8 мільярдів доларів США.
Зеленський - геніальний бідоносець.
І як з таким Клоуном перемогти москальських окупантів.?