8782 відвідувача онлайн
1 134 33

69 підстанцій Укренерго забезпечили другим рівнем захисту, ще на 13 тривають роботи, - Шмигаль

Захист підстанцій Укренерго

Станом на зараз другим рівнем захисту забезпечено 69 підстанцій НЕК "Укренерго", ще на 13 тривають роботи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив премʼєр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду.

"Першим рівнем укриттів захищені на сьогодні всі об'єкти нашої енергетики. Другим рівнем було прийнято рішення захистити 84 великих об'єкти "Укренерго". Цей пул великих підстанцій був розподілений на три черги. У першій черзі станом на сьогодні 69 об'єктів захищено і трансформатори "закатані" в укриття. Ще 13 об'єктів протягом січня буде захищено", - сказав Шмигаль.

Крім того, розпочалося будівництво укриттів третього рівня, які мають захистити 22 підстанції від ракетних ударів.

Нагадаємо, нещодавно Шмигаль повідомляв, що міжнародні партнери внесли до Фонду підтримки енергетики України понад 1 мільярд євро.

Топ коментарі
+6
Вау, ще пара років кацапських бомбувань і нам потужно прозвітують за третій рівень... Ну, "хоч паржалі", і то збс...
показати весь коментар
10.01.2025 14:29 Відповісти
+5
Підозрюю, колись закінчиться війна, може оберуть нову владу, розсекретять всі оці рівні захисту з фото та кошторисами. І от тоді офігіємо. Правда Шмигаль і Ко не офігіють - а що їм станеться у віллі на Лазурному узбережжі?
показати весь коментар
10.01.2025 14:22 Відповісти
+3
Та коли все розсекретять, і не тільки рівні захисту, ми колективно ох@їємо з вкрадених сум.
показати весь коментар
10.01.2025 14:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Підозрюю, колись закінчиться війна, може оберуть нову владу, розсекретять всі оці рівні захисту з фото та кошторисами. І от тоді офігіємо. Правда Шмигаль і Ко не офігіють - а що їм станеться у віллі на Лазурному узбережжі?
показати весь коментар
10.01.2025 14:22 Відповісти
Та коли все розсекретять, і не тільки рівні захисту, ми колективно ох@їємо з вкрадених сум.
показати весь коментар
10.01.2025 14:35 Відповісти
якщо ще буде де обирати ...бо я чесно оху.. від тотальної корупції та здачі України
показати весь коментар
10.01.2025 14:38 Відповісти
Вау, ще пара років кацапських бомбувань і нам потужно прозвітують за третій рівень... Ну, "хоч паржалі", і то збс...
показати весь коментар
10.01.2025 14:29 Відповісти
прозвітують про незламний зельоний рівень (80 лвл )
показати весь коментар
10.01.2025 14:47 Відповісти
нєнє!
я, оце в рівнях не дуже шарю.
шмигаль, давай в млрд.
скільки ********?
показати весь коментар
10.01.2025 14:46 Відповісти
який Ви некоректний ... правильно казати освоїли

ахметовський холуй шмигаль важко працює ..а Ви оце так його прям безсоромно (
показати весь коментар
10.01.2025 14:48 Відповісти
Переклалаю:
наразі покрали 69% грошей, решту покрадуть вже в січні бо нема де складать
показати весь коментар
10.01.2025 14:53 Відповісти
О, тут всёпропальщики отметились. А ничего что блекаутов уже давненько не было? Я генератор давно не запускал, а прошлой зимой приходилось. Таки сделали что-то что система выдерживает обстрелы
показати весь коментар
10.01.2025 14:53 Відповісти
спеціально для зелених дегенератів попріколу.
київ. лівий берег. сьогодні 10.01.2025 вранці.
показати весь коментар
10.01.2025 14:57 Відповісти
Меня в зелёные записать 🤣🤪🤔
А Киев с маленькой буквы - это паливно 🤣😁
показати весь коментар
10.01.2025 15:05 Відповісти
ти гірше за зелених. ти малорос. зкацаплений москворотий малорос.
показати весь коментар
10.01.2025 15:08 Відповісти
Ну це ти написав Київ з маленькою литери. То хто тут малорос? 😁
показати весь коментар
10.01.2025 15:12 Відповісти
спеціально для малороса собачою мовою:
Лапслок - это стиль написания текста, в котором не используются заглавные буквы.
показати весь коментар
10.01.2025 15:17 Відповісти
Ти спалився, ботіку🤣
показати весь коментар
10.01.2025 15:26 Відповісти
Тіко кацап може написати Київ з маленької, щей при цьому ліхорадочно вишукувати якесь недогуге виправдовування.
Тупонув? То вибачайся. Столицю своєї Країни тре писати з великої літери, тай добре ще шо хоч Україна не написав з маленької, хоча здається шо ти так ї зробиш
показати весь коментар
10.01.2025 17:06 Відповісти
це, для вас селюків київ, столиця на яку дрочите, перед якою тремтите.
для мене це місто, де народились мої батьки, де народився і виріс я, де народились мої діти. до речі те ж з киянкою.
для нас це, просто наше місто. наше найулюбленіше місто. хоча, є багато інших красивих міст.
і яке, до речі вже три дні беруть твої улюблені кацапи.
так шо, знову в штангу.
показати весь коментар
10.01.2025 18:50 Відповісти
Сходи до лікаря, тобі конче потрібно.
З тобою шось не так, як на мене просто ********, можливо лікарь шось більш обнадійлеве скаже
показати весь коментар
10.01.2025 20:55 Відповісти
тобто, ти чітко усвідомив різницю між мною, столичним жиганом і тобою приїжджим кугутом?
добре!
знай своє місце!
показати весь коментар
10.01.2025 21:01 Відповісти
*Столичний жиган*?
Це найкраще/найчудніше шо я чув за останній час
По розуму скоріше отой джіган шо на раші.
З чого ти взяв шо я приїжджий, довгенько я живу в Полтаві і не куди не збираюсь їхати.
Чесно ти якийсь кумедний.
Жгі ісчо, тебе цікаво читати.
показати весь коментар
10.01.2025 21:26 Відповісти
та Ви нам розкажіть ..перемога вже настала ?!..УРА !

скільки там території відвоювали, сіл звільнили, корупціонерів посадили ?

що ж ви своїм типу "генератором" міряєте
показати весь коментар
10.01.2025 15:09 Відповісти
Стаття про захист енергосистеми, і таки вони це зробили. А в вас істерика походу 😁
показати весь коментар
10.01.2025 15:15 Відповісти
ага ..вам там вище написали про Київ, гнида подоляковська )
показати весь коментар
10.01.2025 15:16 Відповісти
а Ви в курсі що в укр мові "в вас" не пишуть?..перед приголосним
показати весь коментар
10.01.2025 15:17 Відповісти
Та бачу що реальна істерика 🤣
показати весь коментар
10.01.2025 15:23 Відповісти
А ось і подоляцька гниль захищати мародерів зелених приперался. У спам.
показати весь коментар
10.01.2025 15:42 Відповісти
Зараз немає блекаутів, як торічної зими - це факт. Але тут є їбануті в істеріці від цього факта 🤣
показати весь коментар
10.01.2025 15:30 Відповісти
"У 2024 році Україна втратила понад 3600 км² території на всіх напрямках: основні цифри військової ситуації за рік У 2024 році Сили оборони України втратили контроль над понад 3600 км² територій на всіх напрямках: Херсонщина, Запоріжжя, Донеччина, Луганщина, Харківщина."

і це факт.
показати весь коментар
10.01.2025 15:34 Відповісти
Стаття про захист енергосистеми, а в тебе реальна істерика 🤣
показати весь коментар
10.01.2025 15:40 Відповісти
мда ..щось подоляковська ботоферма зовсім тупа стала
показати весь коментар
10.01.2025 15:43 Відповісти
ти телепень чи то ти з рашки ?
показати весь коментар
10.01.2025 15:45 Відповісти
"Ніколи не сперечайтеся з ідіотами. Ви опуститеся до їхнього рівня, де вони вас задавлять своїм досвідом», Марк Твен."

ще одного ідіота шимуса додалось