8651 відвідувач онлайн
4 735 39

Підготовка до зустрічі Трампа та Путіна триває, найближчим часом вони можуть провести телефонну розмову, - Волтц

Волтц про зустріч Трампа і Путіна

Триває підготовка до зустрічі між новообраним президентом США Дональдом Трампом та диктатором РФ Володимиром Путіним.

Про це заявив майбутній радник обраного президента США з нацбезпеки Майк Волц в ефірі ABC News, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також Волтц розповів, що "найближчими днями або тижнями" Трамп і Путін можуть поговорити по телефону.

"Ми над цим працюємо. Я очікую дзвінка принаймні найближчими днями або тижнями", - сказав радник обраного президента США.

Волтц зазначив, що Трамп вважає, що врегулювання війни РФ проти України неможливе без діалогу з Москвою. За словами радника Трампа, саме над цим обраний президент США і працюватиме у наступні місяці.

"Усі знають, що це має завершитися якимось дипломатичним шляхом. Я просто не думаю, що реально сказати, що ми збираємося вигнати кожного росіянина з кожного дюйма української землі", - сказав Волтц.

Раніше повідомлялося, що Швейцарія готова прийняти зустріч президента США Дональда Трампа і російського диктатора Володимира Путіна щодо війни в Україні.

Топ коментарі
+11
Впевнений пуйло зараз радіє: воно вкрало Крим , окупувало частково 4 області, вбило сотні тисяч українців, і продовжує займатись тероризмом в масштабах країни.

І після всього цього з ним напрошується говорити президент америки, говорити на рівних!

Вбивай, гвалтуй, кради, катуй. Якщо в тебе є ядерка - значить можна.
показати весь коментар
12.01.2025 17:56 Відповісти
+10
До чого дійшов світ-два старця з психічними розладами будуть вирішувати судьбу не тільки України а і всього світу, в якому вже зараз фундаментально порушені роками вибудованний міжнародний порядок. Є відчуття, що далі нас чекають дуже тяжки часи з постійними війнами та кризами по всій планеті.
показати весь коментар
12.01.2025 17:48 Відповісти
+7
Там кацапи виють, просять термінову зустріч, фінальний акорд старого Байдена таки прищемив їм добряче хвоста. Зараз у Трампа сильний важіль на ***** - ці санкції. От і побачимо, використає він його чи ні, щоб примусити ***** до миру з урахуванням українських вимог, чи ні.
показати весь коментар
12.01.2025 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
США повинні були контактувати з Гітлером і під час Другої світової війни. Швидше за все, сьогодні у нас взагалі не було такої ситуації.
показати весь коментар
12.01.2025 17:34 Відповісти
Ну, по большому счету оно так и было.
Более того, Адик с Муссолини называли Рузвельта идиотом после его попыток контактировать с ними.

Но это нормально. Американцы мыслят не лозунгами, а прагматично и практично - они обучались этому несколько веков.

В странах с нормальной разведкой, на стол руководителю кладутся различные сценарии, из которых затем выбирается наиболее выгодный или наименее затратный.

Ну нельзя ничего на данный момент сделать с РФией. Да хоть всех 18-летних и женщин мобилизуй, а у оркотни орков все равно больше. И сколько оружия ни дай - у РФии все равно больше, а оружия способного поддерживать окопную войну образца ПМВ - и того меньше.

Вот и мыслят трезво.

Впрочем так мыслят не только американцы. Так мыслил например Маннергейм.
показати весь коментар
12.01.2025 18:29 Відповісти
Для успешного ведения переговоров нужно обладать высоким IQ, что весьма сомнительно для людей, которых Трамп выбрал для своей команды. И хорошо зная Трампа по его первому сроку, нужно быть очень скептичным, ожидая какого-либо положительного результата от этих "переговоров" Особенно для Украины.
показати весь коментар
12.01.2025 19:01 Відповісти
II Світова Війна, грудень-січень 1941 року, німці під Москвою. Ф. Д. Рузвельт хоче зустрітись з Гітлером, Сталіном і поговорити про закінчення війни...? Перший пункт угоди, перестати стріляти і миритись по лінії фронту? Про загарбані території треба забути і змиритись, бо Рейх могутній, багато пушок , танків, літаків , велика культура, історія і вони ж взяли Париж...?! Якщо Союз не піде на умови сдєлкі США перестануть допомагати по Ленд-лізу...!? Кінець Війні, я приніс Світу і Америці обіцяне-МИР?!?
показати весь коментар
20.01.2025 15:50 Відповісти
FDR didn't have the balls for this. But Trump will put Ukraine on the sacrificial altar in the blink of an eye. Just to line his pockets with the oil money of russia. Just wait. Not much time left. Sadly.
показати весь коментар
20.01.2025 16:02 Відповісти
Там кацапи виють, просять термінову зустріч, фінальний акорд старого Байдена таки прищемив їм добряче хвоста. Зараз у Трампа сильний важіль на ***** - ці санкції. От і побачимо, використає він його чи ні, щоб примусити ***** до миру з урахуванням українських вимог, чи ні.
показати весь коментар
12.01.2025 17:37 Відповісти
Історія показує, що той, хто вештається з ******, програє (Кадафі, Асад, Янукович). Вони або гинуть, або в кращому випадку переїжджають на росію. То що, Трамп все ж таки хоче бути лузером?
показати весь коментар
12.01.2025 17:40 Відповісти
Ви вважаєте що Трам може переїхати на рАсію?
показати весь коментар
12.01.2025 17:51 Відповісти
Це залежить від того наскільки ***** буде "хорошим парнєм" для Трампа.
показати весь коментар
12.01.2025 18:08 Відповісти
⚡️Трамп готовий зняти обмеження на далекобійну зброю Україні, щоб посадити путіна за стіл переговорів, - радник Трампа Волтц

Також, щоб зміцнити позицію України, США може запровадити енергетичні санкції проти рф.
показати весь коментар
12.01.2025 17:42 Відповісти
Це Байден зробив. Трамп може зняти обмеження на поставку зброї, не по чайній ложці а завалити Україну зброею. І бажано далекобійною.
показати весь коментар
12.01.2025 17:48 Відповісти
А чому ж не реально? росія - країна-агресор, саме вона розпочала війну, і саме вона повинна залишити останній клаптик української землі! От ти, Волтц, погодишся, аби віддати клаптик штату Техас Мексиці, який раніше саме їй і належав?
показати весь коментар
12.01.2025 17:44 Відповісти
Який клаптик? Свого часу США анексували у Мексики 50 % території і досі не збираються віддавати. Теж вони пропонують і путіну, бери території, але закінчи війну.
показати весь коментар
12.01.2025 17:54 Відповісти
Может тогда ***** сразу территорию бывшей ри (роzzийской империи) подарить? Ну чтобы он прям гарантированно больше не нападал и пришел мир на вечные времена? А лучше и НАТО подальше от рашистов отодвинуть, как ***** и требовал перед 24.02.2022. Вот тогда точно будет мир и никакой эскалации!
показати весь коментар
12.01.2025 19:04 Відповісти
А також Каліфорнію ...разом з Аляскою ...
показати весь коментар
12.01.2025 18:05 Відповісти
розпалюють в Сі ревнощі
показати весь коментар
12.01.2025 17:44 Відповісти
Памятаю останню їх зустрич. Саме тоді Дональдушка за так здав агента США з самого самого апарату *****, да так здав шо того вимушено евакуювали з Параші.
показати весь коментар
12.01.2025 17:47 Відповісти
До чого дійшов світ-два старця з психічними розладами будуть вирішувати судьбу не тільки України а і всього світу, в якому вже зараз фундаментально порушені роками вибудованний міжнародний порядок. Є відчуття, що далі нас чекають дуже тяжки часи з постійними війнами та кризами по всій планеті.
показати весь коментар
12.01.2025 17:48 Відповісти
Світ змінився, та він й змінюється постійно, Америка змінилась теж якщо їх президент веде розмови, зустрічі з війсковим злочинцем та терористом ****** в.в.!
Й схоже зміни не на краще. Час покаже.
показати весь коментар
12.01.2025 18:51 Відповісти
телефонну розмову

баришня, баришня
тфу тфу
баришня, добавочний два пятнадцать, пожалуйста.

для цього необхідна ретельна підготовка.

показати весь коментар
12.01.2025 17:48 Відповісти
якісь переговори там точно йдуть, я це помічаю по відсутності на протязі 3 тижнів обстрілів стратегічною авіацією, останній раз був на різдво
показати весь коментар
12.01.2025 17:49 Відповісти
Не дуріть людей(Зустріч може й буде,але лиш для зустрічі,й фронт рухається не в нашу сторону(й поки він рухається,допоки зустрічі будуть аля відосиками(((
показати весь коментар
12.01.2025 17:50 Відповісти
Підготовка до зустрічі Трампа та Путіна триває

Божечки!
Трударі! Стіко роботи!
Ніби експедицію до Бетельгейзе готують, пля...
показати весь коментар
12.01.2025 17:52 Відповісти
Не в тему. Дуже болить. Вибачте. Розумію також, що без України немає будь-яких перемовин. ЗУПИНІТЬСЯ. зєлєнський буде представляти Україну ??? Він вже погодився, що питання України буде вирішувати ... Трамп. То на що ми сподіваємось у перемовинах, на які раптом запросять нашого Лідора-Чмоньку ? Щоб він там поматюкався та підписав будь-який папірець на кшталт безпекових угод ? Я - частина народу. І маю право сказати "Я ПРОТИ домовленостей за ІСТОРІЄЮ Лідора." Перемовини тільки за умови звільнення нашого Чмоньки ! Я у майбутньому погоджусь з будь-якими угодами наших ... колишніх ГЕНЕРАЛІВ та ПРЕЗИДЕНТІВ.
показати весь коментар
12.01.2025 17:53 Відповісти
Матюкається, тому що не вчився у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
показати весь коментар
12.01.2025 18:05 Відповісти
Якщо чесно, то я не знаю де він Чмонька взагалі вчився крім "школи маслюкова". Чого там навчали знають всі колишні совєцкіє подданіє. Я теж з тих подданіх. Тому й знаю що до чого й по чому.
показати весь коментар
12.01.2025 18:12 Відповісти
Президент не повинен розмовляти мовою фені.
показати весь коментар
12.01.2025 18:23 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2025 17:56 Відповісти
Нічого про Україну без України тихенько пішло в ліс...
показати весь коментар
12.01.2025 17:59 Відповісти
Ну, якщо ви це написали, то це вже означає, що тихенько не пішло, і вже не в ліс !
показати весь коментар
12.01.2025 18:13 Відповісти
вже провели…
показати весь коментар
12.01.2025 18:15 Відповісти
а цей волтц не брат
говнюковича??
показати весь коментар
12.01.2025 18:26 Відповісти
"Телефонну розмову..." Да вы что? Вот это движ!!! А секс с врагом вообще б стал началом дружбы!
показати весь коментар
12.01.2025 18:32 Відповісти
"Усі знають, що це має завершитися якимось дипломатичним шляхом. Брехливе американське тріпло....Всі знають вже давно,що "трамбон обіцяв закінчити війну ,ще навіть не сівши в крісло президента США.США,світові лицемірні аферисти,обіцянкам котрих ,вірити нікому у світовій спільноті більше не варто.За виключенням рашиста,котрий бачить,як у випадку з Україною,США дотримуються ,поки що з ним ,"підкилимних домовленостей",які мають за мету часткову окупацію рашистом ,території України...
показати весь коментар
12.01.2025 18:56 Відповісти
Не варто Траппу зустрічатись з ****** до інагурації. Бо, як не крути, МАГА буде знаходитись у більш слабкій позиції.
показати весь коментар
12.01.2025 19:04 Відповісти
Для трампа це нормально тиснути руку кримінальному злочинцю, якому видано ордер на арешт? Неможливо уявити, щоб під час другої світової війни Рузвельт проводив би зустріч і дружні перемовини з гітлером.
показати весь коментар
12.01.2025 22:51 Відповісти
А Маскаль буде третім? Без Маскаля телефонна розмова буде недійсна.
показати весь коментар
12.01.2025 23:36 Відповісти