10065 відвідувачів онлайн
4 015 29

Швейцарія готова провести зустріч Трампа й Путіна

Трамп заявив про підготовку зустрічі з Путіним

Швейцарія готова прийняти зустріч президента США Дональда Трампа і російського диктатора Володимира Путіна щодо війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Le Temps.

Як зазначається, Швейцарія готова прийняти саміт між президентами Дональдом Трампом і Володимиром Путіним, якщо вони цього вимагатимуть.

"Після саміту в Бюргенштоку Україну, Росію та Сполучені Штати регулярно інформували про нашу готовність підтримати будь-які дипломатичні зусилля, спрямовані на встановлення миру", - заявив представник МЗС Швейцарії Ніколя Бідо.

Водночас зазначається, що йдеться про участь трьох сторін - США, Росії та України.

Також зауважується, що Швейцарія не візьме на себе ініціативу.

Раніше видання Reuters повідомило, що обраний президент США Дональд Трамп заявив, що між ним і президентом Росії Володимиром Путіним планується зустріч.

Своєю чергою речник російського диктатора Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін готовий до зустрічі з обраним президентом США Дональдом Трампом, однак для цього нібито потрібна "політична воля".

Топ коментарі
+17
Знову МКС обісцяли. Яке нах,міжнародне право? Забудьте. Право сили. Дожилися.
показати весь коментар
12.01.2025 09:53 Відповісти
+14
А як же МКС? Ах да, я ж забув що мми вже живемо в нових реаліях де закони в минулому. А сьогодні закон це гроші або граната
показати весь коментар
12.01.2025 10:12 Відповісти
+12
Про арешт вже мова навіть й не йде?Головне ,щоб москальські фірми по продажу скарпленого газу в Швейцарії працювали,бо вони ж платять податки((((
показати весь коментар
12.01.2025 10:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не приїде Пуйло! От,якби в КНДР,Ірані,Монголії або Білорусі,тоді так! А в Швейцарію засцить! Там Гаага поруч!
показати весь коментар
12.01.2025 09:44 Відповісти
"путен" треба писати в лапках,бо справжнє фуйло здохло більше року тому.
показати весь коментар
12.01.2025 11:33 Відповісти
Швейцарія Римський статут не підписувала?
показати весь коментар
12.01.2025 09:46 Відповісти
отакої!
монголії можна, а швейцарії не можна?
що це за расізм?
показати весь коментар
12.01.2025 09:48 Відповісти
Швейцария 18 июля 1998 / 12 октября 2001 подписала/ратифицировала.
показати весь коментар
12.01.2025 13:10 Відповісти
Зубные коронки уже все продали?
показати весь коментар
12.01.2025 09:51 Відповісти
Знову МКС обісцяли. Яке нах,міжнародне право? Забудьте. Право сили. Дожилися.
показати весь коментар
12.01.2025 09:53 Відповісти
Право сили завжди діяло.
показати весь коментар
12.01.2025 12:52 Відповісти
Завжди чи не завжди але ж робили якісь конструкції цивілізовані. Ми в 21 столітті знаходимося чи в середньовіччі?
показати весь коментар
12.01.2025 14:55 Відповісти
В 21 столітті США Ірак бомбили,чи це інше?

Є Радбез ООН,де кілька країн вирішує свої справи.Це по вашому не груба сила?
показати весь коментар
12.01.2025 15:39 Відповісти
А як же МКС? Ах да, я ж забув що мми вже живемо в нових реаліях де закони в минулому. А сьогодні закон це гроші або граната
показати весь коментар
12.01.2025 10:12 Відповісти
У МКС зараз дуже зайняті, вони Нетаньяху "розшукують"...
показати весь коментар
12.01.2025 10:51 Відповісти
А міг би в Сиріі - в Алеппо
показати весь коментар
12.01.2025 10:14 Відповісти
Про арешт вже мова навіть й не йде?Головне ,щоб москальські фірми по продажу скарпленого газу в Швейцарії працювали,бо вони ж платять податки((((
показати весь коментар
12.01.2025 10:21 Відповісти
Треба з ****** зустрічатися тільки в Гаазі.Зустрічі будь кого, будь де з ****** не буде мати успіхів.
показати весь коментар
12.01.2025 10:30 Відповісти
Два маразматика
показати весь коментар
12.01.2025 10:31 Відповісти
Для такої маленької країни приїзд одразу двох перших світових "йо..них ідіотів" то вже занадто.
показати весь коментар
12.01.2025 10:35 Відповісти
А що, Римський статут у Швейцарії вже анулювали?
показати весь коментар
12.01.2025 10:49 Відповісти
Швейцарія хоче війти в історію сутенершою для двох диктаторів, якім місце на шибениці.
показати весь коментар
12.01.2025 10:53 Відповісти
Швейцарія - це як золотий гофрований шланг. Все навколо ває згоріти, і тільки хитросракі швейцарці мають залишитись при своїх інтересах
показати весь коментар
12.01.2025 10:55 Відповісти
А швейцарія не повинна заарештувати ***ла,як міжнародного терориста і злочинця?
показати весь коментар
12.01.2025 11:45 Відповісти
Це що, Швейцарія дорівнює Монголії у відношенні до МКС?
показати весь коментар
12.01.2025 11:58 Відповісти
В чергу, там наче Словаччина була перша. Зараз ще будуть битися за те, хто проведе перемовини двох диктаторів. Світ остаточно кукухою поїхав.
показати весь коментар
12.01.2025 13:27 Відповісти
Цікаво, що всі шановні дописувачі згадали і римський статут, і золоті коронки (все так, підтримую!), але НІХТО не звернув увагу на те, що голови двох країн намагаються порішати долю третьої країни БЕЗ ЇЇ УЧАСТІ!!! Тобто Україна знов не суб'єкт, а об'єкт перемовин! Неживий предмет - стіл чи рушник -хто ж його питає, чий він! Вже не бентежить?!
показати весь коментар
12.01.2025 13:39 Відповісти
Тобто ГАРАНТУЄ НЕ АРЕШТОВУВАТИ? Швейцарці- фашисти
показати весь коментар
12.01.2025 13:41 Відповісти
показати весь коментар
12.01.2025 13:46 Відповісти
ЩО ви тут гоните на Швейцарію. Вони на живця хочу тіймать *****. Дадуть йому гарантії, а по приїзду арештують. Хіба нє?
показати весь коментар
12.01.2025 15:02 Відповісти