7087 відвідувачів онлайн
5 291 40

Путін думав, що захопить Київ за лічені дні. Насправді в центрі Києва побував я, - Байден

президент СЩА Джо Байден

Президент США Джо Байден заявив, що зовнішня політика його адміністрації на дала Росії досягнути своїх стратегічних цілей у війні проти України.

Про це він сказав у промові у Державному департаменті США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Байден згадав про повномасштабне російське вторгнення в Україну, говорячи про те, що за його адміністрації вороги США ослабли, зокрема і Росія.

"Коли Путін вторгся в Україну, він думав, що захопить Київ за лічені дні. Насправді ж після початку війни в центрі Києва побував я, а не він. Путін цього не зробив", – пожартував американський президент. "Їхати на потязі було довго! Але я – єдиний верховний головнокомандувач (США. – Ред.), який відвідав зону бойових дій, яка не контролюється військами США", – додав він.

За словами президента, США допомогли Україні та зупинили Путіна, тому за майже три роки повномасштабного вторгнення йому "не вдалось досягти жодної стратегічної мети". "Йому досі не вдалось підкорити Україну. Не вдалось зламати єдність НАТО. Не вдалось захопити значних територій", – перелічив Байден.

Пізніше він назвав два завдання, які поставив перед собою з початку повномасштабного вторгнення Росії: згуртувати світ на підтримку України та "уникнути війни між двома ядерними державами".

"Нам вдалось і те, й те. І сьогодні Україна – все ще вільна та незалежна країна, яка має потенціал на світле майбутнє. Ми заклали підґрунтя для наступної адміністрації, щоб вони могли захистити світле майбутнє українського народу", – підсумував Байден.

Топ коментарі
+25
Дід правду каже !

Дякуємо, пане Президент за Вашу підтримку України!

.
показати весь коментар
13.01.2025 22:58 Відповісти
+20
сотні рейсів літаків із зброєю до України, бо знає чого від гівнюка трампона чекати
показати весь коментар
13.01.2025 23:00 Відповісти
+12
так хто ж міг подумати, що курва Боневтік ?

краще б він втік і залишив все Залужному !
показати весь коментар
13.01.2025 23:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І даже їм відому КИЇВСЬКУ ПЕРЕПИЧКУ на Хрещатику
показати весь коментар
13.01.2025 22:49 Відповісти
А ви з кого смieтесь?
показати весь коментар
13.01.2025 23:42 Відповісти
У Блінкена під час виступу вигляд достатньо pleased.. https://www.youtube.com/watch?v=rqAUK32DAns
показати весь коментар
13.01.2025 22:50 Відповісти
А Трамп їхати до Київа БОИТЬСЯ
показати весь коментар
13.01.2025 22:50 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2025 22:51 Відповісти
Дід правду каже !

Дякуємо, пане Президент за Вашу підтримку України!

.
показати весь коментар
13.01.2025 22:58 Відповісти
Ви могли б зробити так щоб кацап під масквою окопи рив але ви в шмарки грались не відомо що ще рудий пудель вчуде.
показати весь коментар
13.01.2025 22:53 Відповісти
не могли, не треба триндіти !

в рашки досі перший за кількістю арсенал ЯО

Дід ходив по лезу ядерної війни і вправно впорався
показати весь коментар
13.01.2025 23:04 Відповісти
А шо це дід під дємбель так активізувався?
показати весь коментар
13.01.2025 22:55 Відповісти
сотні рейсів літаків із зброєю до України, бо знає чого від гівнюка трампона чекати
показати весь коментар
13.01.2025 23:00 Відповісти
Так уже ж відповідальності ніякої. Можна 3, 14ти.
показати весь коментар
14.01.2025 06:55 Відповісти
не думав він, а впевнений був в тому, що саме так і буде, і не інакше.
показати весь коментар
13.01.2025 22:57 Відповісти
так хто ж міг подумати, що курва Боневтік ?

краще б він втік і залишив все Залужному !
показати весь коментар
13.01.2025 23:07 Відповісти
після "прильота" від ЗЄлі весь Генштаб ЗСУ на чолі з Головнокомандуючим стали нікому не потрібними "інвалідами"

ЗЄля для України не буйловий арєшнік, а пісєц хєрєшнік

дай Бог, щоб взагалі Україна вціліла

.
показати весь коментар
14.01.2025 01:11 Відповісти
***** обісралося...
показати весь коментар
13.01.2025 23:02 Відповісти
Це був сильнии хід Баидена - якби ше на зброю не поскупився
показати весь коментар
13.01.2025 23:02 Відповісти
Ага разом із Татаровим
показати весь коментар
13.01.2025 23:05 Відповісти
що "старий пердун" плющить ?
випий бояри !

.
показати весь коментар
13.01.2025 23:08 Відповісти
Антон, не світись. Ми і без тебе знаємо, що кацапи ненавидять діда. Та і взагалі, дід що, мав обов'язок щось робити для України?
показати весь коментар
14.01.2025 05:59 Відповісти
Пуйло справді захопив, але за щоку.
показати весь коментар
13.01.2025 23:12 Відповісти
коли це було цікаво? схоже на стьоб
показати весь коментар
13.01.2025 23:15 Відповісти
Та ні, справді приїздив. В лютому 23 року був в Києві.
показати весь коментар
14.01.2025 03:21 Відповісти
то ж через рік було. По риториці як про 22 рік каже
показати весь коментар
14.01.2025 23:03 Відповісти
Може на те й розрахунок, що сприйматимуть наче це було акурат в 22, у самий розпал подій, а не коли першу хвилю кацапської навали вдалося відбити і сяк-так, але забезпечити безпеку неба над Києвом. Хто там перевірятиме, коли саме він приїздив.
показати весь коментар
16.01.2025 01:38 Відповісти
Ну,про єдність НАТО він загнув трошки!
показати весь коментар
13.01.2025 23:23 Відповісти
Краще б мовчав. Американці на виборах показали все що думають про його досягнення.
показати весь коментар
13.01.2025 23:39 Відповісти
А ми про що думали, коли за клоуна пiдв`язалися? Про гарячу фазу вiйни?
показати весь коментар
13.01.2025 23:45 Відповісти
немов би для холодної фази він підходить
показати весь коментар
14.01.2025 04:59 Відповісти
Дякуємо громадянам Сполучених Штатів, владі і особисто Президенту Байдену, що завдяки їхній допомозі Україна встояла проти ординської навали!
Дякуємо!
показати весь коментар
13.01.2025 23:46 Відповісти
Могло бути гірше. Дякую за допомогу!
показати весь коментар
14.01.2025 00:09 Відповісти
Ага,пам'ятаєм як драпало американське посольство з Києва перед вторгненням і як американські інструктори і кораблі так само втікали лишаючи Україну сам на сам з рашистською машиною.
показати весь коментар
14.01.2025 01:52 Відповісти
цікаво було би подивитись касапську реакцію на ці слова Байдена
показати весь коментар
14.01.2025 02:30 Відповісти
Так виж думали так само, як Путiн
показати весь коментар
14.01.2025 03:16 Відповісти
Перемога, перемога. Ворог щоденно просувається на захід, захоплюючи нашу територію, економіка ворога ніхрена не зруйнована (тому що, як з'ясувалось, нездатні), населення Украіни скоротилось в двічі, промисловість і енергетика зруйнована, НАТО фсьо.
показати весь коментар
14.01.2025 06:53 Відповісти
молодець!