9503 відвідувача онлайн
1 846 44

Прикордонники затримали росіянина, який переправляв на човні двох ухилнятів до Молдови. ФОТО

Росіянин переправляв ухилянтів на човні

Прикордонники Подільського загону затримали вночі трьох осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон на межі Одеської області і Придністров'я - через Кучурганський лиман - на надувному човні з підвісним мотором.

Про це повідомили в Держприкордонслужбі, передає Цензор.НЕТ.

Як виявили порушників?

"Рух плавзасобу у напрямку українського берега з боку суміжної держави виявив прикордонний наряд за допомогою технічних засобів охорони кордону. Дочекавшись моменту швартування та посадки двох чоловіків до човна, прикордонники затримали їх разом із рульовим", - ідеться в повідомленні.

Росіянин переправляв ухилянтів на човні

Як діяли порушники?

Як з’ясувалося, організатором незаконного переправлення був 29-річний громадянин Російської Федерації, який проживає у Придністровському регіоні Молдови. Він мав намір переправити через кордон двох громадян України призовного віку.

Чоловіки тримали зв’язок із організатором через один із месенджерів, де отримували вказівки щодо маршруту руху до кордону. Вартість "послуг" складала 3 тисячі доларів США з кожного, які необхідно було переказати на криптогаманець адміністратора каналу.

За фактом вчинення злочину щодо рульового човна направлено повідомлення до Нацполіції. Стосовно "клієнтів" складено протоколи про адміністративне правопорушення. Матеріали справ скеровано до суду.

Нагадаємо, За результатами проведення першого етапу спецоперації з перекриття каналів вивозу чоловіків за кордон Нацполіція вже оголосила 45 підозр.

Топ коментарі
+7
"...Ухилянтів..."
Що, вже якісь поліціянти та прокурори тікають?!?
показати весь коментар
14.01.2025 10:37 Відповісти
+7
Баканов сидить?
показати весь коментар
14.01.2025 10:42 Відповісти
+6
....чи тцкуни
показати весь коментар
14.01.2025 10:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"...Ухилянтів..."
Що, вже якісь поліціянти та прокурори тікають?!?
показати весь коментар
14.01.2025 10:37 Відповісти
....чи тцкуни
показати весь коментар
14.01.2025 10:38 Відповісти
Ухилянт - посібних окупантів. Вирок - 15 років жорсткого режиму з конфіскацією усього майна.
показати весь коментар
14.01.2025 10:38 Відповісти
Баканов сидить?
показати весь коментар
14.01.2025 10:42 Відповісти
Як сказав український військовий: свинособака це активний під@р@с, а ухилянт є пасивний під@р@с
показати весь коментар
14.01.2025 10:47 Відповісти
А про тих хто розмінував чонгар що кажуть?
показати весь коментар
14.01.2025 11:00 Відповісти
пох що він казав. краще під@р@, але живий, ніж герой, але мертвий.
показати весь коментар
14.01.2025 11:20 Відповісти
І як тобі живеться із роздовбаними "булками" ?? Засцяні та завафлені штани - прапор твого нікчемного існування. Хоч не ганьбися своїм ніком на форумі. Сиди тишком у погрібі та розсувай булки для задоволення.
показати весь коментар
14.01.2025 11:53 Відповісти
зйобки не мають права про щось питати тих хто залишився в Україні
показати весь коментар
14.01.2025 13:10 Відповісти
передай ОПі, я готовий тебе замінити на інформаційному фронті.
бо гроші витрачені на тебе - пішли як вода у пісок. ніякої користі.
показати весь коментар
14.01.2025 13:38 Відповісти
Знаю одного ухилянта, чотириразового. Зрадник, мародер, покидьок і просто дебіл. За ним вже сотня довічних термінів плаче.
показати весь коментар
14.01.2025 10:49 Відповісти
А иностранец, враг, уже расстрелян? Нет? Ну то воюйте дольше без шансов на победу. От слова совсем
показати весь коментар
14.01.2025 11:06 Відповісти
Забирай, я згоден. Якщо знайдеш, звісно.
показати весь коментар
14.01.2025 11:18 Відповісти
нагодують і відпустять
показати весь коментар
14.01.2025 10:40 Відповісти
Рульовий - кацап? То встромити йому мотор від човна в ...... і відпустити у Дністер.
показати весь коментар
14.01.2025 10:45 Відповісти
краще до обмінного фонду
показати весь коментар
14.01.2025 11:37 Відповісти
Кому воно потрібне?
показати весь коментар
14.01.2025 11:39 Відповісти
У них були при собі бойові повістки? На якій підставі вони ухилянти? Це порушники державного кордону.
показати весь коментар
14.01.2025 10:46 Відповісти
Кого це танцює??
показати весь коментар
14.01.2025 10:49 Відповісти
І правильно. Взагалі всі хто не в робітничій партії зеленського - нелюди, їм дорога лише в газові камери.
показати весь коментар
14.01.2025 10:55 Відповісти
Подаш до суду за наклеп чи ти з пасивних?
показати весь коментар
14.01.2025 10:51 Відповісти
Зараз все просто. Якщо тобі 25...60 і ти не в окопі, то ти автоматично перебуваєш у розшуку як необмежено придатний ухилянт.
показати весь коментар
14.01.2025 10:53 Відповісти
Ну це як на росії. Який тоді сенс війни, якщо і тут і там однаково неправова держава з ознаками диктатури?
показати весь коментар
14.01.2025 11:00 Відповісти
Про сенс війни запитай у путлєра, а також у кацапа-бурята-кадирівця, який прийшов згвалтувати твоїх дружину і дітей. А у цей час ти - у погрібі в засцяних штанах.
показати весь коментар
14.01.2025 11:13 Відповісти
Так наші тцкуни такі самі. забивають людей до смерті ще до фронту.
ти хто такий? ти за зеленського?
показати весь коментар
14.01.2025 11:20 Відповісти
Він бот з ОПи.
показати весь коментар
14.01.2025 11:45 Відповісти
не писти, обкаканець мамчин. Коли прийдуть справжні буряти ти їм прутня поліруватимеш не чекаючи бусифікації, це тобі не з нашими тцкшниками сваритись та штовхатись
показати весь коментар
14.01.2025 13:12 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2025 05:01 Відповісти
нема дружипи і дітей. нема батьків.
показати весь коментар
14.01.2025 11:21 Відповісти
то продовжуй : немає честі, совісті і душі. То на дідька таке нікчемне життя??? Мотузка і мило - правильне рішення. Гарантовано ТЦК більше не прийде з вимогою виконати священний обов"язок із захисту батьківщини. І для мерця щасття - зняття з обліку.))
показати весь коментар
14.01.2025 11:42 Відповісти
Покінчити житя самогубством за наказом бота з ОПи?
показати весь коментар
14.01.2025 11:44 Відповісти
Кацапи з підкацапниками скрізь, в ОП, в ВР засідають, то рух на Хрещатику заблокують, то через Дністер на лодках мотаються, що взагалі коїться, це в нас така війна?
показати весь коментар
14.01.2025 10:48 Відповісти
Чергова піар-акція ДПСУ та усунення конкурентів по бізнесу.
показати весь коментар
14.01.2025 10:54 Відповісти
Як затримали... Як діяли порушники. Напишіть ще як діяти порушникам у наступний раз, щоб їх не затримали!! Дятли...
показати весь коментар
14.01.2025 10:59 Відповісти
Та просто діяти - чавуну болванку привязувати до ніг і кролем, кролем. Або брасом.
показати весь коментар
14.01.2025 12:53 Відповісти
Маскаль допомагає українцям????
показати весь коментар
14.01.2025 11:02 Відповісти
Так, допомагає ухилянтам, щоб підірвати обороноздатність України, і одержує за це додаткові гроші від ФСБ.
показати весь коментар
14.01.2025 11:16 Відповісти